دولت ایالات متحده از فناوری رمزگذاری AES 256 بیتی استفاده می کند تا از این طریق از داده های حساس خود حفاظت کند. همین حفاظت از اطلاعات حساس باعث شده که روز به روز سرویس های VPN بیشتری انواع خاصی از رمزگذاری ها را ارائه دهند. اما این موضوع تا چه حد مهم است؟ فناوری رمزگذاری ۱۲۸ بیتی، هنوز توسط حمله ی هکرهای سیاه نقض نشده است و به نظر نمی رسد که به این زودی ها این اتفاق بیفتد. این بدین معناست که رمزگذاری های بالاتر از ۱۲۸ بیتی غیرضروری هستند و می توانند به علت پردازش های بیشتر و الگاریتم های پیچیده تر برای رمزگشایی اطلاعات موجب کاهش سرعت سرورها شوند. با این حال، چندین آزمون واقعی نشان داده است که، تاثیر این بیت ها در امنیت قابل چشم پوشی بوده و چندان تفاوت عملی بین رمزگذاری ۱۲۸ و ۲۵۶ بیتی وجود ندارد. پس چرا شرکت های مختلف اصرار دارند که از سطوح بالاتری از رمرگذاری ها استفاده کنند؟ یکی از دلایل آن این است که این خود نوعی ترفند بازاریابی محسوب می شود. یعنی افرادی هستند که برای پیوستن به خدمات یک شرکت دنبال بالاترین سطح امنیت اطلاعات آن می باشند بنابرین وقتی تقاضا وجود دارد پس شرکت ها به دنبال عرضه ی آن خواهند بود. در هر صورت،  brute force attack تنها روش پیش روی هکرها برای دسترسی به کلیدهای رمزگذاری نیست. یک هکر باهوش می تواند از لاگین های کلیدی نرم افزار برای ورود و جاسوسی رایانه ی کاربران استفاده کند. یک کاربر برای اینکه بتواند از سیستم خود حفاظت کند باید یک سری ابزار ضدجاسوسی نصب کند.
رمزگذاری های vpn

رمزگذاری های vpn

در این جا لیستی از بهترین شرکت های VPN و فیلتر شکن که بالاترین سطوح استاندارد رمرگذاری در سال ۲۰۱۵ را عرضه کرده اند برای شما آورده شده است که برای خرید vpn می توانید به آن ها مراجعه کنید.
  • IPVanish
دارای بیش از ۱۴۰ سرور در ۶۱ کشور جهان، یکی از بزرگ ترین شبکه هایی که بیش از ۱۴ هزار IP ارائه می دهد. با انتخاب یکی از این IP آدرس ها، می توانید هویت و مکان واقعی خود را پنهان کنید. این سرویس دارای رمزگذاری ۱۲۸ بیتی می باشد و پیکربندی آن بسیار آسان است. همچنین این سرویس تقریبا از تمامی سیستم عامل ها  پشتیبانی می کند. طرح سالانه آن از ۷۷٫۹۹ دلار شروع می شود. جهت شناخت بهتر این ارائه دهنده ی وی پی ان ، به مقاله ی نقد و بررسی IPvanish مراجعه نمایید.
  • Private Internet Access
این سرویس داده های شما را در برابر هکرها محافظت می کند. همچنین اجازه می دهد در تمامی سایت ها و و ب ها به صورت ناشناس وارد شوید دارای بیش از ۱۵۰۰ سرور بوده و زمانی که شما متصل می شوید می توانید به انواع سایت هایی که محدودیت جغرافیایی اعمال کرده اند دسترسی پیدا کنید. همچنین پروتکل های رمزگذاری ۱۲۸ و ۲۵۶ بیتی را ارائه می دهد و قیمت آن بسیار مقرون به صرفه بوده و بسته ی سالانه آن تنها ۳۹٫۹۵ دلار است ( اطلاعات بیشتر در بیوگرافی Private Internet Access ).
  • PureVPN
دارای رابط کاربری بدون تبلیغات بوده و وب سایت آن نیز دارای مراحل آموزشی کاملی می باشد. رمزگذاری ۲۵۶ دارد . هزینه ی اشتراک سالانه آن تنها ۴۹٫۹۵ دلار است و تا سه روز می توان سرویس را بازگردانده و پول خود را پس بگیریم ( اگر دوست دارید در مورد این ارائه دهنده بیشتر بدانید ، به مقاله ی نقد و بررسی Pure VPN مراجعه کنید).
  • VyprVPN
VyprVPN حدود دو دهه است که سرویس خود را ارائه می دهد و پشتیبانی پس از فروش آن بسیار عالی بوده و خدمات آن در زمینه ی تنظیمات و سایر ویژگی ها بسیار غنی است. این سرویس دارای بیش از ۷۰۰ سرور در نقاط مختلف جهان بوده و ۲۰۰ هزار IP دارد. این سرویس دارای فناوری رمزگذاری ۲۵۶ بیتی است که در بین تمامی پروتکل ها امنیت بالا تری دارد. قیمت اشتراک سالانه ی آن ۸۰٫۰۴ دلار می باشد.
  • BolehVPN
با وجود اینکه این شرکت بسیار کوچک بوده و در مالزی تاسیس شده است، یکی از عالی ترین و مقرون به صرفه ترین سرویس های فیلتر شکن در جهان را شامل می شود. یکی از بزرگ ترین مزیت های این سرویس این است که از محدوده ی قضایی و قانونی ایالات متحده و اتحادیه اروپا خارج است. پروتکل امنیتی آن ۲۵۶ بیتی بوده و هزینه ی بسته ی سالانه آن ۷۹٫۹۹ دلار است.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن