vpn kill switch

vpn kill switch

VPN KILL SWITCH  چیست ؟!

 

مقدمه

می توانیم بگوییم که VPN KILL SWITCH ویژگی است که در صورت قطع VPN به طور خودکار کامپیوتر شما را از اینترنت جدا می کند. اگر VPN متوقف شود ، هیچ شانسی برای نشان دادن آدرس IP شما وجود ندارد.

بنابراین امنیت اتصال اینترنت شما به خطر نمی افتد. VPN ها اغلب به طور پیش فرض ویژگی SWITCH KILLرا فعال می کنند . این کلید را  اگر بخواهید می توانید غیرفعال کنید. اگر آن را خاموش کنید ، می توانید به طور معمول از اینترنت استفاده کنید ، حتی اگر VPN شما وصل نباشد.

 

سوییچ VPN KILL چگونه کار می کند؟

کارایی این ویژگی :

با نظارت دائمی بر اتصال شما ، شناسایی مشکلات ، مسدود کردن دسترسی شما به اینترنت و بازیابی اتصال به محض ایمن بودن ، کار می کند. در اینجا جزئیات بیشتری در مورد نحوه عملکرد سوئیچ های VPN وجود دارد:

  • MONTRING : یک سوئیچ  VPN KILL  به طور مداوم با اسکن تغییرات در وضعیت یا آدرس IP ، اتصال شما به سرور VPN شما را کنترل می کند.
  • شناسایی: سوییچ VPN KILLبلافاصله هر تغییری را که می تواند مانع کار صحیح VPN شما شود فوراً شناسایی می کند.
  • مسدود کردن: بسته به نوع VPN شما (بیشتر در مورد کمی پایین تر) ، سوییچ کشتن VPN شما یا دسترسی به برنامه های خاص یا کل دستگاه شما را به اینترنت مسدود می کند.
  • بازیابی: به محض حل شدن مشکل ، سوئیچ VPN KILLشما بدون نیاز به انجام کاری ، اتصال به اینترنت شما را بازیابی می کند.

چه زمانی سوئیچ VPN KILL فعال می شود؟

این سوئیچ به محض اینکه تشخیص داد اتصال VPN شما قطع شده است شروع به کار می کند.

در اینجا چند نمونه از زمان وقوع این اتفاق آورده شده است:

  • اگر اینترنت شما از سرور VPN شما قطع شده است زیرا این ویژگی با مشکلات اتصال مشکل دارد.
  • اگر تصمیم دارید سرورهای VPN را تغییر دهید.
  • اگر از اتصالات غیر قابل اعتماد شبکه استفاده می کنید ، مانند استفاده از Wi-Fi عمومی.
  • اگر رایانه شما یک شبه به روزرسانی می کند و سپس بدون باز کردن VPN به اینترنت متصل می شود.
  • اگر کسی دستگاه شما را قرض گرفته باشد و آن را مجدداً راه اندازی کند بدون اینکه VPN شما دوباره روشن شود.
 

انواع سوئیچ های VPN

دو نوع مختلف سوئیچ VPN kill وجود دارد: سوئیچ kill VPN سطح سیستم و سوئیچ kill VPN سطح برنامه

۱٫ سوئیچ VPN KILL سطح سیستم

هنگام قطع اتصال از سرویس VPN ، یک سوئیچ  VPN KILLدر سطح سیستم سپس این اطلاعات را به دستگاه شما می فرستد . اینگونه از اتصال آن به اینترنت از طریق Wi-Fi یا داده تلفن همراه شما جلوگیری کند. هنگامی که فعال باشد ، یک سوئیچ  VPN KILLدر سطح سیستم اتصال اینترنت شما به رایانه را کاملاً مسدود می کند تا زمانی که اتصال VPN بازیابی شود. این امر باعث می شود تا در جلوگیری از نشت IP بسیار مثر باشد. نصب سوئیچ فعال VPN KILLl بسیار آسان است. اگر به طور پیش فرض از قبل روشن نشده باشد ، تمام کارهایی که باید انجام دهید این است که یک کادر تأیید در VPN خود انتخاب کنید.
 

۲٫ سوئیچ  VPN KILLسطح کاربرد

پروتکل SWITCH KILL سطح برنامه ممکن است به اندازه KILL SWITCH سطح سیستم ایمن به نظر نرسد ، اما بدون شک محدود به برنامه هایی است که انتخاب می کنید گزینه بهتر این دو است. این کار به شما امکان می دهد برنامه های خاصی را که می خواهید هنگام فعال شدن سوئیچ kill از اتصال به اینترنت متوقف کنید انتخاب کنید. در صورت خرابی اتصال VPN برای محافظت از داده های شما ، هر کدام از برنامه ها را که انتخاب کرده اید دیگر کار نمی کنند. اگر می خواهید هنگام استفاده از برنامه های خاص آدرس IP خود را پنهان کنید ، این بسیار مفید است. سوئیچ غیرفعال VPN KILLانعطاف پذیرتر از سوئیچ فعال VPN KILL است زیرا به شما امکان کنترل بیشتر عملکرد سوئیچ را می دهد.   رایج ترین برنامه ها برای سوئیچ  VPN KILLدر سطح برنامه شامل موارد زیر است: مرورگرهایی مانند Chrome یا Firefox برنامه های ایمیل مانند Gmail و Outlook برنامه های تماس ویدیویی ، مانند Skype و WhatsApp سرویس گیرنده تورنت مانند uTorrent و VUZE  

چرا باید از سوئیچ VPN KILLاستفاده کنید؟

حتی معتبرترین VPN ها گاه به گاه در اتصال افت می کنند. و اشم احتمالاً برای محافظت از داده های خود در صورت خرابی VPN یک اقدام ایمنی اضافی می خواهید. این تضمین می کند که شما در هر زمان به سطح امنیت و مورد نظر خود خواهید رسید.

جمع بندی

خب پس از بررسی ها و تحلیل ها سوئیچ VPN KILLآخرین خط دفاعی شما است تا مطمئن شوید آدرس IP شما هرگز کشف نشده است. همچنین اطمینان حاصل می کند که در صورت پایین آمدن VPN هیچ کس نمی تواند به داده های شما دسترسی داشته باشد.  

منبع : سایبر نیوز

 

 				
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن