بسیاری از کاربران گوشی‎های هوشمند اندروید و آیفون در حال حاضر از سرویس VPN و فیلتر شکن برای گشت و گذار ناشناس در اینترنت استفاده می‎کنند . سرویس VPN به کاربران امکان ارسال و دریافت داده‎ها را می‎دهد و ویژگی مهم آن این است که اشتراک‎گذاری در یک شبکه عمومی به صورت خصوصی صورت می‎گیرد، در نتیجه به کاربران اجازه‎ی مدیریت امنیت شبکه داده می‎شود. یک VPN توسط اتصال P2P یا نقطه به نقطه به وجود آمده است و این کار توسط پروتکل‎های تونل‎زنی مجازی و رمزگذاری ترافیک داده‎ها صورت می‎گیرد. در حالی که بازار جهانی پر از سرویس‎های VPN رایگان و پولی می‎باشد، کمپانی شناخته شده‎ی Avira در حال حاضر سرویس فیلتر شکن رایگان را برای گوشی های هوشمند اندروید و دستگاه های iOS عرضه می‎کند. Avira نام خود را با نرم افزارهای آنتی‎ویروس خود بر سر زبان‎ها انداخت و با همان نام تجاری هم اکنون سرویس Avira Phantom VPN را عرضه می‎کند، این سرویس به کاربران اندروید و ویندوز اجازه‎ی اتصال امن، ناشناس و رمزگذاری شده را می‎دهد. مخصوصا زمانی که فرد از وای فای عمومی استفاده می کند نیاز به امنیت و استفاده از VPN ضروری می‎باشد.
فیلتر شکن رایگان

Free VPN

  • USP( نقطه ی عطفی که محصول خاصی را پر فروش و پر طرفدار می کند)
USP سرویس های VPN فانتوم مربوط به نصب آسان وایجاد ارتباط کامل و سریع بین گوشی های هوشمند اندروید، رایانه هایی با سیستم عامل ویندوزو…با دنیای مجازی می‎باشد. این سرویس موجب می شود که مجرمان سایبری و هکرهای نتوانند اطلاعات شما را بدزدند و در ارتباط مجازی شما جاسوسی کنند.

ویژگی های سرویس Avira Phantom VPN

  •  از حریم خصوصی کاربران محافظت می‎کند: بدون استفاده از فیلتر شکن، فعالیت های آنلاین تمامی کاربران به راحتی قابل ردیابی می‎باشد. با استفاده از این سرویس شما می‎توانید داده‎های شخصی خود را کنترل کنید و اجازه‎ی تجزیه و تحلیل آن را به هیچ هکری ندهید.
  • مرورگر کاربران را ناشناس می‎کند: با استفاده از این سرویس نیازی نیست که نگران رد و بدل اطلاعات با دوستان خود در اینترنت باشید. این سرویس به شما اجازه می‎دهد با خیال راحت از فروشگاه‎های اینترنتی و وب سایت‎های بانکی استفاده کنید و از جاسوسی‎ها در امان باشید.
  • ارتباط اینترنتی شما را گسترش می‎دهد: تعدادی از شبکه‎های اجتماعی، کانال‎های جدید، وب سایت های جریان پخش ویدیویی (video-streaming) در برخی مناطق خاص جهان مسدود هستند. استفاده از این سرویس اجازه ی دور زدن محدودیت های جغرافیایی را به کاربران می دهد.
  • قابلیت نصب سرویس بر روی تمامی دستگاه ها:  Phantom VPN قابل نصب روی اکثر دستگاه‎ها می باشد. این دستگاه ها شامل رایانه‎های شخصی با سیستم عامل ویندوز ۷ و جدیدتر، دستگاه های اندروید ۴٫۰٫۳ و بالاتر می باشد.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن