top best vpn in 2021

بهترین VPN های سال ۲۰۲۱

اگر اهل اینترنت هستید و تعداد زیادی داده حساس را به صورت آنلاین به اشتراک می گذارید ، ممکن است لازم باشد امنیت خود را بررسی کنید. تعداد زیادی کلاهبردار در بازار موجود است که می توانند همه اطلاعات شما را به راحتی دریافت کنند. بنابراین ، ما با بهترین VPN های ۲۰۲۱ در اینجا هستیم تا امنیت شما را حفظ کنیم. به اشتراک گذاری داده های آنلاین و گشت و گذار در اینترنت از رایج ترین سرگرمی ها برای افراد است. میلیاردها کاربر وجود دارند که به طور فعال در اینترنت کار می کنند و به انواع مختلف سیستم عامل ها دسترسی دارند. یکی از رایج ترین مشکلات ، امنیت مردم است.

VPN چیست؟

VPN یک سیستم شبکه خصوصی خصوصی است که به طور ویژه برای افراد ایجاد شده است تا بتوانند آدرس مجازی خود را تغییر دهند. این یک آدرس مجازی برای شما فراهم می کند که از طریق آن نمی توانید توسط هکرها ردیابی شده و از اینترنت به صورت ناشناس استفاده کنید. افراد مختلف برای دسترسی به مطالب مورد علاقه خود از اینترنت استفاده می کنند. برخی از افراد دوست دارند از طریق اینترنت سرگرمی بگیرند. همچنین افرادی وجود دارند که عاشق دسترسی به سیستم عامل های رسانه های اجتماعی هستند و همچنین افرادی نیز مجبور به کار آنلاین هستند. بنابراین ، هر فرد موجود برخی اطلاعات اساسی در مورد هویت خود را ارائه می دهد. آدرس IP یکی از اصلی ترین هویت های کاربر است. با استفاده از آدرس IP هرکسی می تواند به راحتی ردیابی شود و تمام اطلاعات را می توان دریافت کرد. معمولاً مردم فکر می کنند چیزی برای پنهان کردن ندارند ، چرا هدر دادن پول برای گرفتن امنیت آنلاین مانند VPN. این یکی از رایج ترین اشتباهات مردم است ، که چنین فکر می کنند. افرادی هستند که می توانند تمام اطلاعات شما را فقط با استفاده از آدرس IP شما بدست آورند. بنابراین ، شما باید آن را ایمن کنید. هکرها همیشه آماده به دست آوردن تمام اطلاعات موجود و استفاده از آنها برای هر نوع فعالیت غیرقانونی هستند. شما به دلیل سبک گرفتن این وضعیت به سختی دچار خواهید شد ، اما نگران نباشید. ما می خواهیم همه مشکلات شما را حل کنیم. ما در اینجا با برخی از بهترین سیستم عامل ها برای کاربران هستیم که می توانید با استفاده از آنها امنیت داده های خود را بدست آورید. این سیستم عامل ها ، بدون هیچ گونه خطر و نقض ، محیط امنی را برای دسترسی مردم به خدمات اینترنتی فراهم می کنند.

بهترین VPN های سال ۲۰۲۱

تعداد زیادی سیستم عامل آنلاین وجود دارد که خدمات را ارائه می دهند. اما ما با بهترین VPN های سال ۲۰۲۱ برای همه شما اینجا هستیم. همه این سیستم عامل ها توسط هزاران نفر آزمایش شده اند و پاسخ مثبتی می دهند.

SurfShark

Best VPN SurfShark
Surfshark بهترین بستر برای دریافت خدمات مجازی است. این سیستم به کاربران امکان می دهد از سیستم پشتیبانی ۲۴/۷ استفاده کنند که از طریق آن پشتیبانی فوری خواهید داشت. اگر عاشق سرگرمی هستید ، حتی از ۱۵ کتابخانه Netflix پشتیبانی می کند. برنامه های حق بیمه کاملا ساده و آسان هستند. در حال حاضر ، این پلت فرم ۸۱٪ تخفیف را برای کاربران جدید در نظر گرفته است ، به این معنی که شما به راحتی می توانید خدمات را با قیمت پایین دریافت کنید. همچنین از دستگاه های نامحدود موجود در بسته پشتیبانی می کند.

NordVPN

Best VPN NordVPN
اگر مشاغل کوچکی را اداره می کنید ، NordVPN بهترین گزینه برای کاربران است. این امنیت سطح بالایی را فراهم می کند ، اما برای تأیید کاربر ، یک سیستم آزمایشی را فراهم می کند. در مسیر دنباله دار به طور رایگان به تمام ویژگی های برتر دسترسی خواهید داشت. اگر می خواهید به NordVPN فعلی دسترسی پیدا کنید ، ۶۸٪ تخفیف برای یک برنامه ۲ ساله فراهم می کند. با گذشت زمان ویژگی های اضافی دریافت خواهید کرد. اگر از خدمات راضی نیستید ، پس می توانید به راحتی پس گرفتن پول را مطالبه کنید. ضمانت ۳۰ روزه پس دادن پول را ارائه می دهد. ProtonVPN
Best VPN ProtonVPN
ProtonVPN خدمات ساده و کاملاً مشخصی را برای کاربران فراهم می کند. این ۱ ، ۲۴۵ سرور در ۵۵ کشور مختلف را ارائه می دهد. همه این سرورها ۱۴۵۷ GBPS خدمات برای کاربران فراهم می کنند ، به این معنی که شما سریعترین و ایمن ترین اتصال اینترنت را خواهید داشت. این یک سرویس رایگان ارائه می دهد که از طریق آن ۱ اتصال در سه کشور مختلف دریافت می شود. به همین ترتیب ، برنامه های حق بیمه بیشتری برای کاربران در دسترس است که با توجه به نیاز شما می توانید به آنها دسترسی داشته باشید.

ExpressVPN

Best VPN ExpressVPN
این یکی از بهترین سیستم عامل ها برای دریافت خدمات شگفت انگیز است. ۱۶۰ سرور این سیستم عامل وجود دارد که در ۹۴ کشور واقع شده اند. همچنین کاربران برای دریافت کمک فوری یک سیستم پشتیبانی ۲۴/۷ دریافت می کنند. پاسخ سرور در مقایسه با دیگران سریع و سریع است. در حال حاضر ، یک پیشنهاد ویژه در حال اجرا است ، که تخفیف ۴۹ درصدی را برای کاربران جدید ارائه می دهد. حتی پس از اشتراک یک ساله ، سه ماه خدمات رایگان ارائه می دهد. بنابراین ، شما ویژگی های اضافی در سیستم عامل دریافت خواهید کرد. تعداد بیشتری ارائه دهنده پروکسی سرور در بازار موجود است ، اما ما با بهترین آنها در اینجا هستیم. بنابراین ، اگر مایلید خود را به صورت آنلاین ذخیره کنید ، در اینجا بهترین گزینه ها برای شما وجود دارد. بدون هیچ مشکلی می توانید با خیال راحت از وقت خود در اینترنت لذت ببرید.

جمع بندی

در سال ۲۰۲۱ اینترنت یکی از رایج ترین و مفیدترین موارد است اما خطرات مربوط به حفظ حریم خصوصی را نیز افزایش می دهد. بنابراین ، بهترین VPN های ۲۰۲۱ بهترین راه برای نجات خود از هر متجاوز است. حریم خصوصی شما مهمتر از هر چیز دیگری است. به بازدید از ما ادامه دهید

خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن