استفاده از VPN راه حل مشکلات امنیتی
خرید VPN می‌تواند به محافظت از حریم خصوصی شما کمک کند تا به صورت آنلاین از شما محافظت شود. بنابراین، می توانید بدون ترس از جاسوسی از سایت هایی که دوست دارید بازدید کنید. امروزه، افراد بیشتری حقوق حریم خصوصی آنلاین خود را از دست می‌دهند. اگر نگران به اشتراک گذاشتن اطلاعات خود هستید، پس مراقب باشید تا نحوه برخورد با آن را بیابید. خواهید فهمید که چگونه خرید VPN می‌تواند به همه این مشکلات برای شما پایان دهد.

تبلیغات و جمع‌آوری اطلاعات

اکثر ارائه‌دهندگان خدمات اینترنتی برای کسب درآمد علاوه بر دریافت هزینه خدمات به صورت ماهانه، به تبلیغات متکی هستند. بنابراین، هنگام استفاده از یک ارائه دهنده خدمات اینترنتی، باید در نظر داشته باشید که هر کاری که انجام می‌دهید قابل نظارت و ضبط است. در حال حاضر گزارش‌هایی وجود دارد که بسیاری از ISP‌ها از فناوری‌های مختلفی برای ردیابی فعالیت‌های آنلاین کاربران و مشترکین خدمات خود استفاده می‌کنند. این فعالیت‌های آنلاین به گونه‌ای تجزیه و تحلیل می‌شوند که آن تبلیغات بتوانند مشترکین این خدمات را بر اساس فعالیت‌هایی که به صورت آنلاین انجام می‌دهند هدف قرار دهند. در برخی موارد، این نوع داده‌ها به آژانس‌های تبلیغاتی فروخته می‌شود. در حالی که ارائه‌دهندگان خدمات اینترنتی می‌گویند اطلاعات خصوصی کاربران را برای محافظت از حریم خصوصی آن‌ها با این تبلیغ‌کنندگان به اشتراک نمی‌گذارند، ممکن است در آینده تغییر کند. ممکن است ایده خوبی باشد که از VPN استفاده کنید زیرا هنوز نمی دانید چه چیزی را به اشتراک می گذارند.

آژانس‌های جاسوسی را متوقف کنید

در سال‌های اخیر، آژانس‌های جاسوسی به عنوان یک تهدید بزرگ برای حریم خصوصی آنلاین ظاهر شده‌اند و افراد مختلف در سراسر جهان نگران هستند که فعالیت‌های آن‌ها جاسوسی شود. VPN بهترین راه برای محافظت از فعالیت‌های آنلاین شما است. علاوه بر این، با استفاده از VPN می‌توانید وب سایت‌هایی با محتوای سانسور شده در کشور خود باز کنید. VPN به شما کمک می‌کند تا تهدیدات موجود را متوقف کنید.  

استفاده از VPN راه حل مشکلات امنیتی

خرید VPN یک راه حل است

واضح است که یک ارائه دهنده VPN بهترین راه حل است زیرا در تلاش است تا حد امکان از حریم خصوصی آنلاین شما محافظت کند و می‌توانید آن را در عرض چند دقیقه اجرا کنید. VPN در پس زمینه فعالیت‌های مرور شما عمل می‌کند. حتی می‌توانید VPN موبایل را در گوشی هوشمند خود پیاده‌سازی و کار کنید. شما باید دقیقاً تصمیم بگیرید که چه چیزی را می‌خواهید به صورت آنلاین ببینید و VPN به شما کنترل کامل بر آنچه نیاز دارید می‌دهد.  

چرا باید از VPN استفاده کنم؟

همانطور که از نام آن پیداست، یک VPN شما را به یک شبکه اینترنتی خصوصی که محدود به شما است، متصل می‌کند، نه اینکه مستقیماً به فضای اینترنت شلوغ و ناامن وارد شود. VPN‌ها مکان شما را بر اساس IP انتخاب می‌کنند، جایی که اصلاً به شما بستگی ندارد. به این ترتیب می‌توانید امنیت خود را در فضای اینترنت تضمین کنید. یکی دیگر از کاربرد‌های VPN‌ها اجرای از راه دور کارمندان یک شرکت در یک شبکه مدیریت خصوصی است. حتی اگر به صورت فیزیکی در مطب حضور نداشته باشند! به طور کلی استفاده از VPN در دو قسمت برای شما مفید خواهد بود. یکی اینکه با فعال کردن آن می‌توانید از طریق سرور‌های میزبانی VPN از کشوری دیگر به اینترنت دسترسی کاذب داشته باشید. این معمولاً برای دسترسی به محتوایی است که در کشور محل اقامت شما در دسترس نیست. به عنوان مثال نتفلیکس یکی از آن سرور‌هایی است که در تعدادی از کشور‌ها در دسترس نیست و می‌توانید با VPN از آن استفاده کنید. یا مثلاً گوگل سرویسی مانند Analytics را برای دسترسی ایرانیان مسدود کرده است و شما برای دسترسی به این سرویس چاره‌ای جز استفاده از VPN ندارید.   استفاده از VPN راه حل مشکلات امنیتی دومین و بهترین راه برای استفاده از VPN از طریق اینترنت برای داده ها رمز گذاری کردن است. به این ترتیب درصد افرادی که می‌توانند راه شما را در اینترنت دنبال کنند به صفر می‌رسد و در نتیجه امنیت بالاتری برای شما ایجاد می‌شود. آن شخص می‌تواند یک هکر معمولی در همان کافی شاپی باشد که از آن استفاده می‌کنید یا سازمانی که می‌خواهد از وضعیت شما در اینترنت و سابقه مرور شما مطلع شود. اگر نمی‌خواهید از VPN استفاده کنید، مشکلی وجود نخواهد داشت. اما حتماً موارد فوق را در نظر بگیرید.

VPN چگونه از من محافظت می‌کند؟

VPN‌ها بر روی تلفن همراه یا کامپیوتر شما قرار دارند و با اتصال به سرور‌های خود، یک ارتباط رمزگذاری شده با لینک‌های مطمئن را در اختیار شما قرار می‌دهند و می‌توانید در حالت عادی اما این بار بدون هیچ گونه نگرانی و محدودیتی از آن‌ها استفاده کنید. از اینترنت استفاده کن. اما با وسل شدن به VPN، تمام اطلاعات شما به جای این که از سرور شما رد بشود از سرور سازنده VPN عبور میکند و به اطلاعات شما دست رسی پیدا میکند. بنابراین، نباید به آن‌ها اعتماد کامل داشته باشید و فکر کنید که در اینترنت صد در صد ناشناس هستید. از دوستان nice-vpn دعوت می کنیم تا پیشنهادات و نظرات خود را در مورد محتوای این مقالات با ما در میان بگذارند.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن