در اینجا لیست کاملی از تخفیف های VPN مربوط به دوشنبه ی سایبری آورده شده است. آیا شما تخفیف های فوق العاده ی مربوط به VPN را که روز جمعه ی سیاه ارائه شد از دست داده اید؟  نگران نباشید، چندین ارائه دهنده ی فیلتر شکن در حال توسعه‎ی تخفیف های خود در روز دوشنبه ی سایبری هستند. این یک فرصت بزرگ برای شماست که اشتراک VPN  مورد نظر خود را با قیمتی ارزان تر بخرید. در مطالب قبل در باره ی جمعه ی سیاه هم تخفیف هایی اعمال شده بود که در مقاله ی ” black friday سال ۲۰۱۵ برای vpn ها ” توضیجاتی دادیم .

دوشنبه ی سایبری VPN

هکرهای آنلاین معمولا در طول فصل خریدهای تعطیلات پرکارتر از قبل می شوند. اگر شما قصد دارید که در طول فصل تعطیلات خریدهای آنلاین انجام دهید پس به شما پیشنهاد می کنم  حتما از یک سرویس VPN استفاده کنید. به وسیله ی یک سرویس وی پی ان حداکثر امنیت آنلاین را به دست آورده و حریم خصوصی شما حفظ خواهد شد. تمامی فعالیت های شما از چشم های فضول جاسوسان و مجرمان اینترنتی و همچنین مقامات دور خواهد بود.  برای اینکه چیزهای بیشتری در مورد امنیت آنلاین در طول خرید هیجان انگیز تعطیلات  بدانید؛ اکثر دوستان IPVanish را پیشنهاد می کنند اما همچنین در بخش زیر راهنمای مربوط ۱۰ مورد دیگر برای خرید هوشمندانه در طول فصل تعطیلات آمده است.
خرید Vpn با تخفیف دوشنبه سایبری

تخفیف در Vpn برای دوشنبه سایبری

در اینجا چند مورد از بهترین تخفیف هایی که می توانید در طول دوشنبه ی سایبری در خرید VPN دریافت کنید برای شما آورده شده است:
  • HideMyAss: تخفیف تا ۵۷ درصد
HideMyAss پیشتاز سرویس های صنعت فیلتر شکن می باشد که بیش از ۹۰۰ سرور در ۱۹۰ کشور جهان دارد. HideMyAss  فروش فوق العاده ی سرویس های VPN خود را تا دوشنبه ی سایبری تمدید کرده است. این سرویس های VPN مخصوص دوشنبه ی سایبری تبلیغاتی مشابه فروش جمعه ی سیاه دارد. برای طرح  Kick-Ass کاربران ۳۹ درصد تخفیف دریافت می کند و طرح شش ماهه هم ۴۴ درصد تخفیف داشته و برای هر ماه ۶٫۴۹ دلار می باشد. کاربرانی که طرح یک ساله را خریداری کنند ۵۷ درصد تخفیف دریافت می کنند. همه ی طرح ها دارای ضمانت ۳۰ روزه هستند. این شرکت برای black friday ( جمعه ی سیاه ) نیز تخفیف هایی اعمال کرده بود در مقاله ای به نام ” تخفیف HMA به مناسبت جمعه سیاه “ منتشر گردید.
  • IPVanish:تخفیف ۴۰ درصدی
IPVanish هم روز جمعه ی سیاه همین طرح تخفیفی را ارائه کرد و هم نیمه شب دوم دسامبر به وقت آمریکایی شرقی که مصادف با آخر هفته ی سایبری است آن را ارائه خواهد داد که تحت عنوان تخفیف های فیلتر شکن دوشنبه سایبری توصیف شده است. IPVanish یک سرویس VPN در سطح جهانی است که بیش از ۴۰۰ سرور انتخابی دارد.  این سرویس  VPN رده ممتاز در آخر هفته ی سایبری به تمامی کسانی که اولین بار اشتراک این سرویس را خریداری می کنند شانس دریافت ۴۰ درصد تخفیف را ارائه می دهد. صرف نظر از اینکه کدام طرح را انتخاب می کنید، در هنگام خرید با وارد کردن کد تخفیف CYBERSAVE15 سرویس VPN  خود را دریافت خواهید کرد. نرخ های تعیین شده و منظمی را در دومین دوره ی خریده شناخته شده ی آخر سال در دوشنبه ی سایبری دریافت خواهید کرد.
  • OverPlay :تخفیف ۳۰ درصدی
OverPlay یک فرصت خرید VPN باورد نکردنی را ارائه داده است و به کاربران فرصت داده با ۳۰ درصد تخفیف در صورت حساب خود خرید انجام دهند. برای به دست آوردن این تخفیف هنگام خرید خود کدتبلیغاتی CYBERMONDAY را وارد کنید. کد تبلیغاتی فقط تا ۱ دسامبر اعتبار خواهد داشت. این شانس برای شما وجود دارد که برای خرید طرح حای VPN  سرویس OverPlay در پول خود صرفه جویی کنید. این سرویس VPN در طرح خود علاوه بر ارائه ی سرویس  SmartDNS را نیز ارائه می دهد ( تقاوت Smart DNS با vpn ) .
  • PureVPNتخفیف ۵۰ درصدی
اگر شما طرح یک ساله ی PurePVN را در فصل تعطیلات خریداری کنید دو سال می توانید از این طرح استفاده کنید! این تخفیف نیازی به کد تبلیغاتی ندارد. به سادگی می توانید خرید طرح سالانه آن را تا ۱ دسامبر انجام دهید و با پرداخت ۴۹٫۹۵ دلار یک طرح دوساله که قیمت آن دراصل ۱۲۱٫۷۱ دلار می شود دریافت کنید. PureVPN سریع ترین سرویس VPN در جهان را ارائه می دهد. همچنین می توانید به بیش از ۵۰۰ سرور فیلتر شکن دسترسی داشته باشید که با یک استراتژی شناخته شده در  ۱۴۱ کشور جهان واقع شده اند.
  • NordVPN:تخفیف تا ۶۳ درصد
NordVPN پایگاه های کاربری بسیاری دارد که موجب آسایش حال کسانی است که سرویس آن را خریداری کنند. با خرید طرح NordVPN در روز Cyber Monday از تخفیف ویژه ی آن برخوردار شوید. NordVPN طرح ۶ ماه ی خود را تنها به قیمت ۲۴ دلار ارائه می دهد که می شود ۴ دلار در ماه. اگر می خواهید از تخفیف ۶۳درصدی NordVPN بهره مند شوید، طرح یک ساله ی آن را انتخاب کنید که تنها با ۳۶ دلار کل سال را وی پی ان خواهید داشت.
  • IbVPN:تخفیف تا ۶۸ درصد
طرح تبلیغاتی ibVPN از ۲۷ نوامبر که مصادف با جمعه ی سیاه بود آغاز شد و تا ۳۰ نوامبر یعنی دوشنبه ی سایبری ادامه داشت. شما در این مدت شانس این را داشتید که بسته ی VPN خود را که همراه با SmartDNS که در دسترس شما قرار میگیرد دریافت کنید. این شرکت VPN متعلق به کشور رومانی بوده و تمامی طرح های VPN خود را به قیمت ۳۴٫۹۲ دلار (تخفیف ۶۳ درصدی) ارائه می دهد و طرح   VPNنامحدود خود را نیز با قیمت ۴۱٫۵۲ دلار (تخفیف ۶۸ درصدی) ارائه می دهد. IbVPN دارای بیش از ۹۰ سرور بوده، در کنار سرویس VPN خود ( مانند کریو ) ، SmartDNS نیز ارائه می دهد، دارای رمزگذاری ۲۵۶ بیتی می باشد و دارای ویژگی Kill Switch ( «kill switch»سیستمی برای غیر فعال کردن تلفن های هوشمند و پاک کردن داده های آنها از راه دور است) و خیلی ویژگی های دیگر می باشد.  
  • SaferVPNتخفیف تا ۷۵ درصد
SaferVPN تخفیف های خود را از روز جمعه ی سیاه با میزان ۶۵ درصد تخفیف آغاز کرد. SaferVPN کاهش در قیمت سرویس های خود را اعمال نکرده است. با آمدن دوشنبه ی سایبری SaferVPN تصمیم گرفته برای جبران، تخفیف بیشتری تا ۷۵ درصد ارائه دهد. SaferVPN سرویس ممتاز VPN خود را تنها به قیمت ۴۴٫۹۷ دلار ارائه می کند. برای دریافت این تخفیف نیازی به هیچگونه کد تبلیغاتی ندارید. به راحتی می توانید در قسمت بالای وب سایت این سرویس روی بنرتبلیغاتی کلیک کنید و به تخفیف های ویژه ی دوشنبه ی سایبری دسترسی داشته باشید. حساب سرویس SaferVPN به راحتی روی ۳ دستگاه به طور همزمان قابل استفاده است. همچنین استراتژی رو به رشدی در شبکه های فیلتر شکن در پیش گرفته و اکنون در بیش از ۲۴ کشور واقع شده است.
  • CactusVPN: تخفیف تا ۵۴ درصد
CactusVPN نیز به جمع سرویس های سرگرم کننده ای که در روز جمعه ی سیاه و دوشنبه ی سایبری توجه همه را به خود جلب کردند پیوسته است. ارائه دهندگان این سرویس وی پی ان ( مانند سیسکو و ساکس ) تا تاریخ ۱ دسامبر تا ۵۴ درصد تخفیف را در طرح های خود اعمال کرده اند. تبلیغات آن از تاریخ ۲۳ نوامبر که روز اول مربوط به تخفیف های جمعه ی سیاه در بازار مربوط به فصل تعطیلات بود آغاز شد. CactusVPN برای تمامی حق اشتراک های ماهانه ی خود تا ۳۰ درصد تخفیف ارائه می کند، طرح سه ماهه با ۴۰ و طرح یک ساله با ۵۴ درصد تخفیف عرضه می شود. برای اینکه درباره ی چیزهایی که  CactusVPN ارائه می دهد بیشتر بدانید لینک زیر را مرور کنید.:

خرید VPN به مناسبت دوشنبه ی سایبری

همانطور که در لیست بالا می بینید، دوشنبه ی سایبری فرصت بزرگی برای خرید  VPN  مدنظر شما می باشد. شما هیچ روز دیگری از سال نمی توانید  به سادگی این طرح های ممتاز را تا این حد ارزان بخرید. بنابرین امروز یک VPN دریافت کنید و در کمال امنیت خریدهای آنلاین انجام دهید، امنیت آنلاین خود را بهبود بخشید و به سایت هایی که از نظر جغرافیایی محدودیت دارند دسترسی داشته باشید. به این معامله ی فوق العاده ی VPN روی آورید و میزانی از پول خود را برای سایر خریدهایتان نگه دارید.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن