دستیار Wi-Fi گوگل و VPN گوگل به موضوع داغ این روزها تبدیل شده اند. خبر این است که گوگل در حال اضافه کردن یک ویژگی مهم و اختصاصی جدید و رایگان است. دستیار Wi-Fi که توسط گوگل ساخته شده یک فیلتر شکن در درون خود دارد طور به خودکار اتصال شما به شبکه های Wi-Fi را ایمن و قابل اعتماد می کند. در حال حاضر، این ویژگی فقط در چند کشور در دسترس هستند، اما آنقدر توجه ما را به خود جلب کرده که تمام جزئیات آن را بررسی کردیم.

VPN گوگل چیست؟

سرویسی که استفاده ی داده های شما را کاهش می دهد و یا به آنلاین ماندن تان حتی در لحظاتی که سیگنال تلفن همراه تان ضعیف است ، کمک می کند . این سرویس با ارائه شبکه های Wi-Fi باز و و قابل اعتماد به شما این کار را انجام می دهد. کشورهای ایالات متحده آمریکا، کانادا، مکزیک، انگلستان و کشورهای شمال اروپا پیش از سایرین به این ویژگی دسترسی خواهند داشت.

این سرویس چگونه کار می کند ؟

این سرویس، که به زودی روی تنظیمات Wi-Fi گوشی شما هم ظاهر می شود و تلفنتان به طور خودکار شبکه های Wi-Fi در دسترس و آزاد را اسکن می کند و به انها متصل می شود . این اتصال از طریق نوار اطلاع رسانی تلفن همراهتان به شما نشان داده خواهد شد. اما موضوع مهم این است که لازم نیست نگران مسایل امنیتی برای اتصال به Wi-Fi عمومی باشید زیرا تمام ترافیک شما از طریق VPN گوگل ، امن نگهداری می شود. به این ترتیب می توانید بدون نگرانی از خطر هک شدن از تمام مزایای اینترنت رایگان استفاده کنید. دستیار Wi-Fi همچنین به طور مداوم سرعت Wi-Fi که به ان متصل هستند را چک می کند تا افت نکند.

فیلتر شکن گوگل

این سرویس تمام اطلاعاتی را که می آید و از دستگاه تان خارج می شود رمزنگاری می کند و تمام فعالیت های آنلاین شما را از چشم های کنجکاو امن نگهمی دارد و مخفی می کند . هنوز هم ویژگی های مهمی وجود دارند که گوگل را به VPN گوگل راپشت سر VPN های دیگر قرار می دهد.

وی پی ان معمولی یا وی پی ان گوگل

  • یک VPN معمولی فعالیت های آنلاین شما را از ISP و شرکت ارائه دهنده تلفن همراه یا Wi-Fi رایگانی که به ان وصل هستید، یا Wi-Fi ای که با رمز عبور محافظت می شود مخفی می کند.
  • بدون در نظر گرفتن محدودیت های منطقه ای امکان اتصال به سایت های دارای محدودیت را می دهد.
  • بدون در نظر گرفتن از نام تجاری گوشی های هوشمندتان از شما محافظت می کند. بر عکس گوگل که این سرویس را تنها روی نسل جدید تلفن های خود ارایه می دهد.
  • سابقه ی جستجوی شما را ذخیره نمی کند ، بر عکس گوگل که برای اهداف تبلیغاتی خود این کار را انجام می دهد.

نتیجه گیری

اگر علاقه مند به استفاده از گوگل VPN هستید، به یاد داشته باشید که از ان تنها برای اتصال به شبکه های Wi-Fi رایگان می توانید استفاده کنید. با این وجود بهتر است برای حفاظت و ارائه امنیت کامل از VPN استفاده کنید
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن