وی پی ان هایی با آی پی های ثابت

مقدمه

در این مقاله ما سعی کردیم از VPN هایی بنویسیم  که دارای IP اختصاصی هستند.

استفاده از یک IP اختصاصی VPN دارای مزایای بزرگ و همچنین چند اشکال است ، همانطور که در زیر به شما نشان خواهیم داد. اول ، بیایید با برخی اصطلاحات شروع کنیم.  من از عبارات “IP اختصاصی” و “IP ثابت” به جای یکدیگر استفاده خواهم کرد. اکنون که این مسئله را از بین بردیم ، بیایید دلایل استفاده از IP VPN اختصاصی را بررسی کنیم.

در اینجا مهمترین دلایل استفاده از VPN با آدرس IP ثابت است:
  • لازم نیست آدرس IP را با سایر کاربران VPN که ممکن است با همان IP مورد استفاده شما مرتکب کلاهبرداری یا تجارت سایه ای شوند ، به اشتراک بگذارید.
  • احراز هویت CAPTCHA را که معمولاً با چندین کاربر پشت همان IP فعال می شود ، به حداقل برسانید.
  • IP اختصاصی شما کمتر توسط سرویس هایی مانند بانک ها ، سیستم عامل های جریان و وب سایت های مختلف مسدود می شود.
  • به نظر می رسد که همیشه در یک مکان هستید.
  • ایمیل های شما احتمالاً گیر نخواهند کرد یا به نامه های ناخواسته ارسال نخواهند شد ، که گاهی اوقات با آدرسهای IP VPN مشترک (که توسط نامه نویسان ایمیل استفاده می شود) اتفاق می افتد
استفاده از آدرس IP اختصاصی با سرویس VPN بهترین راه حل برای حل این مشکلات است.  

معایب IP VPN اختصاصی

خوب ، ما مزایا و مزایای استفاده از سرویس اختصاصی IP VPN را بیان کردیم ، اما معایبی نیز وجود دارد. استفاده از آدرس IP اختصاصی با VPN در واقع یک شمشیر دو لبه است. داشتن آدرس IP استاتیک شخصی شما دارای مزایایی است که فقط شما از آن استفاده می کنید . همینطور به این معنی است که با کاربران دیگر در همان آدرس IP VPN درگیر نمی شوید. به عبارت دیگر ، ترافیک شما با همه افراد دیگر که از آدرس IP یکسانی با شما استفاده می کنند مخلوط نمی شود. یک راه حل ساده در اینجا این است که فقط درصورت نیاز از آدرس IP اختصاصی استفاده کنید . بعد از آن از آدرسهای IP مشترک استفاده کنید.   free vpn

چه کسی به یک آدرس IP ثابت با VPN نیاز دارد؟

احتمالا  شما برای مخفی کردن آدرس IP خود به یک وی پی ان نیاز دارید. با استفاده از یک IP اختصاصی ، نه تنها می توانید آدرس IP واقعی خود را پنهان کنید ، بلکه به نظر می رسد همیشه در یک مکان یک شخص تنها هستید و اطلاعات شما کاملا امن می مانند.

 اکثر مردم نیازی به استفاده از آدرس IP ثابت با VPN خود ندارند. با این حال ، همانطور که در مقدمه ذکر کردیم ،مزایایی برای این وجود دارد:

  • اشتراک آدرس IP با سایر کاربران “بد” نیست
  • مسدود نشدن توسط وب سایت ها
  • نیازی به رسیدگی به مسائل احراز هویت نیست
  • داشتن یک نقطه دسترسی امن برای سرورها و سایر منابع
بیشتر VPN ها انتخاب مستقیم IP سرور را مستقیماً در سرویس گیرنده VPN آسان می کنند.

آی پی ثابت برای بایننس 

اگر شما قصد ورود به دنیای ارزهای دیجیتال را داشته باشید بایننس برای شما پیشنهاد بسیار خوبی می تواند باشد ! میتوان گفت که از نظر حجم معاملات انجام گرفته بایننس بزرگترین مرکز مبادله رمز ارز می باشد . 

راه حل

خب در مرحله اول برای ورود به این مرکز معامله و صرافی بزرگ باید با آی پی به جز آی پی های ایرانی وارد این سایت بشیم . صرافی بایننس ورود را برای ۲۹ کشور از حمله ایران و آمریکا ممنوع کرده است . این به این معنیست که شما اگر با آی پی آمریکا نیز وارد شوید اجازه ورود به شما داده نخواهد شد !

مسلما اولین راهی که به ذهن هرکدام از ما برای تغیر آی پی و ورود به سایت می رسد تغیر آی پی با استفاده از وی پی ان است . اما نکته مهم ماجرا این است که بسیاری از افراد در این مواقع بدون اینکه دانش کافی درمورد وی پی ان و خطرات استفاده از آن را داشته باشند صرفا برای تغیر آی پی اینکار را می کنند !

مشکل استفاده از وی پی ان این است که ممکن است شرکتی که از آن تهیه کرده باشید یک آدرس آی پی را به تعداد زیادی کاربر داده باشد . با استفاده چندین کاربر از یک آی پی آن آی پی اسپم شناخته می شود . اکانت شما زیر ذره بین سیستم صرافی خواهد رفت. پس شما باید حتما از یک  vpn آی پی ثابت استفاده کنید که پایدار و دائمی باشد . تا زمانی که بخواهید به فعالیت خود در سایت صرافی بایننس ادامه دهید از آن استفاده کنید . به هیچ عنوان این آی پی تغییر نمیکند.

جمع بندی

همانطور که در طول مقاله اشاره کردیم استفاده از IP های اختصاصی معایب و همچنین مزایایی دارد . شما با استفاده از یک وی پی ان که IP اختصاصی دارد می توانید مشکلات را حل کنید . از مزایای آن لذت ببرید!    
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن