در دوران حکومت کمونیست ها سانسور و فیلترینگ اینترنت بسیار قوی بود. نشریات و سایر مطبوعات به شدت در دوران استالینیسم در کشور لهستان کنترل می شد. سانسور و فیلتر در لهستان بعد از سقوط کمونیسم و در ماه آوریل ۱۹۹۰ متوقف شد. بقایای شیوه های سانسور و فیلترینگ را هنوز هم می توان در قوانین لهستان دید اما خوشبختانه بسیار جدی نیستند و نمی تواند مشکلی برای کاربران اینترنت پیش بیاورد. لهستان یکی از کشور های اروپایی است که دارای حق آزادی بیان و همچنین اینترنت آزاد است و دارای کمترین میزان فیلترینگ می باشد.

سانسور و تهدید به سراسر جهان

سانسور و فیلتر اینترنت و رسانه ها باعث شک و ترس مردم دنیا می شود. امروز فیلتر و محدودیت های اینترنتی در سرتاسر دنیا وجود دارد و فقط بعضی کشور ها سیاست های سخت گیرانه تری از دیگر کشور ها دارند. حتی کشوری مثل ایلات متحده، فرانسه، انگلیس نیز دارای فیلترینگ هستند و بیشتر سایت های ضد دولتی را فیلتر می کنند. هر چند این روش تا حدودی موثر می باشد اما یک کاربر باهوش و توانمند تنها با خرید VPN می تواند به همه محتوا های سطح دنیا که چه از سمت دولت خود فیلتر شده است یا دارای محدودیت جغرافیایی است دسترسی پیدا کند. فیلترینگ از طرفی باعث از بین بردن آزادی بیان می شود و از سوی دیگر بعضی از دولت ها سعی در کنترل فعالیت های کاربران اینترنتی دارند و حریم خصوصی کاربران را تحدید می کنند.
خرید Vpn لهستان

poland

همه باید بدانند که چگونه به اینترنت امن دسترسی داشته باشند و خود را از شر هکر ها در امان دارند و جاسوسان قابلیت کنترل فعالیت های آنها را نداشته باشند. ابزار های مختلفی برای این کار وجود دارد که بهترین آن استفاده از VPN کریو است. VPN شما را غیر قابل شناسایی و هم چنین اطلاعات شما را غیر قابل دسترس می کند.

بهترین VPN و کریو های لهستان

درست است که دیگر دولت لهستان محتوای وب را فیلتر نمی کند اما حتی با این وجود نیز کاربران لهستانی نیازمند یک اتصال امن و ایمن برای دسترسی به شبکه و گشت و گذار در آن هستند تا بتوانند از دست هکر ها در امان باشند.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن