خرید وی پی ان
VPN چیست؟ یک تونل رمزگذاری شده بین یک سرور از راه دور است و شما که تمام ترافیک داخلی و خارجی از طریق این تونل هدایت می‌شود و باعث می‌شود اینترنت شما از چشمان افراد سوءاستفاده کننده در امان باشد. ازآنجایی‌که در زندگی آنلاین ما شبکه‌های ناامن و هکرها به‌وفور دیده می‌شوند، کاربران هر روزه بیش‌ازپیش نیاز به امنیت دارند. برای محافظت از اطلاعات در عصر دیجیتال، ساده‌ترین کار خرید وی پی ان است.
خرید وی پی ان

خرید وی پی ان

امروزه به دلیل نگرانی در مورد حفظ حریم خصوصی آنلاین داشتن فیلتر شکن به یک ضرورت تبدیل‌شده است. اتفاقات زیادی حریم خصوصی کاربران آنلاین را تهدید می‌کند. بنابراین همین‌الان باید به فکر استفاده از VPN باشید. در ادامه ده دلیل برای استفاده از VPN را بررسی می‌کنیم.

بسترهای پیام‌رسانی ایمن با وی پی ان

در دورانی زندگی می‌کنیم که همه اپلیکیشن ها تکامل‌یافته‌اند. ایمیل‌های ساده جای خود را به پیام‌رسان‌هایی ازجمله Snapchat، WhatsApp، و اسکایپ داده‌اند. مشکل اینجاست که برخی از این بسترها رمزگذاری نشده‌اند و راه عالی برای نفوذ اسنوپرها به‌حساب می‌آید تا پیام‌های کاربران را ردیابی کنند.
خرید vpn برای پیام رسان

خرید vpn برای پیام رسان

اگر شما از این برنامه‌های پیام‌رسانی همراه یک VPN استفاده کنید، امنیت خود را افزایش می‌دهید. با استفاده از VPN در کنار برنامه‌های پیام‌رسانی‌تان، می‌توانید مکالمات خود را از دید چشمان کنجکاو آنلاین امن و خصوصی نگه‌دارید.

دسترسی به سرویس های VOIP

VoIP، اختراع جدیدی است که امکان برقراری ارتباط صوتی دیجیتالی را فراهم می‌کند و هزینه‌های آن بسیار کمتر از خطوط تلفن سنتی است. مسئله‌ی نگران‌کننده، بهره‌برداری و سوءاستفاده از تماس VoIP برای ارتکاب جرم است. اما هنگامی‌که تماس VoIP از طریق VPN ایجاد می‌شود، تماس رمزگذاری می‌شود به‌این‌ترتیب، کار هکرها برای نفوذ، سخت‌تر می‌شود.

خرید فیلتر شکن برای بازی آنلاین

برای بعضی‌ها، استفاده از فیلتر شکن برای بازی آنلاین کمی عجیب است. اما این کار مزایای بسیاری دارد. به‌عنوان‌مثال فرد همیشه ناشناس خواهد ماند و اطلاعات حساب فرد (مانند بسیاری از اطلاعات مربوط به کارت‌های اعتباری) ایمن نگه‌داشته می‌شود. VPN محدودیت‌های منطقه‌ای را از بین می‌برد. برای نمونه بازی‌ای که فقط در کشور هند قابل‌استفاده است را می‌توان در هر نقطه از جهان بازی کرد. علاوه بر این، VPN می‌تواند سرعت اتصال و حق دسترسی به سرورهای بازی را افزایش می‌دهد. حقیقت جالب دیگر، این است که وی پی ان شما را در برابر حملات DDoS محافظت کند. اگر آنلاین بازی می‌کنید، ممکن است از طرف رقبای خود مورد حملاتی در قالب DDoS قرار بگیرید. مهاجم معمولاً ارتباط اینترنتی شما را هدف قرار می‌دهد و آن را خاموش می‌کند، بنابراین شما ناگهان از بازی خارج می‌شوید.

دور زدن سانسور

در بسیاری از کشورها مانند چین اینترنت به‌شدت سانسور می‌شود. مطمئناً، زمانی که به کشوری مانند چین سفر می‌کنید، باید به فکر دور زدن سانسور اینترنت باشد پس به VPN نیاز خواهید داشت.

امنیت وای فای عمومی

مسلماً، یکی دیگر از جنبه‌های مهم زندگی ما این است که همیشه به اینترنت دسترسی داشته باشیم و از Wi-Fi رایگان استفاده کنیم . اما Wi-Fi عمومی پر از خطر است.
امنیت وای فای عمومی

امنیت وای فای عمومی

با اتصال به وای فای رایگان خطراتی از قبیل دزدی اطلاعات و هک شما را تهدید می‌کند بااین‌حال، این امید وجود دارد که با اتصال VPN ازاین‌گونه حملات محافظت شوید.

قیمت‌های سفارشی مبتنی بر مکان

اغلب موارد فروشندگان قیمت‌های اقلام خاص بر اساس مکان و رقابت محلی تغییر می‌دهند و این حرکات در دنیای آنلاین آزار دهنده است. مطمئناً، یک شبکه خصوصی مجازی می‌تواند در این مورد به شما کمک کند. شما می‌توانید مکان خود را در وب‌سایت VPN تغییر دهید و قیمت‌های مناسب را دریافت کنید، نه قیمت که بر اساس منطقه شما تعیین می‌شوند.
دور زدن محدودیت‌ها
وضع برخی محدودیت‌ها برای محافظت از کاربران است. اما گاهی اوقات فیلترینگ مزاحم دسترسی به برخی موضوعات است. به‌عنوان‌مثال، برای برخی از اهداف تحقیقاتی، مانند موضوعاتی چون سرطان سینه، وب‌سایت‌ها به دلیل استفاده از کلمه “سینه” مسدود شده‌اند. در واقع هدف مسدودسازی‌های از این قبیل این بوده که کاربران را از دسترسی به سایت‌های پورنو گرافی دور شوند. اما هنگام استفاده از VPN، شما به اینترنت معتبر و نامحدود دسترسی دارید.
تحقیق بدون جا گذاشتن ردپا
گاهی اوقات می‌خواهیم بدون اینکه اثری از خود به‌جا بگذاریم تحقیق کنیم . برای مثال، شرکتی مایل به زیر نظر گرفتن سیاست‌های رقیب است اما می‌خواهد هیچ آدرس آی پی از خود به‌جا نگذارد. در این مورد نیز، وی پی ان می‌تواند مفید باشد، زیرا کاربر یک آدرس IP کاملاً منحصربه‌فرد دریافت می‌کند که می‌تواند ازلحاظ جغرافیایی آن را تغییر دهد. برای کنترل حریم خصوصی داشتن یک VPN یک نیاز واقعی در فعالیت‌های اینترنتی است. حساب‌های ذخیره‌سازی ابری و ایمیل در معرض تهدید خطرات احتمالی و هدف قرار گرفتن توسط هکرها هستند.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن