I2P چیست؟ ( پروژه اینترنت نامرئی )

هر کس که به دنبال راهی برای استفاده از اینترنت ناشناس است، احتمالا در مورد I2P darknet شنیده است. این شبکه خاص هنگامی که نشان داد که وب سایت تاریک، جاده ابریشم، خانه جدید خود را در این شبکه یافته است، منافع جهان را جلب خود کرد. در ادامه به درک آنچه I2P است و آموزش نصب بر روی سیستم خود خواهید یافت.


I2P چیست؟

یک پروژه اینترنت نامرئی میباشد ، در واقع I2P یک شبکه ناشناس متمرکز است. بهترین راه برای درک این شبکه این است که آن را به عنوان یک اینترنت در درون اینترنت در نظر بگیرید.

به هر حال، I2P به شبکه P2P متکی است تا عملکرد آن را به عنوان یک شبکه که تنها از طریق نرم افزار خود قابل دسترسی است، حفظ کند. با این حال، بر خلاف شبکه های P2P، کاربران آن را قادر می سازد تا طول تونلی را که شبکه استفاده می کند، انتخاب کند. به عبارت دیگر اتصال یک شبکه P2P با جایزه اضافه شده یک سیستم تونل ناشناس. ببینید زمانی که شما طول تونل ها را تغییر داده اید، اطلاعات شما از بین می رود، به طوری که برای هر کسی بسیار دشوار می شود که فقط آنچه را که فرستاده شده است، جایی که می رود، و جایی که در اصل از آن آمده است، دشوار است.


 

پس از نصب جاوا، می توانید با I2P شروع کنید. به سایت رسمی بروید و فایل هایی را که بر روی نوع دستگاهی که مالک آن هستید کار می کنید. شما می توانید نسخه های قابل دانلود را برای:

ویندوز
Mac OS X
گنو / لینوس / BSD / سولاریس
دبیان / اوبونتو
اندروید


بهترین VPN برای نرم افزار I2P

NiceVPN یکی از بهترین وی پی ان های موجود ایران میباشد ، حدود ۲۰ سرور در شبکه خود وجود دارد که در بیش از ۱۰ کشور مختلف واقع هستند.
 
NiceVPN همچنین امنیت ۲۵۶ بیتی رمزگذاری AES را اعمال می کند. با استفاده از NiceVPN شما قادر به انتخاب نوع امنیت رمزگذاری شده با توجه به ویژگی های آن هستید.

برای خرید VPN کلیک کنید

خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن