چه تفاوتی بین VPN رایگان و VPN پولی وجود دارد؟

چه تفاوتی بین VPN رایگان و VPN پولی وجود دارد؟

چه تفاوتی بین VPN رایگان و VPN پولی وجود دارد؟

چه تفاوتی بین VPN رایگان و VPN پولی وجود دارد؟

محصولات رایگان معمولاً با هزینه های پنهانی همراه هستند ، اما نه همیشه. کاربران با یک سرویس VPN (شبکه خصوصی مجازی) بدنبال اتصال ، سرعت ، قابلیت اطمینان ، حفظ حریم خصوصی و ناشناس ماندن هستند. VPN های رایگان و سرویس های VPN مبتنی بر اشتراک از نظر ارائه تفاوت های چشمگیری دارند. در بیشتر موارد ، هر کسی که با ارتباطات آنلاین خود کمی بیشتر به حریم خصوصی نیاز دارد ، VPN رایگان را مفید می داند. در سطح آن ، تفاوت اساسی بین VPN رایگان در مقابل VPN پرداخت شده هزینه اشتراک ماهانه است. هرچه بیشتر عمیق می شویم ، به سرعت می فهمیم که این حماسه چیزهای چشمگیر دیگری دارد!

مزایای استفاده از سرویس رایگان VPN

  • سرویس رایگان VPN به شما امکان جستجوی پنهان (ناشناس) در اینترنت را می دهد. آدرس IP شما برای وب سایتهایی که از آنها بازدید می کنید قابل مشاهده نخواهد بود – غیر از سرور VPN – برای آزادی ، حریم خصوصی و ناشناس ماندن بصورت آنلاین.
  • سرویس VPN رایگان با هزینه صفر در دسترس است.
  • از چندین روش می توانید از خدمات VPN رایگان لذت ببرید ، به ویژه با ثبت نام در یک ارائه دهنده VPN با ارائه ۳۰ روز ضمانت استرداد پول ، و سپس پس از ۳۰ روز پول خود را پس بگیرید (و آن را ۱۰۰٪ رایگان کنید) ، یا به سادگی انتخاب رایگان گزینه VPN ارائه دهنده VPN پرداخت شده.
  • یک سرویس VPN رایگان معمولاً به کاربر نیازی به ثبت نام (ثبت نام) با استفاده از هر یک از اطلاعات بیوگرافی ، اطلاعات مالی یا داده های شخصی شما ندارد. به عبارت دیگر ، هنگام استفاده از سرویس VPN رایگان ، ناشناس بودن شما بسیار بیشتر است.
مشکلات استفاده از سرویس VPN رایگان free vpn
  • سرویس های VPN رایگان همیشه استفاده شما (مگابایت) و تعداد سرورهای موجود را محدود می کنند. آنها این کار را برای جلوگیری از اضافه بار مشتری در سرورهای خود با محدودیت شدید در ظرفیت استفاده و سرورهای قابل دسترسی انجام می دهند. به عبارت دیگر، هنگام اتصال به سرویس VPN گزینه های بسیار کمتری در دسترس شما خواهد بود.
  • سرویس های VPN رایگان به دلیل ماهیت خود متراکم هستند. این بدان معنی است که برای اتصال به سرور و وب سایت هایی که بازدید می کنید معمولاً زمان زیادی لازم است. تأخیرها ، تأخیرها ، حلق آویز شدن صفحات ، قطع ارتباط ، و دیگر وقفه هایی که با آن روبرو خواهید شد. فارغ از هر سرویس رایگان VPN سرعت مرور شما را کاهش می دهد.
  • خدمات VPN رایگان درآمد مستقیمی از مشتریان ندارند – ۱۰۰٪ رایگان هستند – بنابراین شرکت VPN مجبور است از طریق تبلیغات درآمد کسب کند. این بدان معنی است که ارتباطات آنلاین شما با مواد تبلیغاتی بمب گذاری می شود.این یک مزاحمت فوق العاده است و می تواند با بدافزار ، تبلیغات مخرب ، ردیابی ، ویروس ها و سایر تهدیدات ناخواسته امنیت سایبری همراه باشد.
  • سرویس های VPN رایگان ناامن هستند. از آنجایی که این محصولات بصورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد ، وقت و تلاش زیادی به امنیت این شبکه ها اختصاص داده نشده است. برای ساخت زیرساخت های شبکه جامد سنگین نیاز است ،و خدمات VPN رایگان نیست. پروتکل های رمزگذاری ضعیف اغلب از بدافزار تقلید می کنند و این بر محافظت تأثیر می گذارد. آژانس های دولتی ، هکرها و سایر مجرمان اینترنتی می توانند به راحتی در شبکه های VPN رایگان نفوذ کنند.
  • سرویس های VPN رایگان در طول سال ها با حملات botnet زیادی همراه بوده است. مورد Hola را در سال ۲۰۱۵ در نظر بگیرید. این VPN رایگان توسط نفوذگران مورد سو ab استفاده قرار گرفت تا با استفاده از پهنای باند مشتریان به وب سایت ها نفوذ کنند. سرویس های VPN رایگان گاهی اوقات توسط شرکت هایی با هدف شیطانی اداره می شوند. به این ترتیب ، آنها می توانند به راحتی کلیه ارتباطات آنلاین شما را ردیابی ، نظارت و ضبط کرده و به اشخاص ثالث بفروشند.
  • به یاد داشته باشید که شرکت های ارائه دهنده خدمات VPN رایگان نیاز به درآمدزایی دارند و آنها اغلب این کار را با فروش اطلاعات کاربر انجام می دهند. سرویس های VPN رایگان ممکن است دقیقاً مانند ارائه دهنده ISP شما عمل کنند – آنها می توانند تمام اطلاعات شما را ردیابی کنند و دلیل اصلی آنها را در مرحله اول زائد کند.
  free vpn
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن