۳ – پیدا کردن تخفیف های آنلاین ارزان قیمت

شما همیشه به دنبال آن هستید به طور مثال دوست دارید که در هزینه هایی مانند اجاره اتومبیل و یا بلیط هواپیما صرفه جویی کنید و در اینجاست که VPN شخصی مورد استفاده قرار می گیرد و به شما کمک می کند.در صورتی که قبلا نمی دانستید که اکثر سایت ها با توجه به آدرس IP و موقعیت مکانی خود ، برای افراد تخفیف هایی در نظر می گیرند.

شما می توانید این تبعیض قیمت ها را با استفاده از VPN برای مقایسه قیمت ها از کشورهای مختلف و خرید از ارزان ترین ماکن ها را ممکن کنید و بلیط را با قیمت مناسب دریافت کنید و همیشه سعی کنید که از حالت ناسناس در مرورگر خود استفاده کنید و کوکی ها و تاریخ ها را پاک کنید.

 

۴ – لذت تجربه کردن بازی های سریعتر 

آیا شما از تاخیر در بازی های آنلاین ناراضی هستید و نمی توانید بازی های آنلاین را با سرعت بالاتری انجام دهید.اگر این چنین باشد احتمالا ISP شما پهنای باند اینترنت شما را کاهش داده است و محدود کرده است . اگر چه این کار ناعادلانه است ولی اگر هم پهنای باند محدود نشود ، بعضی از کاربران از پهنای باند زیادی استفاده می کنند و باعث می شود بعضی کاربران پهنای باند کمتری داشته باشند.

 

شما می توانید با تجهیز کردن خود به یک VPN شخصی این محدوددیت پهنای باند را از بین ببرید ، ام یک نکته وجود دارد که شما باید از یک سرور VPN پرسرعت استفاده کنید و همچنین سرور VPN باید در نزدیکی محل سرور بازی که انجام می دهید باشد.

۵ – ارتباط VoIP خود را ایمن کنید.

بدیهی است که شما قطعا دوست ندارید که دولت و یا ISP و یا توسط هکرها تماس های صوتی شما را به سرقت ببرند و یا تحت نظر

قرار دهند.در حالی که بعضی از پیام رسان های چت مانند whatsApp و تلگرام تمامی اطلاعات و چت ها را رمزگذاری میکند ، در حالی که برنامه های (Voip ( Voice over Voice معمولا این ویژگی ها را ارائه نمی کنند.

در اینجاست که یک VPN شخصی به کار شما می آید و می توانند تمام اطلاعات شما را به صورت رمزگذاری ذخیره کند و می تواند ارتباطات Voip خود را با رمزگذاری ۲۵۶ بیتی ذخیره کند و این تضمین را می کند که مکالمات آنلاین بین شما و گیرنده مورد نظر ایمن بماند.

۶ – دسترسی به شبکه های خانگی در کشور خود 

اغلب شما به خارج از کشور خود سفر می کنید و می دانید که وب سایت هایی که در کشور خود قابل دسترسی هستند در کشورهای دیگر مسدود شده باشند و شما می توانید به وسیله ی یک VPN به تمامی وب سایت های که در کشور خود دسترسی داشته اید در کشور مورد نظر هم دسترسی پیدا کنید.

 

نحوه انتخاب یک VPN شخصی خوب و عالی 

حال شما با خواندن این مقاله باید بتوانید بهترین VPN شخصی را انتخاب کنید و این را هم بدانید که هر VPN شخصی مثل هم نیستند.برخی از ویژگی هایی که باید هنگام خرید یک vpn شخصی به آن دقت کرد عبارت است از :

۱ – باید دارای تعداد زیادی سرور از کشورهای مختلف باشد.

۲ – سرعت اتصال خوبی داشته باشد.

۳ – برنامه هایی برای اتصال در تمامی دستگاه ها  را داشته باشد.

۴ – از تمامی پروتکل ها پشتیبانی کند.

آموزش راه اندازی یک VPN شخصی : 

ابتدا از سایت Nicevpn اقدام به خرید VPN کرده و سایت نایس وی پی ان تعداد +۱۰۰٫۰۰۰ IP را در اختیار شما می گذارد تا شما بتوانید به طور ناشناس در مرور اینترنت ناشناس بمانید و سپس فایل مربوط به دستگاه خود را انتخاب و نصب کنید و سپس یوزر و پسورد خریداری شده را وارد کرده و همچنین ip و محل سرور را انتخاب کنید و در آخر دکمه اتصال را فشار دهید . اکنون اینترنت شما به طور کامل رمزگذاری شده است.

خرید وی پی ان
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن