چرا توسعه دهندگان به vpn نیاز دارند ؟!

 

مقدمه

این که آیا آنها خود ساخته و یا یک سرور VPN موجود خریداری می کنند ، این اقدام امنیت سایبری برای توسعه دهندگان ضروری است . مشتریان احساس امنیت می کنند و شما می توانید مطمئن باشید که از داده ها و مالکیت معنوی محافظت می شود . von

VPN چگونه کار می کند؟

یک شبکه خصوصی مجازی ، که در غیر این صورت VPN شناخته می شود ، با مسیریابی دستگاه شما از طریق سرور شخص ثالث ، نه ارائه دهنده خدمات اینترنت (ISP) ، کار می کند. این بدان معناست که وقتی داده های شما از طریق اینترنت منتقل می شود ، همه آنها از VPN به جای رایانه شخصی شما می آیند . به زبان عامیانه ، این باعث می شود رایانه یا دستگاه همراه شما از هکرها و بدافزارها در امان بماند و از داده ها و ارتباطات شما محافظت می کند . وقتی از یکی استفاده می کنید ، معاملات شما ناشناس باقی می مانند .  

مزیت استفاده از سرویس VPN برای برنامه نویسان

با این امنیت بیشتر ، توسعه دهندگان می توانند اطمینان حاصل کنند که از داده های مشتری و مالکیت معنوی محافظت می کنند . آنها همچنین می توانند در مورد رقبا تحقیق کنند و وب سایت های کشورهای دیگر را آزمایش کنند . VPN ها به جلوگیری از نشت داده ها و بهبود حریم خصوصی آنلاین کمک می کنند . نقض داده ها تأسف آور است ، اما به دلیل اقدامات ضعیف امنیت سایبری رخ می دهد. هکرهای حرفه ای  ممکن است بتوانند به داده های حساس مشتری دسترسی پیدا کنند که این امر می تواند برای سازندگان برنامه مضر باشد . VPN تمام داده های حاصل از رایانه و دستگاه برنامه نویس را رمزگذاری می کند و این باعث می شود داده ها برای هکرها بی فایده باشند . این نوع رمزنگاری مشابه آنچه بانک ها برای محافظت از مشتریان استفاده می کنند ، است . vpn   اکثر توسعه دهندگان برنامه ها دارای طرح های سفارشی ، برنامه ها و کارهای دیگر هستند که ارزش معنوی دارند . برخی از افراد ممکن است بخواهند این اطلاعات را بدزدند . این گفته است که وقتی شما یک توسعه دهنده هستید ، باید برای بهینه سازی محصول خود در مورد رقبا تحقیق کنید . اگر می خواهید این کار را با احتیاط انجام دهید ، باید از VPN استفاده کنید . به ویژه هنگامی که شما نیاز به آزمایش وب سایت ها یا برنامه های وب از کشورهای دیگر دارید ، بسیار مفید خواهد بود .  

VPN خوب برای طراحان و توسعه دهندگان برنامه چیست؟

راه حل های VPN زیادی وجود دارد که می توانید پیدا کنید ، اما همه برای توسعه دهندگان ایده آل نیستند . اگر نیاز به استفاده از VPN دارید ، باید به چند ویژگی توجه کنید. از طرف مثبت ، می توانید برای آزمایشات ثبت نام کنید تا آزمایش آنها را انجام دهید . شما می خواهید VPN پیدا کنید که دارای اتصال سریع ، داده ها و دستگاه های نامحدود ، شبکه سرور گسترده و سوئیچ kill باشد . اتصال کند و مقدار کم داده ناامید کننده خواهد بود .  

VPN خود را بسازید یا خرید کنید؟

اگر یک برنامه نویس هستید ، احتمالاً فکر می کنید که آیا می توانید سرور VPN خود را تنظیم کنید . گرچه به نظر می رسد این یک کار دلهره آور باشد ، اما آنقدرها هم که به نظر می رسد سخت نیست . vpn

جمع بندی

امیدواریم توانسته باشیم که به شما در مورد این موضوع اطلاعتی را داده باشیم و بدانید که نقش یک vpn برای جلو گیری از هک شدن اطلاعات چقدر می تواند مهم و حیاتی باشد ، وقتی اطلاعات شما توسط سرور vpn رمزگزاری شده باشد هکر ها به راحتی نمی توانند به این اطلاعات دسترسی پیدا کنند و برای همین vpn برای یک توسعه دهنده می تواند بسیار مهم باشد .
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن