امروز با قسمت دوم از سری مقاله ی ” بررسی های FBI نشان می دهد هیچ یک از ارائه دهندگان VPN وارد اطلاعات کاربران نمی شوند ” در خدمت شما هستیم که پیشنهاد می شود ابتدا قسمت اول این دوره را مطالعه نمایید. در ماه دسامبر، یک سری پیام های تهدید آمیز مبنی بر هک کردن اطلاعات در مکان های عمومی از جمله مدارس و فرودگاه با استفاده از سرویس مذکور ارسال شد که فرستنده ی آن ها Eric Mead نام داشت، این در حالی است که Eric Mead نام نامزد Kenney می باشد و ارسال این پیام ها را انکار کرده است. بنابرین، FBI شروع به جست و جو از ماه فوریه سال ۲۰۱۶ کرده است و در ابتدا نیز از جست و جوی اطلاعات توئیتر و فیس بوک شروع کرده است. هم فیس بوک و توئیتر و هم شکایت کیفری نشان داده است که McWaters پشت این تهدیدات بوده است. McWaters نیز شواهدی را رو کرده که خلاف مدارک جرم علیه او می باشد.(از جمله فیلم مربوط به دوربین مدار بسته ای که در Walmart موجود بوده است.) FBI نیز IP address خاصی ایجاد کرده است که همه جا در دسترس باشد. نوشته ی مربوط به این شکایت این است:
” در طول دوره ی تحقیق و بررسی، برگه های احضاریه دادگاه و مجوزهای جست و جو  به دنبال مشخص کردن پروتکل ها و آدرس های اینترنتی ایمیل های ارسال شده از سمت همه ی شرکت ها می باشند. همه ی پاسخ های دریافت شدخ از ایمیل، فیس بوک، توئیتر و Tracfone باید آدرس اینترنتی مشخصی داشته باشند و در دسترس شرکتی تحت عنوان London Trust Media قرار گیرد که در سایت Private Internet Access در دسترس است.”
تا این مرحله از تحقیقات دریافته ایم که FBI حتی بدون داشتن اطلاعات مربوط به آدرس اینترنتی شواهد کافی برای محکوم کردن McWaters به عنوان کسی که پین کد ها را تهدید می کند دارد. با این حال، به PIA دستور داده شده است که لاگ های  مربوط به این کاربر را در اختیار پلیس قرار دهد. در شکایت نامه ی FBI نوشته شده است که: “احضاریه ای به London Trust Media ارسال شده است و تنها اطلاعاتی که آن ها توانستند در اختیار ما قرار دهند یک سری آدرس اینترنتی بود که در سواحل شرق ایالات متحده از سرویس استفاده می کردند. با این حال، London Trust اطلاعاتی دیگری نیز در اختیار پلیس قرار داده است مثلا اینکه آن ها فقط پرداخت هایی را انتخاب می کنند که از طریق کارت اعتباری با فروشنده های معتبر کامپیوتری مثل Stripe و آمازون باشد. آن ها همچنین از فرم های پرداخت آنلاین مانند ayPal, Bitpay, Bit Coin, Cash You, Ripple, Ok Pay و Pay Garden استفاده می کنند. در این رویداد FBI نمی تواند McWaters را با هیچگونه پرداختی به این شرکت  ارائه دهنده سرویس مرتبط کند. اما با این حال آن ها توانسته اند شواهدی مبنی بر پرداخت به سایر شرکت ها را کشف کنند. همچنین در این شکایت ذکر شده که : هرچند تحقیقات هیچگونه پرداختی از سمت McWaters به London Trust را نشان نمی دهد، این شخص در تاریخ ۲۳ اکتبر سال ۲۰۱۵ خریدی از AnchorFree Inc داشته است. (HotspotShield VPN)
ذخیره اطلاعات کاربران توسط ارائه دهندگان vpn

vpn

هرچند McWaters هنوز مجرم محسوب می شود، ولی این حقیقت تاسف بار هنوز وجود دارد که برخی مردم همچنان از سرویس های ناشناس مانند VPN ها، پیش پرداخت های تلفنی ، ارائه دهندگان ناشناس ایمیل ها و برخی هکرهای دیگر استفاده خواهند کرد. با این حال درصد اندکی از مردم با استفاده از سرویس هایی همچون PIA می توانند اطمینان کسب کنند که خریم خصوصیشان دست نخورده باقی خواهد ماند. به  گفته ی آقای Chairman Andrew  رییس بخش اجرایی سایت TorrentFreak مربوط به London Trust Media Executive:
” شرکت ما به علت فعالیت های مربوط به لاگ کردن کاربران توسط FBI احضار شده است. پس از پایان جلسات بررسی و ثبت آن ، ما به عنوان شرکتی شناخته شدیم که محتوای سیاست های حفظ حریم خصوصی را همیشه مو به مو اجرا می کنیم، و همچنین هیچکدام از ارائه دهندگان ما وارد فعالیت های کاربران نمی شوند. FBI با بررسی کامل به این نتیجه رسید و تمامی فعالیت های ما را تایید کرد و موقعیت و اعتبار شرکت را از سقوط نجات داد و سپس در جست و جوی مجرم بعدی می باشد. این گزارش نشان می دهد که PIA وارد فعالیت های کاربران نمی شود و می توانیم کاملا به کاربران تعهد بدهیم که با اطمینان از سرویس های تایید شده توسط PIA استفاده کنند. “
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن