در ابتدا و قبل از مطالعه ی این مطلب ، پیشنهاد می شود به قسمت اول این مطلب ” بهبود سرعت و عملکرد فیلتر شکن قسمت اول ” مراجعه نمایید و آنرا مطالعه کنید.
  • پیکربندی و تنظیمات سرویس VPN خود را به درستی انجام دهید
اگر حتی پس از تغییر سرور به نزدیک ترین حالت ممکن ، باز هم در هنگام استفاده از بازی های آنلاین متوجه شدید که نسبت به رقبای خود سرعت خیلی کمتری دارید، راه قابل اعتماد دیگر برای افزایش سرعت اتصال، این است که به بخش تنظیمات بروید و مطمئن شوید که حداکثر سرعت ارائه شده توسط سرویس مورد نظر را دریافت می کنید. گام اول این است که تغییری در پروتکل های انصال VPN خود ایجاد کنید، که این پروتکل ها می توانند در برقرای ارتباط با سرورهای خارج و به دنبال آن بازی و تماشای ویدیوی آنلاین شما تاثیر بگذارند. هنوز کامل مشخص نیست که چه پروتکلی برای انواع مختلفی از اپلیکشن ها مناسب است، تنها راه این است که مطمئن شوید تمامی آن ها را آزموده اید و سپس با تک تک آن ها بازی انجام دادید یا چیزی تماشا کردید و بهترین را انتخاب کرده اید. گاهی اوقات، پروتکل های PPTP ممکن است سریع ترین و استانداردترین رمزگذاری مورد نیاز برای سرویس پخش netflix باشند، در حالیکه L2TP و پروتکل های سروی کریو یک تعادل معقول بین امنیت و سرعت کاربران را فراهم می کند، و این برای کسانی که هنوز نگران حریم خصوصی خود هستند بهتر است، مخصوصا کسانی که در بازی های آنلاین چند نفره وارد شده اند و خیلی احتمال دارد که نتایج آن ها توسط رقبا هک شود.
بهبود سرعت فیلتر شکن

بهبود سرعت فیلتر شکن

مرحله ی بعدی، وارد تظیمات پیکربندی VPN خود شوید تا ببینید اگر ویرایش انتخابی برای هرکدام از ترافیک های ارائه شده توسط سرور انتخابی وجود دارد انجام داده و اتصال رمزگذاری شده ی خود را به بهترین سرعت ممکن برسانید. اگرچه این ویژگی ها در تمامی فیلتر شکن ها در دسترس نیست، یک راه نتیجه بخش برای تضمین این است که اطلاعات شخصی شما (مثل خرید آنلاین و مرور در یک وب سایت خاص) هنوز توسط وی پی ان حفاظت می شود، در حالیکه ، ترافیکی که برای بازی یا جریان پخش استفاده می شود این اجازه را دارد که سرورهای VPN را احاطه کند و به پیکربندی مناسب برای اینترنت شما متصل شود. خلاصه: هیچ وقت نشده که در یک جمله هر دو عبارت ” vpn ” و “سرعتی مانند سرعت نور”  را به صورت همزمان ببینید، اما اگر شما از ترفندهای مفید ما استفاده کنید، در انجام کارهای اینترنتی خود مثل تماشای ویدیو با کیفیت ۴K مشکل چندانی نخواهید داشت و همزمان هم می توانید حریم خصوصی خود را حفظ کنید. البته این مورد را در نظر داشته باشید که هنگام خرید فیلتر شکن ، شما باید بهترین ارائه دهنده و بهترین انتخاب را داشته باشید و با کمک ترفند هایی که گفتیم وضعیت خود را کمی بهبود ببخشید.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن