ممکن است شما به دنبال یک خرید vpn پرسرعت با قابلیت اشتراک گذاری Peer-to-Peer باشید تا فایل های حجیم را در اینترنت به اشتراک بگذارید و شاید به دنبال راه حلی واقعی برای دسترسی به فضای ابری(Cloud) محل کارتان در خانه باشید و یا ممکن است بخواهید از سایت های مثل HBO,Hulu و NetFlix   استفاده کنید و از تماشای ویدیو آنلاین بدون هیچ حد و مرزی  و با سرعتی بالا لذت ببرید. با اینکه این وبسایت ها بسیار محبوب هستند اما در برخی کشور ها بدلیل تحریم هایی که بر آنها براساس منطقه جغرافیایی اعمال شده در دسترس نیستند. اما یک راه حل ساده برای مشکل شما وجود دارد! آن هم استفاده از یک سرویس وی پی ان پرسرعت میباشد ( مانند کریو و ساکس و … )
خرید vpn پرسرعت

best-vpn

در اینجا به برخی موضوعات که در انتخاب یک vpn پر سرعت مهم اند میپردازیم :

پینگ

پینگ تایم نشان میدهد که یک اتصال چه مقدار سریع است. برای بازی های آنلاین و یا چت با دوستان شما به اتصالی پرسرعت و رتبه پینگ بسیار پایین نیاز دارید ، همچنین وقتی از سرویس خوبی استفاده می کنید مطمئن شوید که از سریعترین سرور سرویس دهنده استفاده می کنید. انتخاب نزدیک ترین سرور به موقعیت مکانی شما بسیار ایده خوبی است چون کمترین پینگ و بیشترین سرعت رو به اتصال شما می دهد.

سرعت آپلود

احتمال می دهیم که شما میخواهید فایل های زیادی را بارگذاری یا آپلود کنید. برای اینکار شما به وی پی انی با سرعت آپلود بالا نیاز دارید. اتصال سریع این امکان را به شما میدهد که همزمان فایل های خودتان رو با فضاهای ابری مثل  Dropbox, Spideroakیا  Livedrive همگام سازی کنید.

سرعت دانلود

بدون یک فیلتر شکن پرسرعت شما قادر به دانلود و یا تماشای انلاین از سایت های مثل Hulu و Netflix نخواهید بود. سرعت وی پی ان شما معمولا بستگی به این دارد که در زمان استفاده شما از اینترنت همزمان چند کاربر دیگر در حال استفاده از سرور مورد نظر هستند. وقتی شما میخواهید تا یک فیلم را دانلود کنید درحالی که هزاران نفر دیگر درحال تماشای فوتبال هستند آن ها قطعا با لگ و یا همان تاخیر در نمایش روبرو خواهید شد. این مشکلی است که همه سرویس های وی پی ان با آن رو به رو هستند. بطور کلی شما می توانید در ساعات آخر شب سرعت بالا را تجربه کنید .سرعت در هنگام عصر مقداری افت می کند زیرا عده ی بسیاری در این ساعات در اینترنت حضور دارند . اغلب سرویس دهندگان وی پی ان سرویس آزمایشی به صورت رایگان ارائه می کنند تا افرادی که قصد خرید vpn دارند ابتدا آن را آزمایش کنند و سپس اقدام به خرید کنند اگر می خواهید در ساعات اوج مصرف اینترنت با افت سرعت مواجه نشید از وی پی ان پرسرعت و تضمین شده استفاده کنید.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن