مقدمه

  اگر اهل بازی باشید مطمئناً اهمیت پینگ پایین را درک می کنید. پینگ بالا در حالت چند نفره ویرانگر است . عوامل زیادی در ایجاد مشکلات PING نقش دارند . مانند: اتصال غیر معتبر اینترنت ، WI-FI معیوب و غیره نقش دارند. بهترین VPN ها را برای گیمرها کشف کنید که می تواند پینگ شما را بدون توجه به بازی به میزان قابل توجهی کاهش دهد.   اگر شما یک گیمر هستید که از مسابقات مکرر در بازی های چند نفره آنلاین لذت می برید ، اهمیت پینگ پایین را درک خواهید کرد. در واقع ، داشتن پینگ پایین تر از آن زمان حریف می تواند به شما یک مزیت رقابتی بدهد. هرچه پینگ کمتری داشته باشید سریعتر پاسخ ورودی ماوس یا صفحه کلید را بر روی صفحه نمایش خود مشاهده می کنید. علاوه بر این ، پینگ پایین تأخیر را کاهش می دهد ، که منجر به یک تجربه بازی بسیار نرم و لذت بخش می شود. حتی اگر گیمر هم نباشید ، یک کاهش دهنده پینگ برتر می تواند برای شما مفید باشد زیرا از جمله موارد دیگر باعث افزایش سرعت بارگیری می شود. فاکتورهای زیادی وجود دارد که می تواند بر روی پینگ شما تأثیر بگذارد ، مانند فاصله فیزیکی با سرورها ، کیفیت اینترنت و غیره. بسیاری از این عوامل به راحتی قابل تغییر نیستند ، بنابراین بسیاری از گیمرها برای حل مشکلات بالای پینگ خود به VPN مراجعه می کنند.  

آیا VPN می تواند پینگ را بهبود بخشد؟

VPN مطمئناً می تواند پینگ شما را در بازی های آنلاین کاهش دهد. اصولاً بسته های VPN نسبت به بسته ISP معمولی شما مسیر مستقیم تری را طی می کنند. یک سرویس VPN خوب باید باعث شود که اطلاعات از کامپیوتر شما به سمت سرور بازی که بازی می کنید آزادتر باشد. ناگفته نماند که برخی از سرویس های VPN بهتر از بقیه کار می کنند. بنابراین ، ما لیستی از بهترین سرویس های VPN را که برای گیمرها ایده آل است ، جمع آوری کردیم.  

آیا VPN ها روی پینگ تأثیر می گذارند؟

  VPN ها این روزها به طور فزاینده ای محبوب شده اند زیرا مسائل مربوط به حفظ حریم خصوصی و داده های شخصی به یک نگرانی بزرگتر تبدیل شده است. VPN تأخیر شما را تحت تأثیر قرار می دهد (که تاخیر نیز نامیده می شود) که ما با زمان پینگ اندازه گیری می کنیم. برای دانستن زمان دقیق پینگ می توانیم درخواستی را به سرور ارسال کنیم و دوباره برگردانیم. آیا VPN ها روی پینگ تأثیر می گذارند؟ استفاده از VPN همیشه باعث افزایش زمان پینگ شما می شود. بسته به موقعیت سرور VPN می توانید زمان های پینگ را دریافت کنید که تقریباً به همان سرعتی که بدون VPN وجود دارد سریع است. برای کمترین زمان پینگ ممکن ، یک سرور VPN نزدیک به موقعیت جغرافیایی خود انتخاب کنید.  

VPN چگونه بر زمان پینگ تأثیر می گذارند؟

وقتی VPN را روشن کنیم ، زمان پینگ بیشتری خواهیم داشت. این به این دلیل است که اتصال اینترنت به نزدیکترین مکان ISP شما متصل نمی شود بلکه در عوض ترافیک خود را به اطراف سرور VPN که در جای دیگری قرار دارد ارسال می کند. بیایید ببینیم زمان استفاده از پینگ هنگام استفاده از سرور VPN چگونه است.   همانطور که مشاهده می کنید ، با VPN می توانید زمان های بسیار پایینی را در واقع پینگ پایین دریافت کنید. به طور معمول اگر زمان کمی را برای آزمایش مکان های مختلف سرور اختصاص دهید ، این زمان پینگ شما را افزایش می دهد اما اینقدر زیاد نیست. دلیل اینکه ما زمان پینگ بیشتری را دریافت می کنیم این است که VPN ترافیک ما را توسط سرور خود ارسال می کند تا داده های ارسال شده را رمزگذاری و ایمن کند. می توانید کمی به پایین پیمایش کنید و به تصویر زیر نگاه کنید تا ببینید دقیقاً چگونه و چرا اتصال اینترنت هنگام استفاده از VPN کمی به تأخیر می افتد. بنابراین ، پاسخ این است که زمان پینگ می تواند به اندازه چند میلی ثانیه تحت تأثیر قرار گیرد یا خیلی بیشتر تحت تأثیر قرار گیرد. بسته به موقعیت سروری که با ارائه دهنده VPN خود استفاده می کنید.  

زمان پینگ مناسب چیست؟

بیایید مشخص کنیم که زمان پینگ طبیعی مناسب است. زمان پینگ بین ۱۵-۵۰ میلی ثانیه (میلی ثانیه) واقعاً خوب است و اگر واقعاً نزدیک به ISP نباشید ، معمولاً زمان پینگ نزدیک به ۵۰ خواهید داشت. من در حال حاضر از اتصال فیبر با پینگ بسیار خوب فقط ۱۵ میلی ثانیه استفاده می کنم. اما برای بازی ، همه چیز زیر ۵۰ به طور معمول یک پینگ خوب در نظر گرفته می شود.  

جمع بندی

  چگونه می توانم بهترین زمان پینگ را در VPN خود داشته باشم؟ برای شرط بندی بهترین زمان پینگ با ارائه دهنده VPN خود ، باید سروری نزدیک به موقعیت جغرافیایی خود انتخاب کنید. با این کار مطمئن خواهید شد که داده ها کمترین مسافت را طی می کنند تا به درخواست های شما پاسخ دهند. منبع: TECHPENNY  
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن