DuckDuckGo چیست ؟

DuckDuckGo – یک موتور جستجوی حریم خصوصی است که هیچ یک از اطلاعات شما را از دوره های جستجوی خود جمع آوری یا به اشتراک نمی گذارد. مانند خرید VPN میتواند موجب افزایش امنیت شما شود.
بنابراین ما کاملا شگفت زده شدیم تا بتوانیم مغز بنیانگذار آن، گابریل وینبرگ را در نقاط قوت خود، چالش هایی که با حفظ حریم خصوصی آنلاین مطرح می شود، و احتمال گسترش آن فراتر از موتور جستجوی خود، برسی کنیم. با ما همراه باشید.

با تشکر از صحبت با آقای آقای Weinberg! در اوایل سال جاری، DuckDuckGo پس از یک منحنی خسته کننده در سال های اخیر، ۱۰ میلیارد جستجو خصوصی انجام داد. چه چیزی موجب این افزایش میشود؟

سال ۲۰۱۷ میلادی برای ما یک سال است. اکنون ما ۱۵ میلیارد جستجو خصوصی انجام داده ایم و در ۲۷ نوامبر یک روز در ۲۱ میلیون جستجو انجام شده است.

تحقیقات حریم خصوصی ما نشان می دهد که حریم خصوصی در حال حاضر جریان اصلی است، با ۲۴ درصد از جمعیت در حال حاضر مراقبت از حریم خصوصی آنلاین خود را به شدت به اندازه کافی به اقدامات قابل توجهی برای تلاش برای محافظت از آن هستند. با توجه به تبلیغات فزاینده تهاجمی، تخریب مخرب داده ها و افزایش تمرکز نظارتی، ما انتظار داریم این گروه همچنان رشد کند.

تقریبا یک چهارم افراد به هیچ وجه تعداد کمی نیستند و این گروه قطعا “جغرافیایی” نیستند. آنها همچنین در تمام جمعیت شناسی ها مورد توجه قرار گرفته اند و علاقه مند به حفاظت از حریم شخصی آنلاین، یک علاقه جهانی در سراسر سن و طیف سیاسی است.

Financial Times به تازگی DuckDuckGo را “موتور جستجوی اخلاقی” نامیده است. آیا به نظر می رسد که محصولات و خدمات اخلاقی / نظافتی مشابه در اینترنت در آینده نزدیک محبوبیت بیشتری پیدا می کنید؟

بله، به عنوان تکنولوژی های خاص مانند جستجوی، ایمیل یا پیام رسانی استاندارد شده و فراگیر می شوند، سپس شرکت هایی مانند ما می توانند به گزینه های جایگزین مبتنی بر ارزش های اخلاقی مشترک – در مورد ما، حریم خصوصی بپردازند.

بخش دوم این مطلب را در این لینک بخوانید

خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن