keezel یک دستگاه جیبی است که هم میتوان به عنوان وی پی ان استفاده کرد و هم یک پاور بانک به حساب می آید.  

درباره keezel وی پی ان

 

– رمزگذاری ، از طریق فناوری وی پی ان(VPN)

– مسدود کردن آگهی ، از طریق مسدود کننده تبلیغات داخلی

– محافظت در برابر تلاش های فیشینگ ، از طریق فیلتر ضد فیشینگ داخلی

– قابلیت های پاوربانک داخلی از طریق باتری ۸۰۰۰+ میلی آمپر ساعت آن

 
علاوه بر این ، با Keezel به Keezel می توانید دو Keezels را با هم جفت کنید و (به عنوان مثال) یکی را در خانه بگذارید و دیگری را هنگام مسافرت با خود ببرید تا حتی در هنگام خارج از کشور بتوانید به مطالبی دسترسی پیدا کنید که عبارت است از فقط در کشور شما موجود است. می توانید Keezel را به یک شبکه WiFi جدید (مانند هتل) متصل کنید و سپس تمام دستگاه های خود را به Keezel وصل کنید تا همه آنها اینترنت داشته باشند بدون اینکه مجبور به دریافت کوپن های اضافی در هتل / جزئیات مربوط به هر دستگاه جداگانه شوید.
   

از نظر عملکرد VPN کاملاً ، VPN Keezel با چندین روش مختلف با نرم افزار VPN متفاوت است:

  • با Keezel نیازی نیست که هر نرم افزاری را در هر دستگاهی که می خواهید محافظت کنید ، پیکربندی کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که آن دستگاه را به Keezel متصل کنید و کار انجام شده است. این باعث می شود دردسر شما برای راه اندازی وی پی ان( VPN )در لپ تاپ ، رایانه لوحی ، تلفن و غیره فراهم شود. Keezel همچنین به شما در محافظت از دستگاه های قدیمی تر که ممکن است دیگر به روزرسانی های امنیتی را دریافت نکنید یا نسخه های قدیمی تر مرورگرها را محافظت می کند ، موجب می شود.
 
  • Keezel همچنین می تواند از ابزارهای اینترنت اشیاء و پخش کننده های رسانه ای بدون صفحه نمایش (Apple TV ، Chromecast ، Roku و غیره) محافظت کند ، که بر روی آنها نمی توانید نرم افزار VPN نصب کنید.
  • با Keezel ، دستگاه شما هرگز بدون اتصال رمزگذاری شده به اینترنت متصل نمی شود. راه حل های معمولی نرم افزار وی پی ان( VPN )همیشه خطر نشت اطلاعات را در یک کانال جانبی قبل از برقراری اتصال رمزگذاری شده تحمل می کند.
  • Keezel جزئیات شخصی مشتریان را از استفاده از داده ها جدا می کند ، که لایه امنیتی بیشتری را به شما ارائه می دهد. ما نمی دانیم که شما چه کاری انجام می دهید و شرکای وی پی ان( VPN )ما نمی دانیم شما کی هستید و چه کارهایی آنلاین انجام نمی دهید ، آنها فقط شما را به عنوان مرتباً “شناسه Keezel” با استفاده از سرور X در کشور تازه می کنند.
  • Keezel به شما الزامی نمی کند که از حق مدیر سر رایانه خود برخوردار شوید.
   

برای خرید اشتراک وی پی ان (VPN) پر سرعت کلیک کنید .

 
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن