فیلیپین یک مقصد رویایی برای توریست هاست. با آن ساحل باورنکردنی، خانه های قدیمی، مناظر طبیعی شگفت انگیز. اما متاسفانه همه چیز در این کشور کامل نیست . یکی از بزرگترین مشکلات شما زمانی که در فیلیپین اقامت دارید، قوانین و جرایم فضای مجازی است!
خرید vpn کریو فیلیپین

vpn کریو

این کشور همچنان یکی از کشور های پایین رده بندی سرعت اینترنت در آسیا است و بسیار پایین تر از کشور های همسایه اش است. میانگین سرعت دسترسی اینترنت در فیلیپین تنها حدود ۲٫۵ مگابیت در ثانیه است. کاربران اینترنت نیز باید بسیار مراقب باشند چون قوانین جرایم سایبری  به صورت بسیار سختگیرانه ای در فیلیپین در حال اجراست. مجازات های سنگین برای اظهار نظر های موهن یا ابراز تنفر از دیگر کاربران به خصوص مقام های دولتی وجود دارد. درست مانند بسیاری از کشور ها قوانین سایبری بسیار بحث برانگیز است و از نظر بسیاری این قوانین راهی برای جلوگیری از آزادیست و به کاربران توصیه می کنند که مسائل امنیتی را حفظ کرده و مراقب چشم های مراقبین باشند.

سانسور در فیلیپین

در کنار گذر از قوانین سایبری دولت فیلیپین، نیاز به دسترسی به سایت های مبتنی بر خدمات منطقه ای نیز وجود دارد. در ضمن با وجود ماهواره ها و شبکه های کابلی، دسترسی کاربران فیلیپینی به کانال های بین المللی سرگرمی و اخبار جهانی بسیار محدود است. از آنجا که فیلیپینی ها فقط توانایی دسترسی به شبکه را فقط از خدمات دهندگان اینترنت به صورت کابل دارند، امکان دسترسی به سایت های مسدود شده، به صورت عادی در این کشور وجود ندارد. خوشبختانه، VPN کریو های بین المللی در دسترس هر کسی که به دنبال دور زدن محدودیت های جغرافیایی برای دسترسی به وب سایت ها مسدود شده یا مطالعه مطالب سانسور نشده است وجود دارد. صدها نفر خدمات VPN  را انجام می دهند اما انتخاب یکی از بهترین سرویس دهندگان در فیلیپین بسیار مشکل است. همه ارائه کنندگان ادعا می کنند که همزمان با حفظ سرعت شبکه، امنیت کاربران را نیز تظمین می کنند. اما برخی از کاربران به دام سرویس دهندگانی با خدمات ناپیدار و غیر ایمن می افتند.

VPN کریو های فیلیپین

شما برای خرید Vpn و خرید کریو در این کشور ، بهتر است به ارائه دهندگان اسمی و معروف مراجعه کنید تا بتوانید نیاز های خود را از فیلتر شکن خریداری شده برطرف کنید !
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن