علت مسدود شدن واتساپ
هربار در واتساپ پیام مسدود شدن میگیرید، به این معنی است که حساب WhatsApp شما بلاک یا مسدود شده است. البته نوع دیگری از انسداد نیز داریم که به انسداد موقت معروف است و علائم دیگری نیز دارد. اکنون ما هر یک از این موارد را با جزئیات بررسی کرده و سعی می‌کنیم مشکلات موجود را حل کنیم. در حال حاضر دو نوع مسدود کردن WhatsApp وجود دارد. WhatsApp برای همیشه مسدود شده و WhatsApp موقتاً مسدود شده است.

۱مسدود شدن موقتی whatsapp

در این حالت، یک زمان سنج برای زمان انسداد حساب WhatsApp نمایش داده می‌شود و می‌توانید مشاهده کنید. در این حالت، معمولاً امکان دسترسی به بخش پشتیبانی حساب WhatsApp از طریق خود برنامه وجود دارد. چون هنوز داخل خود برنامه هستید. در واقع‌، در این مورد، می‌توانید از مسیر زیر به پشتیبانی WhatsApp پیام ارسال کرده و درخواست انسداد سریعتر کنید. اگرچه من شخصاً نمی‌دانم که آیا تاثیری خواهد داشت یا خیر، یک تیر در تاریکی وجود دارد. شرکت در امتحان ضرری ندارد.
گزینه> تنظیمات> راهنما> با ما تماس بگیرید
علت مسدود شدن واتساپ

حساب WhatsApp موقتاً مسدود شده است

WhatsApp به دلیل استفاده از برنامه های غیر رسمی مانند WhatsApp Plus و GB WhatsApp یا YOWhatsApp و هر برنامه غیر رسمی دیگر موقتاً مسدود شده است. نکته ای که همیشه باید به خاطر داشته باشید این است که سرویس های دوستدار خانواده فیس بوک مانند اینستاگرام و واتس اپ به دلیل هوش مصنوعی بسیار قوی دارای خطوط قرمز امنیتی زیادی برای کاربران است که به خودی خود گاهی اوقات باعث می‌شود کاربران به اشتباه مسدود شوند. به حداقل کاری که باید انجام دهید این است که هرگز از برنامه های غیررسمی و به اصطلاح اسباب بازی استفاده نکنید. زیرا هم امنیت اطلاعات شما و هم امنیت حساب شما به خطر می افتد و نتیجه آن همان انسداد موقت یا گاهی دائمی است.

چگونه حساب WhatsApp را مسدود در بیاوریم؟

اگر موقتاً مسدود شده اید، باید منتظر بمانید تا زمان سنجی که ذکر کردم به پایان برسد. سپس در تنظیمات تلفن خود به مسیر زیر بروید: گزینه های بیشتر> تنظیمات> راهنما> اطلاعات برنامه نام برنامه WhatsApp را که اکنون WhatsApp Plus یا GBWhatsApp یا YOWhatsApp یا هر چیز دیگری است پیدا کنید و برنامه WhatsApp را وارد کرده و مراحل زیر را دنبال کنید: گزینه های بیشتر> گپ ها> پشتیبان گیری از گپ ها با این کار، در واقع از داده های چت خود پشتیبان گیری میکنید. حالا فهمیدی چرا. در مرحله بعد، تنظیمات تلفن خود را وارد کنید، یعنی به آدرس زیر: تنظیمات> روی ذخیره سازی> پرونده ها ضربه بزنید و نام فایل غیررسمی WhatsApp (هرچه که هست) را به WhatsApp معمولی (whatsapp) تغییر دهید. حالا شما باید کاری را که باید در حال حاضر انجام می‌دادید انجام دهید. این بدان معناست که نسخه اصلی WhatsApp را بارگیری و نصب کنید. همان را از منابع معتبر تهیه کنید، نه از هیچ سایت یا منبعی. پس از نصب و ورود، هنگام مشاهده پیام پشتیبان روی صفحه، روی Restore> Next کلیک کنید تا پیام های خود را از G WhatsApp یا هر نسخه از WhatsApp که قبلاً داشتید به WhatsApp Restore اصلی یا جدید منتقل کنید. تبریک می‌گویم، WhatsApp شما مسدود شده است. اگر بعد از انجام موارد بالا هنوز مشکل دارید، به این معنی است که مشکلی در کار وجود دارد. باید دوباره تمام راه را طی کنید.

۲مسدود شدن دائمی whatsapp

مسدود کردن دائمی حساب ها معمولاً با پیام هایی مانند “شماره شما دیگر مجاز به استفاده از WhatsApp نیست.” تماس با پشتیبانی. “نمایش داده می‌شود. در واقع، در این مورد، شما نمی‌توانید از WhatsApp مجدداً استفاده کنید و نمی‌توانید وارد حساب کاربری خود شوید. به گفته خود WhatsApp، دلایل مسدود کردن یا مسدود کردن تنها یک چیز است: “نادیده گرفتن قوانین”. شما می‌توانید این را به زبان شرکت زیر مشاهده کنید. WhatsApp می‌گوید: برنامه های پشتیبانی نشده مانند WhatsApp Plus و GB WhatsApp یا برنامه هایی که ادعا می‌کنند مکالمات WhatsApp شما را بین تلفن ها منتقل می‌کنند، نسخه های دستکاری شده WhatsApp هستند. این برنامه های غیر رسمی توسط اشخاص ثالث توسعه یافته و شرایط استفاده از خدمات ما را نقض می‌کند. WhatsApp از این برنامه های شخص ثالث پشتیبانی نمی‌کند زیرا ما نمی‌توانیم روش های امنیتی آنها را تأیید کنیم.
واتس اپ به سادگی اعلام کرد که اگر از این برنامه های غیر رسمی استفاده کنید، خطرناک است. حالا می‌توانید دوباره از آن استفاده کنید.
  علت مسدود شدن واتساپ

علت مسدود شدن واتساپ به صورت دائمی

به طور معمول نمی‌توانید به طور دائم از WhatsApp مسدود شده خارج شوید. در واقع‌، این نوع انسداد پایان یک جنایت است (اگر از دیدگاه واتس اپ به آن نگاه کنید) و کسانی را که مجرم می‌داند به راحتی از زندان خود آزاد نمی‌کند. واتس اپ می‌گوید: من شما را مسدود کردم زیرا قوانین را نقض کردید. اگر فکر می‌کنید مشکلی پیش آمده است، به پشتیبانی ما پیام دهید و بگویید اشتباه است (او به طور غیر مستقیم می‌گوید که اگر قوانین ما را زیر پا گذاشتید و پشیمان شدید، ممکن است مرا ببخشید). شما می‌توانید قوانینی را که واتس اپ به بسیاری از پزشکان می‌دهد مشاهده کنید از طریق لینک قوانین واتساپ را مشاهده کنید و بررسی کنید که کجا اشتباه کرده اید که واتساپ شما را مسدود کرده است. این پیوند شما را مستقیماً به سایت WhatsApp می‌برد و متن کامل قوانین را به شما نشان می‌دهد.

چطور از مسدودیت دائمی whatsapp خارج بشیم؟

برای رفع واتساپ مسدود شده برای همیشه، متأسفانه مانند روش قبلی، تغییر نام و نصب برنامه اصلی مشکلی را حل نمی‌کند. شما باید یک پیام به نسخه پشتیبان واتساپ ارسال کنید و از آنها بخواهید که شما را از حالت انسداد خارج کنند (در واقع ما باید برویم منت کشی). از همراهی شما با نایس‌وی‌پی‌ان در مطالعه این مقاله سپاس گذاریم.  
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن