امنیت VPN پولی نسبت به وی پی ان رایگان
بر اساس شاخص جهانی اینترنت، بیش از ۲۵ درصد یا نیم میلیارد نفر از VPN در اینترنت استفاده می‌کنند. ۲۵% عدد بزرگی است، بنابراین ۱۰۰% ابزار‌های مورد استفاده در شبکه است که در جهان اول بسیار محبوب است و حتی در کشور‌هایی که سانسور اینترنتی وجود ندارد استفاده می‌شود. در کشور‌هایی مانند اروپا، هدف اصلی از خرید VPN یا استفاده از VPN، افزایش سطح امنیت در شبکه است. اما آیا به نظر شما سطح امنیت در اینجا بالاست؟ پاسخ منفی است، اما شهروندان آن‌ها به خوبی از خطرات فضای مجازی آگاه هستند و به امنیت اهمیت می‌دهند. امروزه بیش از نیمی از فعالیت‌های کاربران در اینترنت انجام می‌شود، از خوش آمدگویی به دوستان گرفته تا خرید‌های آنلاین که ممکن است تصاویر خصوصی رد و بدل شود، یا خرید آنلاین با استفاده از اطلاعات حساب شما مانند رمز عبور و Cvv۲. به طور کلی از دو طریق می‌توانیم به VPN دسترسی داشته باشیم. یا از VPN‌های پولی خرید و استفاده کنید یا از VPN‌های رایگان استفاده کنید که در مقاله زیر به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

مزایا و معایب VPN رایگان

به طور کلی اگر فعالیت‌های خاصی مانند خرید آنلاین و بانکداری ندارید و فقط می‌خواهید از سرویس‌های مسدود شده مانند یوتیوب استفاده کنید، فیلترشکن رایگان برای شما مناسب خواهد بود. اما حتماً به مزایا و معایب آن توجه کنید.

مزایای فیلترشکن رایگان

امنیت VPN پولی نسبت به وی پی ان رایگان شما هیچ هزینه‌ای برای VPN پرداخت نمی‌کنید. بله، اما اصلاً فراموش نکنید که پنیر مجانی فقط در دام گیر می‌افتد. URL شما تغییر خواهد کرد. سرویس فیلترشکن رایگان آدرس شما را با آدرس مجازی جایگزین می‌کند تا یافتن منطقه شما و سایر اطلاعات حساس را برای شخص دیگری بسیار دشوار کند. اما اطلاعات شما به این صورت رمزگذاری نمی‌شود. تغییر URL، حریم خصوصی اینترنت شما را ایمن‌تر می‌کند. اما با نسخه پولی تفاوتی وجود دارد که در قسمت زیان به آن می‌پردازیم. عضویت در این خدمات اجباری نیست. این مزیت در زمان شما صرفه‌جویی می‌کند و به شما امکان می‌دهد بلافاصله پس از دانلود به این خدمات دسترسی داشته باشید.

خطرات قطع‌کننده‌های رایگان

VPN رایگان می‌تواند دسترسی مستقیم به اطلاعات شخصی شما مانند رمز عبور، جزئیات کارت اعتباری یا عادات آنلاین را برای هر هدفی فراهم کند. پروتکل‌های ارائه شده برای مخفی کردن شما در اینترنت در VPN‌های رایگان، همگی قدیمی یا قدیمی هستند، و حریم خصوصی شما را در دسترس هکر‌ها، جاسوسان و تبلیغ‌کنندگان قرار می‌دهند. برخی از این سرویس‌ها به هیچ وجه شما را در اینترنت پنهان نمی‌کنند. آدرس‌های IP که خدمات رایگان ارائه می‌دهند اغلب توسط سایت‌های معتبر شناسایی و مسدود می‌شوند. چنین خدماتی معمولاً لیست ضعیفی از خدمات را ارائه می‌دهند. این بدان معناست که شما و صد‌ها یا شاید بیشتر کاربر از همان پهنای باند، ترافیک و منابعی استفاده می‌کنید که در حال کاهش است. معمولاً محدودیت‌های زیادی دارند یا تبلیغات آزاردهنده زیادی دارند. آن‌ها سرور‌هایی با موقعیت جغرافیایی کمی دارند. آن‌ها از منابع و RAM و CPU دستگاه و اینترنت شما برای اهداف خود سوء استفاده می‌کنند. در این تحقیق به نکته‌ای هم برخورد کردیم که برخی از ارائه‌دهندگان فقط به دلیل معرفی خدماتشان، اشتراک خود را برای مدت معینی (مثلاً ۱۰ روز) به صورت رایگان ارائه می‌کنند. این موارد را نمی‌توان به عنوان VPN‌های رایگان در نظر گرفت و کیفیتی مشابه VPN‌های پولی دارد. گربه‌ای به خاطر خدا موش نمی‌گیرد!

مزایا و معایب VPN های پولی

امنیت VPN پولی نسبت به وی پی ان رایگان زمانی که VPN‌ها به صورت انحصاری با هزینه ارائه می‌شدند، گران بودند، اما اکنون عصر فناوری‌های پیشرفته است و اینترنت و خدمات مرتبط با آن در دسترس‌تر شده‌اند. اگر در مورد اطلاعات حساس و حریم خصوصی آنلاین خود حساس هستید، باید به خدمات VPN پولی روی بیاورید.

مزایای VPN پولی

با خرید VPN از nice-vpn به انواع پروتکل‌ها مانند Cisco Anyconnect، pptp، L۲tp، ikev۲، openvpn، ipsec دسترسی خواهید داشت. با اشتراک‌های VPN پولی، دیگر بدافزار و تبلیغاتی وجود ندارد، ارائه دهنده تمام تلاش خود را برای جلب رضایت شما انجام می‌دهد. خدمات پولی معمولاً سریع هستند (در واقع سرعت آن‌ها کمی کاهش می‌یابد). البته این بستگی به ارائه دهنده شما دارد، اما با اطلاعات کافی می توانید به راحتی VPN پرسرعت خریداری کنید. شرکت‌های Money VPN امنیت بالایی را برای شما کاربران فراهم می‌کنند. ارائه‌دهندگان همواره در حال بهبود کیفیت و کمیت خدمات خود هستند و با پیشرفت تکنولوژی، نیاز‌های جدید کاربران خود را نیز برآورده می‌کنند. پشتیبانی دارد و در صورت بروز مشکل با ارائه راه حل در کنار شما خواهد بود (باز هم بستگی به ارائه دهنده شما دارد که چقدر به کاربرانش اهمیت می‌دهد).

خطرات VPN پولی

تنها نقطه ضعف‌مانیتور‌های پولی هزینه آن است که با توجه به متون بالا، اگر به امنیت خود اهمیت می‌دهید ارزش آن را دارد. از دوستان nice-vpn دعوت می کنیم تا پیشنهادات و نظرات خود را در مورد محتوای این مقالات با ما در میان بگذارند.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن