در این مطلب همانند مطالب قبلی که در مورد تماشا فوتبال دانشجویان NCAA با فیلتر شکن و تماشای فیلم شرلوک با vpn صحبت شد، به شما نشان می دهیم که چگونه می توان Super Bowl 50 را به صورت آنلاین و به کمک vpn مشاهده کرد. قابل پیش بینی ترین مسابقات فوتبال سال به ما نزدیک شده است، در ورزشگاه Levi واقع در Santa Clara  ، روز ۷ فوریه سال ۲۰۱۶ (یکشنبه) Panthers در مقابل Broncos بازی خواهد کرد. کالیفرنیا به مناسبت Super Bowl 50 سال جاری آماده سازی های چشم گیری را ترتیب داده است.
 • در اینجا همه چیز درباره ی Superbowl روز یکشنبه آورده شده است:
Carolina Panthers ادعا می کند که در جام قهرمانی Super Bowl 50 قطعا در مقابل Arizona Cardinals پیروز خواهد شد. Denver Broncos نیز با شکست دادنNew England Patriots در جام بازی های قهرمانی آسیا ثابت کرده است که می تواند برنده ی این جام باشد. سومین بار است که Panthers در رقابت های جام Super Bowl شرکت می کند، که این عدد در مورد تیم Broncos به ۸ بار رسیده است. Super Bowl 50 سالگرد طلایی بازی های NFL است که اولین بار در سال ۱۹۶۷ رخ داد.  این اولین بار است که یک عدد برای اشاره به بازی های Super Bowl به کار گرفته می شود. NFL تصمیم گرفته است که به جای به کار بردن عبارت (Roman numeral (L به عنوان پسوند این جام از عدد ۵۰ برای مشخص کردن رویدادهای سوپرجام استفاده کند. از دیگر سورپرایزهای این رقابت ها، اجرای Beyonce ، Coldplay و دیگر نوازندگان بزرگ دنیا در این بازی ها است.
vpn

super bowl 50

 • شروع این بازی های از ساعت p.m. EST 6:30 می باشد.
برای کسانیکه نمی توانند این رقابت ها را از ورزشگاه نگاه کنند، راه دیگری وجود دارد که تماشای مستقیم آن را از دست ندهند.
 • کجا می توانیم بازی های Super Bowl 50 مربوط به NFL را آنلاین مشاهده کنیم؟
این مسابقات فوتبال معروف از شبکه های زیر نمایش داده می شوند:
 1. CBS ( که فقط برای اهالی ایالات متحده قابل دسترس است.)
 2. ESPN Desportes ( این شبکه نیز فقط در ایالات متحده در دسترس است.)
 3. Fox Sports ( تنها در استرالیا قابل دسترسی است.)
 4. CTV( فقط در کانادا)
 5. Sky Sports ( فقط در انگلستان)
 6. BBC( فقط در انگلستان)
 7. Sport11 ( قابل دسترس در ایالات دلاوار (در امریکا) ، AT، HU، CZ، SK)
 8. Viasat Sport ( قابل دسترس در DK، NO، SE)
 • اگر در این کشورها نیستیم چه کنیم؟ چگونه Super Bowl را آنلاین مشاهده کنیم؟
اگر خارج از کشورهایی که نامشان آمده زندگی می کنید، تنها راه برای تماشای بازی های فوتبال به صورت آنلاین استفاده از روشی است که بتوان مسدود بودن سایت ها و سرویس های پخش را رفع کرد و این کار را می توان توسط سرویس VPN انجام داد. با خرید فیلتر شکن، شما می توانید شبکه ای را که از پخش مستقیم این مسابقات پشتیبانی می کند انتخاب کرده و وانمود کنید که در کشور مربوط به آن زندگی می کنید. ما لیستی از سرویس های VPN ای که می توانند به شما کمک کنند کانال های مربوط به پخش مستقیم مسابقات را مشاهده کنید برایتان آورده ایم، و می توانید از بازی های Super Bowl لذت ببرید.
 1. ExpressVPN بیش از ۱۰۰ سرور، ۷۸ کشور و با قیمت ۱۲٫۹۵ دلار ماهانه
 2. PureVPN بیش از ۵۰۰ سرور در بیش از ۱۴۱ کشور جهان با قیمت ۹٫۹۵ دلار ماهانه
 3. HideMyAss Pro VPN دارای بیش از ۹۳۳ سرور در بالای ۱۹۰ کشور با قیمت ۱۱٫۵۲ دلار ماهانه
هیجان انگیزترین و عجیب ترین بازی های فوتبال سال را از دست ندهید. Super Bowl 50 به حدی هیجان انگیز است که احتمالا تبدیل به بزرگ ترین رقابت های سال شود. حتما با استفاده از یک سرویس VPN محدودیت های جغرافیایی را دور زده و این بازی ها را به صورت آنلاین مشاهده کنید.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن