بهترین VPN برای تماشای Pantaflix

Pantaflix یکی از چندین پلتفرم جریان فیلم است که با کمک نویسندگان و مدیران فیلم تنظیم شده است. این سرویس خود را به عنوان یک سرویس تبلیغاتی تشویق می کند که فیلمسازان محتوای خود را به صورت رایگان آپلود کنند و آن را در اختیار میلیون ها بیننده در سراسر جهان قرار دهند.
با این حال، هنوز مجبور هستید از محدودیت های اعمال شده بر روی این سرویس جلوگیری کنید تا این برنامه را در ایران تماشا کنید پس با ما همراه باشید.

Pantaflix چیست؟

در سال ۲۰۱۶ تاسیس شده است، سرویس جریان فیلم تمرکز بر داشتن کاربران خود هر یک از فیلم ها را با قیمت ثابت اجاره می دهد. سرویس ویدیویی در خواستار به این معنی است که کاربران فقط می توانند برای آنچه که آنها تماشا می کنند بجای داشتن هزینه اشتراک هزینه کنند. هزینه فقط ۲٫۹۹ دلار برای یک فیلم است و طیف وسیعی از زبانها به این معنی است که کاربران می توانند از یک لیست بر اساس کشور مبدا خود انتخاب کنند. این سرویس فیلم ها با کیفیت HD ارائه می دهد و اجازه می دهد تا تا ۳۰ روز از روز اجاره خود را تماشا کنید.

هنگامی که شما این کار را انجام می دهید، شما ۴۸ ساعت طول می کشد تا اجاره خود را تماشا کنید یا حتی آن را چک کنید. پانتافلیکس وعده داده است که یک فیلم شگفت انگیز تماشایی را تجربه کند، زیرا اکثر موزیک های آن از گروهی از نویسندگان و کارگردانان گرفته شده است. این بدان معنی است که هر محتوایی که در سایت پیدا کرده اید پیش از بازبینی تا آنجا که به کیفیت مربوط می شود، پیش از بررسی قرار گرفته است. با گفتن این مطلب، مهم است که در مدل تقسیم درآمد که توسط این سرویس به تصویب رسید،. از هزینه پرداخت شده برای هر اجاره، ۲۵٪ برای پانتافلیکس است ، در حالی که مالک فیلم بارگیری ۷۵٪ را دریافت می کند. این به این معنی است که بیشتر درآمد به وضوح به جیب صاحبان فیلم می رسد.

آموزش تماشای Pantaflix در ایران

با خرید VPN به راحتی میتوانید از پانتافلیکس در داخل ایران استفاده کنید

خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن