گشت زدن وچخیدن در وب می تواند خطرناک باشد. اگر از وای فای( Wi-FI )عمومی استفاده می کنید ، هرکسی که دارای رمز عبور و دانش فنی کمی باشد می تواند فعالیت آنلاین شما را ببیند و بشنود.وی پی ان( VPN )یا شبکه های خصوصی مجازی با پوشاندن فعالیت و مکان آنلاین شما و مسیریابی داده هایی که از طریق یک تونل مجازی ایمن بین رایانه و سرور وی پی ان( VPN )خود ارسال می کنید ، برای کمک کردن به شما می آیند.

ایمن بودن وی پی ان(vpn)

وی پی ان ها() با رمزگذاری اطلاعات شما و محافظت از فعالیت آنلاین خود در برابر مجرمان سایبری و حتی ارائه دهنده خدمات اینترنتی خود یا ISP ، اتصال اینترنتی عمومی شما را ایمن می کنند. از نظر حریم خصوصی آنلاین شما ، مطمئن ترینوی پی ان( VPN )ها نیز در مورد سیاست های حفظ حریم خصوصی آنها شفاف هستند ، برای رفع نشتی قدم برمی دارند ، و سابقه های مرور شما را حفظ نمی کنند. در اینجا نحوه اتصال اینترنت بدون وی پی ان( VPN) آورده شده است. هنگامی که آدرس وب سایت را در یک مرورگر تایپ می کنید ، ISP شما در روتر شما – آن دستگاه موجود در اتاق نشیمن شما با یک رمز عبور غیرممکن به خاطر می آورد – برای پیشبرد ترافیک اینترنت شما به آن وب سایت هدایت می شود. ISP شما همچنین یک شماره منحصر به فرد به نام آدرس پروتکل اینترنت (IP) را به روتر و هر رایانه یا تلفن متصل به آن روتر اختصاص می دهد. برخی وب سایت ها ، شبکه های تبلیغاتی و سیستم عاملها – مانند Google ، به عنوان مثال – از آدرس IP شما برای ردیابی اطلاعات موقعیت مکانی شما برای اهداف بازاریابی استفاده می کنند. هنگامی که از نرم افزار وی پی ان( VPN )استفاده می کنید ، دستگاه شما به سرورهای ارائه دهنده وی پی ان( VPN )متصل می شود. ترافیک اینترنت شما از طریق اتصال اینترنتی وی پی ان( VPN )عبور می کند ، به این معنی که اطلاعات خصوصی شما از ISP و وب سایتهای شما پوشانده شده است تا آنها نتوانند مرور وب شما را وارد کنند. از آنجا که سرور وی پی ان( VPN )ترافیک وب شما را با سایر سرورها مخلوط می کند ، به نظر می رسد آدرس IP شما با شماره مرتبط باوی پی ان( VPN )مطابقت داشته باشد. این مراحل نظارت و جمع آوری اطلاعات در مورد جایی که می روید و کارهایی را که بصورت آنلاین انجام می دهید ، برای دیگران دشوارتر می کند.

چه عواملی باعث ایجاد یک VPN ایمن میشود؟

همه وی پی ان ها( VPN ) ویژگی های یکسانی را ارائه نمی دهند و هرکدام جوانب مثبت و منفی خود را دارند. اولین قدم برای یافتن وی پی ان( VPN )مناسب برای نیازهای شما ، در نظر گرفتن برچسب قیمت است. هزینه این کار برای حفظ زیرساخت ها برای بهره برداری از سرویس وی پی ان( VPN )است. اگر ارائه دهندگان وی پی ان( VPN )هزینه کاربر را پرداخت نکنند ، ممکن است هزینه های خود را از طریق تبلیغات یا جمع آوری و فروش داده های شما به اشخاص ثالث پرداخت کنند.

خطرات حریم خصوصی من چیست؟

حریم خصوصی مربوط به حقوقی است که شما باید برای کنترل اطلاعات شخصی خود و نحوه استفاده از این اطلاعات داشته باشید. اطلاعات شما در جاهای مختلف است. این شامل آژانس های دولتی ، سازمان های مراقبت های بهداشتی ، مؤسسات مالی ، سیستم عامل های شبکه های اجتماعی ، سازندگان برنامه های رایانه ای و بسیاری از مکان های دیگر است.

خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن