با استفاده از VPN و DNS دسترسی به سایت های مسدود
همه ما VPN‌ها را برای مخفی کردن هویت و فعالیت‌های اینترنتی خود راه‌اندازی می‌کنیم. VPN برای دستیابی به برخی از ویژگی‌های کلیدی مانند امنیت، ناشناس بودن، حفاظت از داده‌ها، پهنای باند نامحدود، محافظت از گوشی‌های هوشمند، حریم خصوصی و غیره استفاده شده است. لیست ویژگی‌های VPN به طور قابل توجهی طولانی‌تر از برخی از رقبای خود مانند پروکسی‌ها و سرور‌های DNS است. با این حال، یکی از اشکالات عمده VPN که همه ما تجربه می‌کنیم این است که هنگام استفاده از VPN، فعالیت‌ها و اتصالاتی گزارش می‌شود که توسط برخی از شرکت‌های VPN نگهداری می‌شود. بسیاری از مشترکین با این ویژگی مشترک خدمات VPN نمی‌شوند.

خدماتی را برای خرید‌های VPN انتخاب کنید که فعالیت‌های شما را گزارش نمی‌کنند

مهمترین مزیت عدم گزارش سرویس VPN برای مشترکین قابل تجربه است، به خصوص زمانی که دولت یا ISP‌ها سرویس VPN را مجبور به ارائه جزئیات فعالیت‌های مشترکان می‌کنند. بنابراین ارائه‌دهندگان VPN که از خط مشی عدم گزارش دهی پیروی می‌کنند، تمام فعالیت‌های شما را ایمن نگه می‌دارند و می‌توانید حداکثر حریم خصوصی و ناشناس بودن را داشته باشید. تعدادی از ارائه‌دهندگان خدمات VPN برتر وجود دارد که به عنوان خدمات غیر گزارش دهی شناخته می‌شوند، که به ویژه برای کسانی که در مورد حفظ حریم خصوصی آنلاین جدی هستند خوب است. هنگامی که در چنین خدمات VPN مشترک می‌شوید، می‌توانید از محافظت کامل آنلاین اطمینان حاصل کنید.

امنیت و ناشناس بودن با خرید.

    VPN و علت به خطر افتادن امنیت کاربر هنگام گزارش گیری از سرویس   افراد و سازمان‌های تجاری از خدمات VPN استفاده می‌کنند تا امن و ناشناس بمانند. با سرویس‌های VPN گزارش نشده، این نوع حفاظت دو برابر می‌شود و نیازی نیست نگران حفظ حریم خصوصی باشید. اطمینان حاصل کنید که سرویس VPN که در آن مشترک هستید پارامتر‌های امنیتی زیر را بدون خطا ارائه می‌دهد. رمزگذاری ۲۵۶ بیتی – دو نوع شبکه اینترنتی وجود دارد که توسط شرکت‌های VPN رمزگذاری شده‌اند و یکی از این رمزگذاری‌ها که حداکثر امنیت و ناشناس بودن را ارائه می‌دهد، رمزگذاری ۲۵۶ بیتی است. این نوع شبکه اینترنتی رمزگذاری شده را می‌توان بر رمزگذاری ۱۲۸ بیتی ترجیح داد. پروتکل OpenVPN / SSTP – سرور VPN یک شبکه اینترنتی فراهم می‌کند که در صورت استفاده از پروتکل‌های OpenVPN و SSTP بسیار امن و ناشناس خواهد بود. هر دو نوع پروتکل در مقایسه با سایر پروتکل‌ها از امنیت بالایی برخوردار هستند. راه‌اندازی این پروتکل ممکن است دشوار باشد، اما سطوح امنیتی که می‌توانید از آن دریافت کنید بی‌نظیر خواهد بود. افکت تونل ارائه شده توسط شرکت‌های فروش VPN وظیفه تأمین امنیت مشترک را بر عهده دارد.

مطمئن شوید که VPN خط مشی گزارش دهی ندارد.

از طرف دیگر، باید از این واقعیت آگاه باشید که اشتراک VPN که سیاست عدم گزارش دهی را دنبال می‌کند ممکن است هزینه بیشتری نسبت به سایر شرکت‌های VPN داشته باشد، بنابراین اگر در حفظ امنیت خود جدی هستید، باید آماده پرداخت هزینه بیشتری باشید. (در صورت نیاز).

سرویس پروکسی چگونه کار می‌کند؟

انواع مختلفی از هکر‌ها وجود دارد که سرویس VPN تنها یکی از آنهاست. پروکسی تقریباً مانند VPN کار می‌کند. در اصل، سرویس پروکسی برای مخفی کردن کاربران شبکه داخلی از نفوذگران خارجی شبکه (اینترنت)، نه برای حذف فیلتر، بلکه برای افزایش امنیت کاربران شبکه داخلی استفاده می‌شود. هنگامی که از خدمات پراکسی استفاده می‌کنید، ابتدا داده‌ها کپسوله شده و به سرور پروکسی متصل می‌شوند.. سپس پروکسی سرور از کارت شبکه دیگری به اینترنت متصل می‌شود. که تمام محدودیت‌های اعمال شده توسط ISP‌ها را دور می‌زند.   VPN و علت به خطر افتادن امنیت کاربر هنگام گزارش گیری از سرویس

خطرات استفاده از پروکسی و فیلتر شکن

همانطور که در قسمت‌های قبل گفته شد، زمانی که از فیلترشکن مانند Proxy یا VPN استفاده می‌کنید، ابتدا به همان سرویس متصل می‌شود، بنابراین تمام اطلاعاتی که رد و بدل می‌شود توسط آن سرور قابل مشاهده است. بنابراین در این قسمت به طور خلاصه به برخی از معایب و خطرات احتمالی استفاده از پراکسی‌ها و فیلترشکن‌ها می‌پردازیم:

اطلاعات شخصی شما در خطر است

تمام اطلاعات شخصی شما بین سرور پروکسی و فیلترشکن عبور می‌کند و صاحب پروکسی یا فیلترشکن می‌تواند هر آنچه را که از اطلاعات شما می‌خواهد نظارت کند. بنابراین حساب‌ایمیل، اطلاعات بانکی و کارت اعتباری شما همگی ممکن است به سرقت بروند. اگر اطلاعات کافی در مورد سرور پروکسی ندارید، که اغلب اینطور است، به هیچ وجه از پروکسی یا فیلترشکن برای تراکنش‌های بانکی استفاده نکنید.

کلاهبرداری یا فیشینگ

ممکن است یک فیلتر شکن یا پروکسی به صراحت برای ضربه زدن به شما طراحی شده باشد! برخی از آن‌ها هنگام ورود به‌ایمیل یا سایت بانکی خود نسخه جعلی سایت را به شما نشان می‌دهند. سپس از شما خواسته می‌شود که اطلاعات ورود خود را وارد کنید و سپس به شما اطلاع داده می‌شود که سایت از کار افتاده است زیرا سایت اصلی نیست، برای مثال ممکن است به شما گفته شود که در حال حاضر به سرور دسترسی ندارید. در حالی که آن سایت سایت اصلی مورد نظر شما نیست، اطلاعات را برای صاحب فیلترشکن ارسال می‌کند. از دوستان nice-vpn دعوت می کنیم تا پیشنهادات و نظرات خود را در مورد محتوای این مقالات با ما در میان بگذارند.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن