وقتی  بحث بازی آنلاین پیش می آید ,  هر یک ثانیه هم مهم است و کوچکترین تاخیر میتواند روی کل بازی تاثیر بگذارد. گیمر های آنلاین اتصالات اینترنتشون خیلی براشون ارزش داره مخصوصا سرعت و پینگ ، اگر می خواهید تجربه یک بازی آنلاین معرکه رو داشته باشید پس باید روی سرعت اینترنت شما مقداری بیشتر هزینه کنید . حالا دنیای سایبری گیمر های بیشتری رو بیشتر از قبل در خود جا داده است , بیشتر مردم جذب بازی های ویدیو مخصوصا بازی های انلاین شده اند.
خرید vpn برای بازی آنلاین

vpn for online games

درحال حاضر صدها بازی منتشر شده است ,متاسفانه همه بازی ها برای همه قابل استفاده و انجام نیستند. بعضی بازی ها به خاطر تحریمات و اعمال محدودیت های جغرافیایی غیرقابل دسترسی اند به این معنی که فقط گیمر های که در مناطق جغرافیایی مشخصی هستند اجازه دارند تا به بازی بپردازند. همچنین ممکن است فقط نسخه دمو (ناقص)  قابل استفاده باشد و دیگر اماکانات و نسخه کامل فقط برای افراد مقیم کشور های معینی در دسترسی باشد. اما این مسئله  نمی تواند جلوی گیمر ها رو از لذت  بردن در انجام بازی های محبوب بگیرد . راه و روش های برای دسترسی به وبسایت ها و پلتفورم های بازی برای گیمر ها وجود دارد تا از محدودیت های اعمال شده رد شوند . استفاده از vpn معمولا یک حقه بوده است vpn تنها امکان دسترسی به سایت های محدود شده رو نمیده بلکه گشت و گذار های شما رو در اینترنت و تفریحات گیمینگ شما رو تا حد ممکن ایمن می کند.

انتخاب فیلتر شکن برای بازی آنلاین

انتخاب سرویس فیلتر شکن ( کریو )  برای بازی آنلاین آن قدر ها هم ساده نیست ,فاکتور های مختلفی وجود دارد که باید قبل از انتخاب vpn با آنها دقت کنید . مشکل سازگاری با بازی رایانه شما ,کنسول  یا حتی اتصال اینترنت شما وجود دارد ,همچنین باید از قابل اعتماد بودن سرویس دهنده vpn اطمینان داشته باشید. همچنین باید وی پی انی رو انتخاب کنید که هیچ افت سرعتی نداشته باشد تا از فعالیت های گیمینگ  بدون لگ و تاخیر لذت ببرید  
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن