فیلتر شکن رایگان چیست؟

فیلتر شکن رایگان چیست؟

امروزه در تمام دنیا شاهد ارتباط افراد از کشوری به کشور دیگر از طریق فضای مجازی هستیم، اما در این بین برخی از دولت‌ها نیز قوانین سخت‌گیرانه‌ای را برای مردم کشور خود وضع کرده و دسترسی کاربران را به برخی شبکه‌ها و اپلیکیشن‌های اجتماعی محدود کرده‌اند. شروع به فیلتر کردن آن‌ها کرده‌اند. کشور‌هایی مانند ایران و چین را می‌توان کشور‌هایی دانست که بیشترین فیلترینگ را برای سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی خود دارند. اما همچنان امکان استفاده از این سایت و شبکه‌ها وجود دارد و در ایران بیش از ۹۵ درصد افراد با استفاده از برنامه‌ای به نام VPN از این شبکه‌ها استفاده می‌کنند.

فیلتر شکن رایگان

همه کشور‌ها و شهر‌های دنیا به اینترنت متصل هستند و این باعث می‌شود اینترنت فضایی ناامن برای کاربرانی که از آن استفاده می‌کنند و برخی از شرکت‌ها بتوانند با سایر شعبات خود و اطلاعات محرمانه خود ارتباط امنی داشته باشند. برای حفظ اینترنت، آن‌ها باید از خدمات ایمن مانند فیلترشکن رایگان یا VPN استفاده کنند. فیلترشکن‌ها معمولاً از یک شبکه عمومی برای ایجاد یک کانال ارتباطی اختصاصی در فضای مجازی بین چند کاربر و دسترسی به اطلاعات استفاده می‌کنند. در این نرم‌افزار‌ها کاربرانی که در حالت انسداد اینترنت قرار دارند می‌توانند با امنیت کامل به اینترنت کشور‌های دیگر که محدودیت فیلترینگ ندارند متصل شوند و از این طریق به تجارت خود بپردازند.

نحوه کار با کراکر‌های رایگان

در این نرم‌افزار محبوب که بیشترین جستجوی گوگل را دارد، کاربران ابتدا باید خود را از طریق یک رمز عبور و رمز عبور منحصر به فرد از طریق درگاه راه دور شناسایی کنند. یک فیلتر شکن در صفحه اصلی کامپیوتر از راه دور یا فایل‌های خاص ظاهر می‌شود و می‌توان از طریق مرورگر به آن دسترسی داشت. کاربر با تغییر IP خود به کشور‌های دیگر مانند ایالات متحده، کانادا، آلمان، فرانسه و انگلستان متصل می‌شود که یک IP خارجی به کامپیوتر داخلی معرفی می‌کند و تمامی داده‌ها و اطلاعات را از کامپیوتر کاربر به سرور‌های خارجی و انتقال می‌دهد. از طریق آن وارد شبکه‌ها می‌شود. آنلاین می‌شود و محدودیت‌ها و تحریم‌های داخلی خود را دور می‌زند.

معایب فیلتر شکن رایگان

 

فیلتر شکن رایگان چیست؟

کرکر‌های رایگان که روز به روز در سراسر جهان محبوبیت بیشتری پیدا می‌کنند و همچنین دسترسی به تمامی شبکه‌های اینترنتی در دنیای مجازی را تسهیل می‌کنند، در صورت نصب بر روی رایانه و تلفن همراه نیز می‌توانند برای کاربران خطرناک باشند. افراد می‌توانند بدون بررسی عملکرد این نرم‌افزار‌ها روی گوشی یا کامپیوتر خود این کرکر‌ها را نصب کنند و با این کار به سیستم خود آسیب وارد کنند. هکر‌های رایگان سرعت اینترنت را کاهش داده و دسترسی به سایت‌ها و اطلاعات مورد نیاز را دشوارتر می‌کنند. آن‌ها همچنین ممکن است به فایل‌ها و گالری‌های شخصی کاربران دسترسی پیدا کنند، جایی که سرور‌های خارجی ممکن است اطلاعات و داده‌های داخلی را از رایانه کاربر مشاهده یا کپی کنند. یکی از مهم‌ترین مواردی که برای خاموش کردن VPN و فیلترشکن باید به شما هشدار داد زمانی است که می‌خواهید وارد درگاه پرداخت شوید و شماره کارت و رمز عبور خود را وارد کنید یا وارد سایت‌های یارانه، کنکور و دانشگاه شوید که اطلاعات مهمی دارند. و شخصی هر شخص در آن است. در نظر داشته باشید که فیلترشکن‌های رایگان امنیت بسیار پایینی دارند و گاهی اوقات می‌توانند مشکلات امنیتی ایجاد کنند، بنابراین سعی کنید به هیچ وجه از VPN رایگان استفاده نکنید تا مشکلی ایجاد نشود. برخی از هکر‌ها دارای آسیب‌پذیری‌های امنیتی هستند که اطلاعاتی مانند موقعیت کاربر متصل به اینترنت و اطلاعات ذخیره شده در رایانه و تلفن همراه را ردیابی می‌کنند که سه مورد از آن‌ها توسط محققان و محققان بررسی و شناسایی شده است: PureVPN، Zen Mate، Hotspot Shield.   فیلتر شکن رایگان چیست؟

انواع فیلتر شکن رایگان

یکی از بهترین فیلترشکن‌های رایگان اندروید که در دسترس همگان است، فیلتر شکن ۱. ۱. ۱. ۱ است. وقتی از سیستم ACP اینترنت دانلود می‌کنید، آن‌ها می‌توانند هر سایت و برنامه‌ای را که استفاده می‌کنید شناسایی کنند و اطلاعاتی را که در مورد شما دارند به سازمان‌ها و افراد دیگر بدهند یا بفروشند، اما با این فیلترشکن رایگان می‌توانید تا حد زیادی از این امر جلوگیری کنید. سرعت این برنامه در شبکه‌های اینترنتی بسیار بالاست، حتی این برنامه به شما این امکان را می‌دهد که برای کار‌های بسیار مهم و فوری سرعت فیلترشکن خود را تا ۳۰ درصد افزایش دهید. فیلترشکن‌های رایگان ممکن است توسط کاربران از طریق ویپیان یا پروکسی برای دور زدن فیلتر شبکه‌های اجتماعی و و برای مخفی کردن هویت کاربر استفاده شود، اطلاعات شخصی بسیار مفید است، اما تفاوت‌های جزئی با یکدیگر دارند. به تفاوت‌های این دو نرم‌افزار اشاره می‌کنیم. از دوستان nice-vpn دعوت می کنیم تا پیشنهادات و نظرات خود را در مورد محتوای این مقالات با ما در میان بگذارند.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن