توصیه می شود تا حدی که ممکن است برای امنیت تمامی مرورهای اینترنتی خود از VPN استفاده کنید، مخصوصا اینکه در هنگام مرور با بسیاری از وب ها مواجه می شوید که یا محدود شده اند و یا مرور شما را کنترل می کنند. علاوه بر کشورهایی که مقررات سخت گیرانه ای در زمینه استفاده از اینترنت تحمیل می کنند، برخی از مدارس و دانشگاه ها نیز دسترسی به اینترنت را برای کسانی که در محوطه ی مدرسه و دانشگاه قرار دارند محدود می کنند. مطمئنا، مدرسه و دانشگاه جایی ست که ما در آن چیزهایی را که نیاز داریم می آموزیم تا در حرفه و رشته ی تحصیلی که انتخاب کرده ایم ماهر و متخصص شویم. با این حال خیلی از دانشگاه ها دسترسی دانشجویان خود به اینترنت را محدود می کنند. هر محتوای سایتی که مطابق اصول آموزشگاه ها نباشد توسط آموزشگاه مسدود (فیلتر) می شود. پخش ویدیوها، چت کردن با دوستان، رسانه های اجتماعی و بازی های آنلاین جز مواردی هستند که از نظر مسئولان آموزشگاه اثر منفی بر روی دانشجویان و به خصوص یادگیری آن ها دارد.
خرید vpn

vpn for school

بنابرین دسترسی به اینترنت در مدارس و دانشگاه ها یا محدود می شود و یا سایت های خاصی مسدود  می شوند. در حالیکه بسیاری از دانشگاه ها wi-fi قابل حمل (هات اسپات) بدون رمز را در اختیار دانشجویان قرار می دهند، تنها برخی از سایت های اطلاعاتی و مفید قابل دسترسی هستند و موارد دیگری از  جمله یوتیوپ، فیسبوک و خیلی سایت های دیگر که مطابق اصول دانشگاه نیست مسدود می شوند. اگر خدمات پروکسی در آموزشگاه شما مسدود شده است شما باید از یک  فیلتر شکن مانند کریو یا سیسکو استفاده کنید. فیلتر شکن به شما اجازه می دهد که محدودیت هایی را که مدرسه ، دانشگاه ،  ISP یا ارائه دهنده ی سرویس و حتی دولت به دسترسی اینترنتی شما اعمال می کند به اصطلاح دور بزنید.

خرید vpn برای مدرسه

از نظر ویژگی های امنیتی، وی پی ان نسبت به سرویس پروکسی ابزار بهتری محسوب می شود. VPN و فیلتر شکن نه تنها مسدودیت مربوط به سایت هایی را که دانشگاه محدود کرده از بین می برد، همچنین می تواند حریم خصوصی شما را حفظ کند و داده های شما کاملا خصوصی باقی بمانند ودر جایی ذخیره نشوند. شمار متعددی از ارائه دهندگان سرویس های فیلتر شکن در این زمینه وجود دارد، که انتخاب یکی از آن ها که متناسب با نیازهای شما در مدرسه و دانشگاه باشد ممکن است گیج کننده به نظر برسد. به منظور دور زدن فیلترهایی که توسط مرکز آموزشی اعمال شده، در ابتدا نیاز به یک سرویس VPN قابل اعتماد دارید که قادر باشد هر سایتی را که وارد آن می شوید رفع مسدودیت کند.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن