VPN مخفف شده ی Virtual Private Network می باشد و کار آن اتصال امن و با خیال راحت دستگاه شما به اینترنت است .

فیلتر شکن و یا همان vpn چگونه امنیت را در اینترنت افزایش می دهد ؟

با برقراری ارتباط با پروتکل هایی که در زیر به تعریف آن ها پرداخته ایم :
  • پروتکل PPTP یا نقطه به نقطه
این روش به مدت درازی در میان کاربران اینترنت بوده و به صورت معمول کاربرد دارد که اطلاعات بصورت رمز گذاری شده در می آیند .
  • پروتکل L2tp/IPsec
پروتکل های vpn

vpn protocols

L2TP VPN یک پروتکل استاندارد است که امروزه استفاده می شود که ترکیبی از تونل و یک کانال امن است ، با اتصال به فیلتر شکن های L2tp ، اطلاعات شما به صورت کاملاً ضمانت شده و به اصطلاح ضد گلوله خواهد شد ، زیرا رمز گذاری این پروتکل بسیار قدرتمند است.
  • پروتکل Openvpn
این هم یکی از پروتکل های محبوب است ، استفاده از این پروتکل ، خود شما ، دستگاه و محل اتصال به اینترنت شما را غیر قابل شناسایی می کند .

بنابراین خرید vpn برای چه کسانی مناسب است ؟

خوب همانطور که می دانید هر فردی که پا در اینترنت بگذارد قطعاً یک فعالیت بانکی از جمله خرید وسایل و یا دریافت باقی مانده حساب و …. انجام خواهد داد که در این پروسه اطلاعات کارت اعتباری خود را باید وارد کند ، در این حالت اگر از امنیت بالایی برخوردار نباشد ممکن است اطلاعات آن ها توسط سارقان اینترنت هک شود و حساب بانکی را خالی کند . یکی دیگر از دلایل برای خرید فیلتر شکن و vpn ، عدم امنیت کافی در اینترنت های رایگان Wi-Fi است که در کشور های زیادی از این اینترنت های رایگان وجود دارد ، از این خدمات ( اینترنت رایگان ) افراد زیادی استفاده می کنند و ممکن است حریم خصوصی شما شکسته شود .
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن