در مقاله های گذشته در مورد اهمیت استفاده از سرویس فیلتر شکن در سفر مطالب مهمی را خواندید اما بسیاری از مردم از اهمیت استفاده از این سرویس را در محل کار خود نمی دانند، اجازه دهید برخی از فواید استفاده از سرویس وی پی ان شخصی را در محل کار خود با هم بررسی کنیم. راحت ترین کاری که با گسترش دستگاه های قابل حمل و جیبی و گسترش استفاده از وای فای در بیزینس ها ممکن شده، آنلاین بودن و استفاده از سرویس های اینترنتی است، اما از کجا باید دانست که این سرویس ها امن بوده و با اطلاعات کاربردی شما کاری ندارند.هر لحظه ممکن است پسورد های شما توسط این سرویس های عمومی بسرقت بروند.یا تاریخچه مرورگر شما توسط وای فای عمومی ذخیره سازی نشوند.تمامی این موارد هنگام استفاده از سرویس های عمومی ممکن می باشند. در ابتدا می خواهیم مجددا اطلاعاتی را در مورد سرویس های vpn ( مانند کریو ) بررسی کرده و چگونگی جلوگیری از این حملات اینترنتی از سرویس های عمومی را بررسی کنیم. یک شبکه خصوصی مجازی است که توسط رمزنگاری ترافیک اینترنت شما در دستگاه های مختلف کار می کند. هنگامی که شما برای اولین به یک شبکه وای فای مهمان یا عمومی در محل کار خود وصل می شوید، یک IP آدرس از سوی وای فای برای شما اختصاص داده می شود که دستگاه شما با استفاده آن قابل کنترل خواهد بود. با استفاده از شبکه خصوصی vpn و فیلتر شکن شما قادر هستید که IP آدرس مخفی و جدیدی را برای خود ثبت کنید تا سرویس تاریخچه مرورگر و رمز عبور و … به صورت رمزنگاری شده باشند، که این یکی از دلایل ضروری برای استفاده از سرویس شخصی vpn در محل کار می باشد.
vpn در محل کار

vpn at work

  • برای دریافت اطلاعات فیلتر شده توسط سرویس دهنده
دسترسی به سایت های متفاوت نظیر قمار، پورنو و … از سوی سرویس دهنده با محدودیت های ریز و درشتی روبرو است که علت آن به سادگی قابل درک است.اما برخی از سایت های رسانه ای موزیک و ویدئو همچنون یوتیوب و فیس بوک به دلیل پایین آوردن پهنای باند محلی، غیر قابل دسترس شده اند.داشتن یک شبکه محلی و خصوصی بر روی دستگاه خود اجازه دسترسی و دور زدن فیلترینگ را به صورت کامل به شما می دهد.
  • برای پنهان کردن نحوه گشت و گذار وب خود را از سرویس دهنده
برخی از سرویس دهندگان اجازه استفاده از اینترنت را با شرایط خاص و قوانین مختلفی ارائه می دهند.این مورد تا حدی نگران کننده به نظر می آید.بسیاری از سرویس دهندگان اجازه دسترسی شما را به سرویس های ایمیل دهی فراهم می کنند ولی اگر هشیار نباشید سابقه مرورگر شما می تواند اطلاعات مهمی را فاش کند.این مورد می تواند کمی ناراحت کننده به نظر آید ولی با استفاده از سرویس خصوصی *** شما می توانید اینترنت امن را بر روی دستگاه خود تجربه کنید.
  • شغل شما نیاز به دسترسی از راه دور دارد
در این مورد خاص شما می بایست با سرویس دهنده خود در مورد نحوه ارائه سرویس دهنده مد نظرتان صحبت کرده و از آن بخواهید تا تنظیمات را برای سرویس شما پیکر بندی کند، استفاده شما از سرویس خصوصی تغییری در بودجه و حجم مورد استفاده نخواهد گذاشت.
  • حریم خصوصی حق شماست
در حقیقت شما در حال استفاده از منابع سرویس دهنده خود می باشید ولی ممکن است تصور داشته باشید که حریم خصوصی حق شماست و شما نمی توانید به صورت امن در اینترنت باشید.در این مورد از قرار داد حریم خصوصی سرویس دهنده خود آگاه شوید و بهترین شرایط را برای استفاده از اینترنت در کار انتخاب کنید.
  • سرعت اینترنت خانگی شما پایین بوده و شما می خواهید در سر کار دانلود کنید
در نهایت، اجازه دهید بگویم سرعت اتصال به اینترنت در خانه در بهترین حالت بسیار آهسته است.باز هم، سیاست های سرویس دهنده خود را بررسی کنید. در برخی از کشورها ممکن است قوانین خاص در مورد دانلود تورنتها وجود داشته باشد، اما شما حتی می تواند استفاده از فیلتر شکن شخصی به دانلود تورنت های خود بپردازید. در نتیجه دلایل زیادی برای استفاده از سرویس مجازی شخصی در سر کار خود وجود دارید که در تمامی موارد نیز مقرون به صرفه نمی باشند.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن