Ted Sarandos رییس بخش کنترل محتوای شرکت netflix در مصاحبه با BuzzFeed News گفت که:
همیشه اتصال با VPN برای استفاده از netflix نوعی تجاوز به قوانین محسوب می شده است.
اگر شما با استفاده از فیلتر شکن Netflix را گول بزنید تا فکر کند شما در کشور دیگری هستید و برنامه های آن کشور را به شما نمایش دهد به احتمال قوی موفق خواهید شد. بسیاری از مردم طی ماه های اخیر با مسدود شدن سرویس VPN یا شبکه های خصوصی مجازی توسط netflix مواجه شده اند ( netflix مسدود کردن vpn را آغاز کرد ). سرویس وی پی ان امکان دیدن برنامه هایی را که در منطقه ی خاصی مسدود هستند را به مردم آن منطقه می دهد، بیش از ۴۰ هزار برگه ی شکایت به سمت netflix روانه شده است و از اینکه مردم می توانند توسط VPN به این سرویس دسترسی داشته باشند شکایت کرده اند و خواسته اند که این روال متوقف شود.
Netflix فیلتر شکن را مسدود می کند

Netflix

Ted Sarandos رییس بخش کنترل محتوای شرکت netflix در مصاحبه با BuzzFeed News گفته است که داستان ممنوعیت اتصال با VPN برای استفاده از netflix اصلا موضوع جدیدی نیست.
این قانون و موقعیت اصلا چیز تازه ای نیست، این موضوع همیشه وجود داشته که فناوری netflix با استفاده از قانون بلاک کردن عملکرد بهتری خواهد داشت و این موضوع حالا جدی تر دنبال می شود. همیشه اتصال با فیلتر شکن برای استفاده از netflix نوعی تجاوز به قوانین محسوب می شده است.
بخش مدیریت netflix در مورد فیلم جنگ ستارگان مثالی زده اند: بعد از معاملاتی که بین  شرکت Disney و کشور کانادا صورت گرفته است، The Force Awakens  قسمت جدید جنگ ستارگان فقط در نسخه ی کانادایی netflix قابل مشاهده است. Reed Hastings مدیرعامل netflix نیز در مصاحبه ای با BuzzFeed News گفته است که:
فقط کشور کانادا برای جنگ ستارگان هزینه پرداخت کرده است و این بی انصافی است که مردم سراسر جهان بدون پرداخت هیچ پولی بتوانند این فیلم را داشته باشند.
Hastings در ادامه گفت:
در پاسخ به کسانی که گفته اند آیا این عادلانه است که سرویس محبوب netflix در برخی کشورها در دسترس نباشد باید بگویم که، ما به سختی در حال تلاشیم که این سرویس را جهانی کنیم و در تمامی کشورهای جهان نسخه ای از آن وجود داشته باشد.” مثلا یکی از بهترین برنامه های این سرویس یعنی The Crown بزودی عرضه ی جهانی خواهد داشت.
Hastings همچنین با شوخی گفته است که:
با توجه به برنامه های تلویزیونی netflix که تا این حد محبوبیت و جذابیت دارند، چگونه کانال های تلویزیونی جرات رقابت با این سرویس را دارند؟ اصلا مردم چطور می توانند چیزی را در معرض مقایسه با netflix قرار دهند؟
او همچنین گفته است که مردم جهان هم اکنون بیش از هرزمان دیگری در تب و تاب استفاده از این سرویس هستند و ما امیدواریم که بزودی دسترسی جهانی اشتراک این سرویس به وجود بیاید. و یکی از اهداف ما رساندن پیام صلح و همدلی در سطح جهان است. BuzzFeed News از Hastings خواست که در مورد این منظور خود با جزئیات بیشتری حرف بزند. و او گفت که سرگرمی و تفریح همیشه تاثیر بزرگی در زندگی مردم داشته است، و می توان در میان برنامه ها پیام های زیادی را به مردم رساند. مثلا همین برنامه ی Orange Is the New Black درکی از مسائل مربوط به تغییر جنسیت را که تا به حال کمتر کسی در تلویزیون درباره ی آن حرف زده به تصویر کشیده است. Sarandos افزود:
این سرویس می تواند باعث شود که ما در مورد زندگی مردم جهان چیزهای بیشتری بدانیم، مثلا خود من چیزی درباره ی زندگی مردم ایران نمی دانسته ام ولی دو سال پیش با دیدن فیلم A Separation (جدایی نادر از سیمین) توانسته ام با مشکلاتی که در زندگی مردم عادی جریان دارد آشنا شوم. هدف ما این است که مردم سراسر جهان روش سالمی برای استفاده از این سرویس در پیش بگیرند، و همه ی مردم بتوانند از آن استفاده کنند نه فقط متخلفینی که به سرویس هایی مثل VPN برای دورزدن netflix روی آورده اند.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن