تقریباً هر هفته یک خبر خبری در مورد هک شدن یک مارک تجاری یا تجارت اصلی وجود دارد. حفظ حریم خصوصی ، امنیت و آنچه که با داده های شما اتفاق می افتد غالباً یا مهم است که مورد توجه شما باشد. اگر راه Google ، Amazon ، Facebook و دیگران را دوست ندارید که هر حرکت خود را بصورت آنلاین (و به طور آفلاین نیز آفلاین) دنبال کنید ، در اینجا دلیل این است که چرا باید از وی پی ان( VPN )(شبکه خصوصی مجازی) استفاده می کنید.

همانطور که در پست های اخیر دیگر درباره اینکه وی پی ان( VPN )چیست و چگونه کار می کند بحث شد ، می خواستم چند دلیل دیگر را که چرا می خواهید با استفاده از یک سرویس وی پی ان( VPN )در نظر بگیرید ، ذکر کنم. حریم خصوصی بدیهی است که در صدر لیست قرار دارد ، اما یک وی پی ان( VPN) می تواند از راه های مختلفی از آن محافظت کند. از خدماتی مانند PureVPN گرفته تا InvinciBull VPN ، گزینه های بسیاری برای انتخاب وجود دارد. در اینجا دلایلی وجود دارد که افراد از خدمات وی پی ان( VPN) رایگان و پولی استفاده می کنند:
 

VPN به شما کمک می کند تا حق خود را برای حفظ حریم خصوصی حفظ کنید

VPN با تلاش موتورهای جستجوگر ، تبلیغ کنندگان ، اشخاص دولتی (هیچ نظریه توطئه ای در این مورد) ، ارائه دهنده خدمات اینترنت شما (ISP) و حتی وب سایتهای اصلی موجود برای فروش داده های شما خنثی نخواهد شد. یک VPN مرور وب شما را خصوصی نگه می دارد. همانطور که در توضیح چگونه کار می کند ، در بعضی از کشورها استفاده از وی پی ان( VPN) غیرقانونی است ، بنابراین قانون را بدانید.

دور زدن یک شبکه محدودکننده

حتی فراتر از محدودیت های خاص کشور ، ممکن است متوجه شوید که دفتر شما ، دانشکده یا مدرسه ، یا حتی کتابخانه عمومی ممکن است سایت ها یا کلمات خاصی را محدود کند. من توصیه نمی کنم قوانین را زیر پا بگذارید ، اما مواقعی وجود دارد که قوانین به معنای عرف نقض می کنند. به عنوان مثال ، بیایید بگوییم که شما بیماری بخشی از بدن شما را درگیر می کند. برخی اصطلاحات اساسی مسدود شده است زیرا می توانند منجر به تصاویر و فیلم های نامناسب شوند. با این حال ، شما هنوز هم نیاز به تحقیق در مورد یک اصطلاح ممنوع دارید.

محافظت بهتر در استفاده از WiFi عمومی


شما به راحتی نمی دانید کافه محلی شما یا حتی کافی شاپ های بزرگ برای امنیت اینترنت چیست. در مورد هتل ها و فرودگاه ها هم همینطور است.وی پی ان( VPN) به شما لایه ای از امنیت در مکان های عمومی را می دهد.

به تمام محتوای Netflix دسترسی پیدا کنید

از هر مکانی به محتوای کامل جریان دسترسی پیدا کنید. برای روشن بودن ، من دزدی دریایی را توصیه نمی کنم ، اما محدودیت هایی در مورد کاربران Netflix در مکانهای مختلف (معمولاً خارج از ایالات متحده) گزارش شده است که مجوزهای محتوا متفاوت است. از هرچیزی که خوانده ام ، Netflix در صدر این کاربردها قرار دارد ، اما مشترکان تلاش می کنند به محتواهایی برسند که در مکان خاصی مجاز نیستند. مثالهای جریان دیگری وجود دارد که غیرقانونی نیستند و شاید شما ترجیح دهید در اطراف کار کنید.

VPN مکالمه تلفنی با پروتکل اینترنت (VOIP) بهتر به شما می دهد


فکر کنید Skype یا Google Hangouts: VOIP یا Voice-over-IP روشی رایگان یا ارزان برای تماس با مردم است. ممکن است یک فعالیت نادر به نظر برسد ، اما مانند هر سرویس اینترنتی می تواند هک شود. یک وی پی ان(VPN) می تواند مانع از ردیابی و رهگیری مکالمات تلفنی افراد شود.

Google تمام حرکات دیجیتالی شما را   تماشا می کند

آیا تا به حال متوجه شده اید که اگر به دنبال اصطلاحی هستید که گاهاً بعداً برای همین اصطلاح یا محصول مشاهده خواهید کرد؟ من خدمات رایگان Google را دوست دارم ، اما آنها چیزهای وحشتناکی درباره من و شما می دانند.  
 

 

برای خرید اشتراک وی پی ان (VPN) پرسرعت کلیک کنید.

     
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن