vpn

تا چه حد می توان به ارائه دهندگان وی پی ان اعتماد کرد؟!

  این مشاوره در همه جا وجود دارد ، از Consumer Reports گرفته تا نیویورک تایمز گرفته تا کمیسیون تجارت فدرال: اگر می خواهید مرور وب خود را خصوصی و ایمن نگه دارید ، باید یک شبکه خصوصی مجازی یا VPN در نظر بگیرید. vpn VPN ترافیک اینترنت شما را رمزگذاری می کند و آن را از طریق سرورهای از راه دور هدایت می کند ، از داده های شما (مانند سابقه مرور ، بارگیری ها و پیام های چت) محافظت می کند و موقعیت شما را پنهان می کند. VPN که مدت زیادی در بین هکرها و دزدان دریایی نرم افزار محبوب است ، آماده است تا جریان اصلی خود را ادامه دهد – مانند مسدودکننده های تبلیغات قبل از آنها – به عنوان یک کاربر متوسط ​​اینترنت در مورد حریم خصوصی آنلاین پیچیده تر می شود. تهیه اطلاعات قابل اطمینان در مورد استفاده از آنها دشوار است ، اما دو VPN اخیراً ۳۰ فروشگاه برتر فروشگاه اپل را شکستند و از ستون های اصلی مانند Lyft ، PayPal و Yelp پیشی گرفتند. یک تحلیل صنعت تخمین می زند که استفاده از VPN در سراسر جهان بین سال های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۸ چهار برابر شده است ، در حالی که پیش بینی های Global Market Insights پیش بینی می کند ارزش VPN بازار ایالات متحده تا سال ۲۰۲۴ بیش از ۵۴ میلیارد دلار باشد. پس آیا من نباید یکی داشته باشم؟ از این گذشته ، من یک ستون نویس فن آوری هستم که به خوبی می دانم که تصورات ما درباره حریم خصوصی آنلاین چقدر دزدی است و گاهی اوقات گزارش هایی را شامل می شود که شامل اسرار و ناشناس بودن است. من گاهی اوقات به شبکه های Wi-Fi ناامن در فرودگاه ها یا کافی شاپ ها متصل می شوم ، و گرچه هرگز در یک فیلم دزدی دریایی نکرده ام ، اما مواردی پیش می آید که محدودیت های جغرافیایی محتوای وب را محدود نکنم. مطمئناً دوست ندارم با تمام داده های مرور خود به ارائه دهنده خدمات اینترنت خود ، Verizon اعتماد کنم. و با این وجود ، سال ها است که در برابر ثبت نام در فناوری – یا حتی درک کامل آن – در مقابل فناوری های زیادی که حریم خصوصی و امنیت آن را برای مرور ایمن ضروری می دانند مقاومت کردم.   با این حال ، هنگامی که من برای یافتن VPN مناسب تصمیم گرفتم ، با یک مشکل ناخوشایند مواجه شدم: کشف اینکه به کدام یک از امتیازات ارائه دهندگان VPN اعتماد دارم. vpn

با این حال ، هنگامی که من برای یافتن VPN مناسب تصمیم گرفتم ، با یک مشکل ناخوشایند مواجه شدم: کشف اینکه به کدام یک از امتیازات ارائه دهندگان VPN اعتماد دارم.

جستجوی یک VPN که می توانم به آن اعتماد کنم ، من را به یک سفر متلاطم از طریق اتهامات و اتهامات متقابل ، شرکت هایی با رهبری سایه دار و کسانی که دارای تضاد منافع هستند ، و سایت های رتبه بندی VPN که حتی ممکن است سایه دارتر از شرکت هایی باشد که بررسی می کنند. به نظر می رسد بسیاری از VPN ها کلاهبرداری کاملاً آشکاری هستند. دیگران مرور اینترنت را کساد می کنند. نسخه های رایگان شما را با تبلیغات بمباران می کنند. این جهانی چنان انبوه است که شرکت ها و کارشناسان برجسته نمی توانند در مورد معیارهای اساسی “معتبر” به توافق برسند ، چه رسد به اینکه کدام شرکت ها به بهترین وجه این توصیف را داشته باشند.

مدیرعامل یکی از شرکت های برتر VPN ، AnchorFree مستقر در دره سیلیکون ، در یک مصاحبه تلفنی به من گفت که او مظنون است یکی از رقبای برتر او به طور مخفیانه در چین مستقر است – که به دلیل تهاجمی بودن دولت چین ، پرچم قرمز بسیاری از طرفداران حریم خصوصی را برافراشته می کند. رژیم نظارتی ExpressVPN ، یک مدیر برای این رقیب ، اصرار داشت که این درست نیست ، هرچند که او واقعاً در کجا صاحبان آن مستقر هستند یا حتی کیستند. (این شرکت در جزایر ویرجین انگلیس ادغام شده است.) او استدلال کرد که این رازداری در واقع یک فضیلت است زیرا دولت ها نمی توانند تحت فشار قرار دهند به مدیران ExpressVPN تا اگر آنها نمی دانند چه کسانی ، یا حتی کجا هستند ، از داده های کاربر صرف نظر کنند. . در واقع ، بسیاری از کاربران VPN ارائه دهندگان دریایی را به شرکتهای مستقر در ایالات متحده ترجیح می دهند.

AnchorFree ، به نوبه خود ، توسط بازرسان برای اجرای VPN رایگان و با پشتیبانی آگهی تبلیغ شده است ، که برخی از کارشناسان حفظ حریم خصوصی آن را تضاد منافع می دانند. (این سرویس VPN پولی نیز ارائه می دهد.) این دو شرکت به گزارش اعتماد دوجانبه توسط گروه های خارجی اشاره می کنند که به لطف روش های مختلف ، به نظر می رسد هر یک از آنها به خوبی در مورد شرکت تبلیغ کننده آن تأثیر می گذارند.

vpn

جوزف جروم ، که در مورد نقش VPN در نقش مشاور سیاسی برای حریم خصوصی و پروژه داده در مرکز غیرانتفاعی دموکراسی و فناوری ، از نزدیک VPN ها را مطالعه کرده است ، گفت: “این میزان تیراندازی که بین شرکتهای VPN ادامه دارد جذاب است.” “آنها خیلی سریع چاقوها را بیرون می کشند و یکدیگر را لرز می دهند.”

خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن