در دنیای VPN همه چیز می تواند کمی گیج کننده به نظر برسد. با لغت های تخصصی مثل پراکسی، SSH و tunneling ( تونل ) چگونه باید بفهمید که نخستین اتصال خود با وی پی ان را چطور برقرار کنید. خب، نیازی نیست از پیچیدگی این دوستی که حامی امنیت شماست بترسید، ما در Nice vpn قصد داریم، تمامی چیزهایی که شما برای دانستن نیاز دارید به شما بگوییم، تا بتوانید با راه اندازی آن فعالیت های آنلاین خود را مخفی کنیم. البته، اولین مرحله در حفاظت از شما و اتصال شما پیدا کردن ارائه دهنده ی مناسب با نیازهایتان است. خوشبختانه ما در حال حاضر لیستی از ده مورد از بهترین و معتبرترین سرویس های VPN را برای شما آورده ایم که قیمت آن ها نیز مشخص است و روش های سفارش و خرید آن نیز برای شما آورده شده است. به شما پیشنهاد می کنیم این لیست را بررسی کنید و بدانید هر سرویس برای چه کاری مناسب است.
  • استفاده از VPN

روش ورود به VPN و ایجاد اتصال می تواند متفاوت باشد و بستگی به سیستم نرم افزاری ارائه شده توسط ارائه دهنده دارد و روش های ترجیح داده شده ای در این زمینه وجود دارد. به عنوان مثال، ما این روند راه اندازی را برای Express VPN  آورده ایم. برای شروع شما نیاز به ورود به ارائه دهنده ی  VPNای دارید که ترجیح داده اید و باید یک حساب کاربری ایجاد کنید و یک طرح سالانه، ماهانه یا هفتگی خریداری کنید. تقریبا همه ی ارائه دهندگان ی فیلتر شکن  موجود در بازارهای جهانی از شما درخواست می کنند که ابتدای عمل یک حساب کاربری ایجاد کنید. هر چند این می تواند نوعی عامل بازدارنده برای برخی کاربران باشد، اما به شما اطمینان می دهیم که هزینه ی آن از حضوری رفتن به شرکت ارائه دهنده و ثبت نام ارزان تر است، برخلاف برخی فیلتر شکن های سیاه لشکر که روش هایی برای پرداخت پول پیش رویتان می گذارند که به نظر غیرمجاز می رسد. (گفته می شود که گاهی اطلاعات ترافیک شما را به تبلیغ کنندگان می فروشند.) گزینه های انتخاب مختلف و گسترده ای پیش روی ماست که بستگی به اراثه دهندگان دارد و شرکت های ارائه دهنده ی بزرگی از جمله HideMyAss پشتیبان این سرویس ها است. هزاران سرور در سراسر جهان مستقر شده اند، در حالیکه گزینه هایی مانند ExpressVPN ممکن است تنها چند سرور داشته باشد.
آموزش استفاده از vpn

آموزش استفاده از vpn

اگر شما  در یک منطقه ی روستایی زندگی می کنید، و تعدادی از سرورها در اطراف شماست، مطمئنا سرویسی را انتخاب خواهید کرد که سرورهای مستقر آن در اطراف شما بیشتر باشد تا با سرعت بهتری متصل شوید. در این مورد، ما از طریق سورهای موجود در شهر پورتلند ایلات متحده منطقه ی اورگان به ExpressVPN خود متصل شده ایم. شما می توانید آن را در اسکرین شات فوق ببینید. نزدیک ترین سروری که ما به امید اتصال به آن هستیم WA می باشد که حدود ۳۰۰ مایل فاصله دارد.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن