آخرین خبر ها در مورد فیلترینگ تلگرام

در اتاق فیلترینگ تلگرام چه می‌گذرد

موضوع فیلترینگ در ایران در روزهای اخیر با اعتراض معاون دادستان مبنی بر فیلتر نشدن نسخه های ایرانی تلگرام یعنی هاتگرام و تلگرام طلایی مطرح شد. خرم آبادی اعتراض خود را شدت بخشید، به ویژه پس از آنکه وزارت ارتباطات دو ماه به این دو شبکه مهلت داد، حالا این سوال که در اتاق فیلترینگ تلگرام چه می‌گذرد مطرح شد، وی به دلایل وزارت ارتباطات توجه کرد. برای این اقدام مرورگر شما از این قالب پشتیبانی نمی‌کند.

مزایای فیلترینگ تلگرام در جیب شرکت های اینترنتی!

بر اساس نتایج این نظرسنجی، ۴۷٫۳ درصد از همه پاسخ دهندگان گفتند که هنوز از تلگرام استفاده می‌کنند، که تقریباً مشابه ماه ژوئن است. بر اساس نتایج این نظرسنجی، عده زیادی از مردان و زنان تقریباً از تلگرام استفاده می‌نمایند. در همین حال، به گفته پلیس فتا ، ۱۰ تا ۱۲ میلیون ایرانی از فیلترشکن استفاده می‌کنند. به نظر می‌رسد اکثر این کاربران برای دسترسی به تلگرام مجبورند فیلترینگ را دور بزنند. با کنار هم گذاشتن این دو موضوع، می‌توان نتیجه گرفت که فیلترینگ ناامیدکننده تلگرام کمتر موفق بوده است …   ندای آزادی: دو هفته پیش، در چنین روزی، کارگروه پرونده های محتوای رایانه ای جنایی جلسه ای برای تعیین وضعیت تلگرام برگزار کرد، اما تصمیم به جلسه بعدی این کارگروه موکول شد و عنوان شد که جلسات این گروه کاری معمولاً هر دو هفته یکبار برگزار می‌شود. به گزارش ایسنا، محمدعلی اسفنانی، یکی از اعضای کارگروه تشخیص پرونده های دارای محتوای مجرمانه، پس از جلسه قبلی، با اشاره به اینکه تصمیم گیری در این مورد به دلیل عدم حد نصاب به جلسه بعدی موکول شد، افزود: هر چهار هفته یکبار در روزهای چهارشنبه برگزار می‌شود، و اگر جلسه فوق العاده ای وجود نداشته باشد. البته در دو هفته آینده بحث تلگرام و رای گیری در مورد فیلتر و محدودیت این شبکه اجتماعی مطرح می‌شود. پس از این جلسه چند اتفاق رخ داد و این عضو کارگروه در مصاحبه با ایسنا تاکید کرد: هفته گذشته در جلسه این کارگروه، اکثر اعضای حاضر در جلسه با فیلتر کردن تلگرام موافقت کردند.
آخرین خبر ها در مورد فیلترینگ تلگرام

آخرین خبر ها در مورد فیلترینگ تلگرام

اسفنانی همچنین گفت: “من به عنوان یکی از اعضای این کارگروه با فیلترینگ تلگرام موافق نیستم، اما می‌خواهم بگویم که این شبکه اجتماعی حدود ۱۵ میلیون بیننده در کشور دارد، اما نمی‌خواهد با خود کشور همکاری و تعامل داشته باشد. و این منطقی است. ” و این درست نیست و حق کشور است که امنیت خود را حفظ کند. وی ادامه داد: روش های منفی به راحتی پاسخ نمی‌دهند، اما گاهی اوقات وقتی دولت در شرایطی قرار می‌گیرد که اجتناب ناپذیر است و راهی جز روش های منفی وجود ندارد و خطر به حدی است که لازم است این کار انجام شود، هیچ راه حلی وجود ندارد. “نه ، در حالی که شبکه مناسب باید صحیح و قابل استفاده باشد تا بتواند مردم کشور ما را تقویت کند تا خود مردم از شبکه هایی که خارج مدیریت از می‌شوند بازدید نکرده و به این شبکه ها توجه کنند. اما پس از این حوادث، مدیران تلگرام که قبلاً درخواستی برای پیگیری اطلاعات کاربران به دولت ایران ارسال کرده بودند، وضعیت خود را به پیام در توییتر تغییر دادند و اعلام کردند که به نام ایران دریافت شده است. درخواست ها جعلی و توسط مقامات ایرانی درجه بالا نبوده است. موسس روسی تلگرام همچنین مدعی شد که مقامات ایرانی قول داده اند که در حال حاضر تلگرام را مسدود نکنند. با این حال، دوروف همچنین تأکید کرد که امکان دسترسی به تلگرام و اظهارات وزیر ارتباطات ایران مبنی بر اینکه دولت به دنبال پاکسازی تلگرام نیست نمی‌تواند به عنوان اثبات این امر باشد که در آینده برای این پیام رسان اینترنتی مشکلی ایجاد نخواهد کرد. وزارت ارتباطات نیز اعلام کرد که پس از انتشار این مقاله، تلگرام کانال های غیرقانونی را مسدود می‌کند. محمدرضا فرنقی زاد، مدیرکل روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در گفت وگو با ایسنا، افزود: در این توییت، این شرکت اعلام کرده است که خطوط قرمز و صفحات مسدود و غیراخلاقی را می‌پذیرد. فرنقی زاد همچنین یادآور شد: البته چندی پیش وزیر ارتباطات این نکته را به طور جدی و قاطع اعلام کرده بود، در صورت عدم مسدود شدن دسترسی به این صفحات، ایران تصمیمی جدی در مورد فیلترینگ تلگرام اتخاذ می‌کند. اکنون، طبق آنچه قبلاً گفته شد، انتظار می‌رفت که امروز گروه کار فیلترینگ دوباره ملاقات کرده و در مورد سرنوشت این نرم افزار موبایل تصمیم گیری کند، اما به گفته برخی از اعضای این کارگروه، به نظر می‌رسد که بخشی از جلسه من به این هفته قرار نیست اتفاق بیفتد. البته طبیعتاً این کارگروه هر دو هفته یکبار ملاقات می‌کند، اما این هفته با توجه به اینکه برخی از اعضای گروه کار در راه هستند و در صورت تشکیل جلسه، ممکن است تعداد اعضا دوباره به حد نصاب نرسد و این جلسه نمی‌تواند برگزار شود و به زمان دیگری انتقال دهید. بر اساس اظهارات غیر رسمی برخی از اعضای این کارگروه، با توجه به وقایع اخیر، به احتمال زیاد این برنامه تلفن همراه به فعالیت خود در ایران ادامه می‌دهد. از همراهی شما با نایس‌وی‌پی‌ان در مطالعه این مقاله سپاس گذاریم.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن