مقدمه

استفاده از پروکسی برای دسترسی به تلگرام و استفاده از آن امروزه بسیار محبوب تر از استفاده از فیلترشکن شده است. مزیتی که پروکسی های پر سرعت تلگرام ایجاد کرده اند، امکان افزودن پروکسی تلگرام یک کانال با عنوان اسپانسر است proxy telegram که یک قوه محرک برای خدمات دهندگان پروکسی محسوب میشود. علاوه بر این، کاربران امکان انتخاب بین دو نوع پروکس Socks5 و MTProxy را نیز خواهند داشت. یکی از محبوب ترین کانال های پروکسی پرسرعت تلگرام با حدود ۴۰۰ هزار کاربر کانال MTProxy است که روزانه چند پروکسی تلگرام پر سرعت و امن را معرفی می کند. همانطور که می دانید ، تلگرام یکی از محبوب ترین و پر استفاده ترین شبکه های اجتماعی ایرانیان (حتی پس از فیلترینگ) می باشد ، برخی از کاربران برای استفاده از تلگرام بدون فیلترشکن ها از پروکسی در تلگرام خود استفاده می کنند.

پروکسی تلگرام

اگر در بالا گفته شد بهتر است یک کانال پروکسی را در دسترس داشته باشید به این دلیل نیست که در صورت عدم عضویت نمیتوانید از پروکسی های فعال استفاده نمایید بلکه به این دلیل بود که در صورت غیر فعال شدن یک پروکسی با فعال سازی یک پروکسی دیگر مشکل خود را در کوتاه ترین زمان ممکن برطرف سازید. شما با ساخت پروکسی تلگرام نتنها میتوانید اعضای کانالتون رو افزایش بدید بلکه میتونید یک پروکسی شخصی و پر سرعت برای خود ایجاد کنید و با لذت بیشتری از تلگرام استفاده نمایید, همچنین شما میتوانید با گرفتن مبلغی از بقیه پروکسی خود را اجازه بدهید به صورت روزانه هفتگی یا ماهانه از افراد پول دریافت نمایید . تبلیغات از طریق پروکسی تلگرام کاملا هدفمند و افرادی که به کانال شما اضافه میشوند با علاقه شخصی کانال تلگرامی شما را دنبال می کنند.  در موبایل خود سراغ لیست پروکسی های موجودتان بروید. در بهترین حالت در هر هسته پردازشگر محدودیتی از ۶۰۰۰۰ اتصال ، وجود دارد.

با استفاده از این روش حجم مصرفی اینترنت شما نسبت به حالت استفاده از اپ های تغییر دهنده آی پی کاهش می یابد و اپ های داخلی و بانکی نیز به مشکل نمی خورند!

 

دلابل برتری پروکسی به فیلترشکن

● بالا بردن امنیت شبکه:
گاهی مدیران شبکه برای بالا تر بردن کیفیت در خدمات امنیت شبکه های کامپیوتری و حفاظت کاربران در برابر هکرها از پروکسی استفاده میکنند. در این حالت به جای این که تک تک کاربران مستقیما به اینترنت متصل شوند، همگی از طریق یک پروکسی به اینترنت وصل میشوند. به این ترتیب مدیر شبکه می تواند با نصب فایروال و سایر نرم افزارهای امنیتی و با نظارت بر پروکسی از کل شبکه تحت مدیریتش محافظت کند.
● اعمال محدودیت برای کاربران
گاهی علت استفاده مدیران شبکه از پروکسی، اعمال محدودیت بر کاربران است. البته توجه کنید که اعمال محدودیت، صرفا به معنی فیلترینگ یا سانسور نیست بلکه ممکن است مدیر شبکه فقط استفاده از برخی نرم افزارها (مانند چت) را برای کاربرانش ممنوع نماید.

وضعیت ارسال پیام در حالت استفاده از پروکسی چگونه است؟

در انتهای صفحه گزینه Share Proxy List را انتخاب و بعد copy را بزنید. در پنجره باز شده پایین Share را لمس کنید تا بعد مکث کوتاهی لیستی از شبکه های اجتماعی نصب شده روی تلفن شما باز شود که با انتخاب تلگرام و سپس صفحه گفتگوی دوست خود آن را بصورت یک لینک بفرستید که با یک کلیک به آن متصل شود.  علاوه بر ربات ها، کانال های بسیاری در تلگرام نیز موجود هستند که به صورت روزانه لیست بروز شده ای از پروکسی های تلگرام را فراهم می کنند. عملکرد چت مخفی اختیاری تلگرام ، که رمزگذاری نهایی را به شما ارائه می دهد ، از ۷ امتیاز ۷ امتیازی در کارت امتیازی نمره ۷ را بدست آورد گفت که نتایج نباید به عنوان تایید کننده ابزارهای فردی پروکسی تلگرام آپدیت روزانه یا ضمانت امنیت آنها خوانده شود ، و این صرفاً نشاناتی مبنی بر اینکه پروژه ها “در مسیر صحیح” هستند.

به همین دلیل پیام ها و ارسالی ها غیر قابل خواندن و شنود می شود و امنیت را چندین برابر افزایش میدهد. اما با آمدن تلگرام ضد فیلتر پروکسی گرام و سایر پیام رسان های غیر رسمی این مشکل مسدودی تلگرام رفع شد و افراد می توانستند با آن ها نیاز خود را رفع کنند. باید توجه داشت که همیشه از پروکسی های امن و مطمئن استفاده کرد تا خطری متوجه امنیت دستگاه شما نشود. خیلی ها سوال کردند که پروکسی ها امن هستند یا نه و در استفاده از ان شک دارند، فرقی بین پروکسی و برنامه های دیگه عبور از فیلترینگ نیست و چون این قابلیت و خود پاول دورف در پیامرسانش قرار داده پس با خیال راحت متصل شوید و استفاده کنید و از امنیت نترسید زیرا پیام های رد و بدل شده رمزنگاری شده هستند و هیچکی نمیتونه اون هارو بخونه و به حریم خصوصی شما تجاوز کند. امنیت این مسنجر مانند نسخه اصلی آن می باشد و مورد تایید گوگل پلی نیز است.

 

لیست پروکسی های پرسرعت

https://t.me/proxy?server=XoSA.what-tow-not-broken-well.ga&port=8080&secret=3TK5IN_7UWQwKOL2uHjU6sE   https://t.me/proxy?server=Dijo.we-dont-evrything-help-your.cf&port=443&secret=7jK5IN_7UWQwKOL2uHjU6sF3MS53ZWIud2hhdHNhcHAuY29t   https://t.me/proxy?server=Riyo.what-tow-not-broken-well.ga&port=8080&secret=3TK5IN_7UWQwKOL2uHjU6sE   https://t.me/proxy?server=Cub.kill-me-your-hand-to-and-pikil.tk&port=8080&secret=3TK5IN_7UWQwKOL2uHjU6sE      
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن