در مطلب دیروز ” مطالعه قوانین ارائه دهنده قبل از خرید vpn قسمت اول ” به تعدادی موارد از دلایل نیاز به مطالعه قوانین ارائه دهندگان فیلتر شکن صحبت کردیم که امروز این موضوع را به پایان خواهیم رساند در کانادا نیز طیف وسیعی از قوانین ذخیره سازی اطلاعات به صورت اجباری تصویب شده است. عملیات های مختلفی مانند Bill C-30 ( حفاظت از کودکان در برابر جرایم اینترنتی) ، Bill C-11 ( عمل مقابله با نقض قوانین کپی رایت) جز این قوانینی هستند که در حریم خصوصی کاربران ایجاد اختلال می کنند. قانون کپی رایت در نوامبر سال ۲۰۱۲ در کانادا به اجرا در آمد و طی آن ISPها مجبور بودند که طبق تقاضای صاحبان اثر اطلاعات کاربران را ذخیره کرده و تحویل آن ها بدهند. ایالات متحده چندان قانونی در زمینه ی ذخیره سازی اطلاعات ندارد اما تمامی سازمان های اینترنتی از جمله ارائه دهندگان VPN ملزم به حفاظت از افراد طی خریدهای اینترنتی هستند. علاوه بر این، هر فردی از نظر قانونی می تواند پیگیر باشد و ارائه دهندگان فیلتر شکن ها را به علت خیانت و دخالت در اطلاعات کاربران و ذخیره ی فعالیت های آنلاین آن ها و اطلاعات کارت های اعتباری شان بیش از ۹۰ روز، محکوم کند. و طبق قوانین حریم خصوصی بین المللی ارائه دهندگان هیچ حقی در ذخیره ی اطلاعات کاربران ندارند.  FBIمی تواند اطلاعات شرکت های مربوط به ایالات متحده را طبق قانون NSL جمع آوری کند.
خرید vpn

قوانین ارائه دهنده vpn

  • ما برای حفاظت از اطلاعات چه باید کنیم
۹۵ درصد از ارائه دهندگان اینترنتی ادعا می کنند که هیچ دخالتی در لاگ های کاربران ندارند، ولی من با این میزان موافق نیستم و حس می کنم خیلی از آن ها حقیقت را پنهان می کنند. یکی از راه ها برای شناسایی VPN هایی که در اطلاعات افراد دخالت می کنند ( وی پی ان Logless )، مطالعه قوانین کشور آن هاست. تا زمانی که قوانین امنتیتی سرویس ها را به طور کاملا مطالعه نکرده اید به هیچ وجه ثبت نام نکنید. اگر موقعیت این سرویس در وب سایتشان اعلام نشده است، پیشنهاد می کنم با فروشنده تماس بگیرید و اطلاعات را درخواست کنید. هنگام جست و جوی یک سرویس برای خرید VPN امن و پرسرعت، کاربران باید به دنبال سرویسی باشند که کشور آن ها قوانین اجباری برای شرکت ارائه دهنده وضع نکرده باشند. ۵ کشوری که می توانید مطمئن باشید در اطلاعات شما دخالت ندارند:
  • مالزی
  • هنگ کنگ
  • سوئیس
  • سوئد
  • رومانی
۵ کشور فوق به این دلایل امن هستند که سطح بالای آزادی اینترنتی، عدم وجود قوانین کشوری و هیچ نظارتی در اعمال بین المللی توسط این کشورها صورت نمی گیرد و به عنوان “five eyes” شناخته شده اند. آزادی گزارش شبکه ای از سال ۲۰۱۴ لیستی از کشورها را که بالاترین و پایین ترین سطوح آزادی اینترنتی در مسدود سازی شبکه های اجتماعی داشته اند آورده است، نظارت آنلاین توسط نهادهای دولتی، حمله های سایبری و تهدید فعالان اینترنتی به بازداشت جز مواردی است که در این لیست لحاظ شده است. در حالیکه ایسلند، استونی، کانادا، استرالیا و آلمان در صدر این لیست قرار دارند، کاربران وی پی ان برای آینده باید در نظر داشته باشند که آلمان تنها کشور این لیست است که مقابل قانون DRD اتحادیه اروپا ایستاده و تا حالا منجر به بازداشت چند نفر از ارائه دهندگان شده است. فقط به خاطر اینکه شما مجاز به مشاهده ی این لیست به صورت کامل نیستید پس آن را در سیستم ثبت نکرده ایم. صرف نظر از عدم تمایل به امنیت در مرور آنلاین، به شما توصیه می کنیم که این آموزش های ساده را بخوانید. قبل از انتخاب سرویس VPN خود، شما باید به دقت آزادی اینترنتی و قوانین کشور ارائه دهنده را مطالعه کنید، اگر شما بدون مشاوره انتخاب کنید احتمال اینکه اطلاعات شما در معرض جاسوسی قرار گیرد بیشتر است.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن