سربازان آمریکایی از ممنوعیت VPN توسط نتفلیکس (netflix مسدود کردن vpn را آغاز کرد) خوشحال نیستند. بینندگان پر و پا قرص برنامه های تلویزیونی تنها افرادی نیستند که نگران ممنوع شدن VPN توسط netflix می باشند. سربازان آمریکایی ساکن کشورهای دیگر نیز ممکن است قادر به دسترسی به سرویس های پخش و برنامه های نظامی این شبکه نباشند. سربازان نظامی زن و مرد آمریکایی مستقر در بحرین در مصاحبه با Stars and Stripes گفته اند که ممکن است بعد از سال ها استفاده از netflix توسط VPN بزودی با اعلام ممنوعیت VPN توسط این سرویس پخش از دسترسی به این شبکه محروم شوند. با این حال شاید این مشکل مربوط به تمامی پایگاه های جهانی نباشد. سخنگوی netflix در مصاحبه ای گفته است که:
” netflix همیشه استثنایی برای پایگاه های نظامی آمریکا در سراسر جهان قائل می شود. قطعا کاری می کنیم که آن ها قادر باشند به برنامه ها دسترسی پیدا کنند.”
مشکل اینجاست که همه ی سربازان که همیشه در پایگاه های نظامی مستقر نیستند، ممکن است محل ماموریت آن ها اصلا در یک جای مخفی باشد یا اینکه در مکانی باشد که netflix برای آنجا استثنا قائل نشده است.
سربازان آمریکایی و ممنوعیت VPN در netflix

سربازان آمریکایی و ممنوعیت VPN در netflix

به گفته ی یکی از سربازان:
“netflix چیزی است که من به امید آن به خانه می آیم. این نوعی افزایش روحیه است که بتوانم برنامه های مورد علاقه ام را دنبال کنم و کمی حال و هوای کشورم را بگیرم. ما هم اکنون مجبور به زندگی در یک کشور خارجی هستیم و اوضاع حساسی داریم و تماشای netflix در این وضعیت حس خوبی به ما می دهد.”
netflix هم اکنون در برخی کشورها از جمله همان بحرین در دسترس است اما لیست برنامه ها و زبان آن اصلا با نسخه ی آمریکایی آن هم خوانی ندارد. سرباز دیگری گفته است که: ”
هنوز VPN من مسدود نشده است اما اگر این اتفاق بیفتد خیلی عصبی می شوم. netflix نسخه ی بحرین رسما به درد سطل زباله می خورد!”
طی هفته ی گذشته تا کنون گزارش های زیادی از کاربران netflix مبنی بر دریافت هشدارهایی به ما رسیده است که محتوای این هشدارها به ممنوعیت VPN توسط netflix اشاره دارد.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن