کشور پادشاهی عربی قطر یکی از مناطق است که رشد اقتصادی سریعی داشته است رشد اقتصادی قطر برای سال ۲۰۱۴ میزان ۶٫۳ درصد پیش بینی شده بود! اما با اینکه قطر زیبایی ها و بنا های مجللی دارد و همچنین از ثروت گازی عظیمی برخوردار است اما همین طور قوانین بسیار سر سختانه ای هم درباره ی سانسور کردن اینترنت در جهان دارد. سانسور سازی حکومتی اینترنت در قطر در درجه اول اولویت را برای فیلتر کردن سایت های بزرگسال و سایت های ضد اسلامی و محتویات سیاسی انتقادی کشور های خلیجی قرار داده است . قطر همچنین ابزارآلات حفظ حریم خصوصی و دور زدن این قوانین را به عنوان تهدید برای اجرای صحیح قوانین و مخالف عقاید خود می داند.
Vpn قطر

VPN For Qatar

Ooredoo یا همان Qtel سابق یکی از سرویس دهندگان ارتباطلات راه دور در قطر است که در گزارش های خود اعلام کرده است که در پیام هایی که به دیگر سرویس دهندگان اینترنت ارسال می شود جاسوسی ها و نظارت هایی صورت می گیرد. شرکت Ooredoo فیلتر سازی سایت های پورن و ضد اسلامی را پذیرفته است اما هرگونه اتهامات جاسوسی در فعالیت های کاربرانش را که به معنی نقض حقوق آزادی کاربرانش است ، رد کرده است .

رفع محدودیت اینترنت در قطر

همه کشور ها به نوعی سانسور اینترنت را اجرا می کنند رد شدن از این سانسور ها در کشور قطر با استفاده از سرویس VPN امکان پذیر است استفاده از یک وی پی ان خوب در قطر علاوه بر فراهم سازی بهترین سرعت اینترنت همچنین بهترین نوع رمز گذاری و محافظت از اتصالات را نیز فراهم می کند پس پیشنهاد می شود که خرید Vpn را حتماً انجام دهید .
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن