سرعت برای کاربرانی که به دنبال خرید VPN هستند، یک فاکتور تعیین کننده است. یک سری مطالب مروری می توانند به صورت جسته گریخته برای انتخاب سرویس مورد نظر شما موثر واقع شوند، ولی سخت است که بتوان چندین ارائه دهنده را به صورت همزمان از نظر ویژگی های مختلف بررسی کرد.

تست سرعت vpn

VPNify یک نرم افزار به صورت وب سایت است، اسپانسر این نرم افزار شرکت ارائه دهنده ی سرویس Private Internet Access می باشد که سرعت داده های چندین وی پی ان و فیلتر شکن را محاسبه کرده و سرعت عملکرد آن ها را مقایسه می کند. این وب سایت ادعا کرده است که توسط ” زیرشاخه ای از سازمان خیریه ی MIT” راه اندازی شده است، (MIT سازمانی است که به صورت رایگان اطلاعاتی را در زمینه ی علوم مختلف، فناوری و سایر زمینه ها در اختیار دانش آموزان قرار می دهد) ، اما در این سایت و همچنین سایت های مربوط به MIT هیچگونه شواهدی مبنی بر حمایت MIT از این وب سایت دیده وجود ندارد.
تست سرعت vpn

تست سرعت vpn

دو سال طول کشیده که این سایت بر اساس اطلاعات کسب شده از بازارهای خود و همچنین اطلاعات به دست آمده از طریق وب سایت های ارائه دهندگان چندین سرویس VPN معروف مانند HideMyAss، IPVanish، VyprVPN و ExpressVPN ساخته شود. مکانیسم کار این وب سایت بسیار ساده است و فقط کافی ست از پنل سمت چپ یک ارائه دهنده ی VPN خاص را به همراه موقعیت ترجیحی خود انتخاب کنید، که تعداد انگشت شماری از مکان ها در این قسمت وجود دارد. در این مثال، ما از طریق سرویس Private Internet Access از مکان آزمایشی در نیویورک متصل شده ایم. ما می توانیم به راحتی مکان هایی را در مناطق و شهرستان های مختلف انتخاب کنیم تا سرعت سرویس را بیازماییم. زمان تاخیر(Latency) نقش مهمی را ایفا می کند. با اتصال به یک سرویس مشترک، شما خواهید فهمید که سرورها هرچه از شما دورتر باشند تاخیر بیشتر است. به طور مثال، سرعت دانلود در آلمان فقط ۱۱/۷۰ MB/sec است. VPNify ثابت کرده که می تواند ابزار مفیدی باشد. باز هم باید بگوییم که این سرویس توسط  Private Internet Access حمایت می شود. زمانی که وارد این سایت می شوید سرویس پیش فرض مورد آزمون نیز Private Internet Access می باشد. که ممکن است برخی از اطلاعات آن نیز انحرافی باشد و به نوعی اغراق آمیز باشند. سعی کنید سرویس های وی پی ان مانند کریو را نیز امتحان کنید و برای اینکه مقایسه ی مناسبی داشته باشید سعی کنید سرویس های معروف را انتخاب کنید.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن