DuckDuckGo چیست ؟ ( بخش دوم )

DuckDuckGo – یک موتور جستجوی حریم خصوصی است که هیچ یک از اطلاعات شما را از دوره های جستجوی خود جمع آوری یا به اشتراک نمی گذارد. مانند خرید VPN میتواند موجب افزایش امنیت شما شود.
بنابراین ما کاملا شگفت زده شدیم تا بتوانیم مغز بنیانگذار آن، گابریل وینبرگ را در نقاط قوت خود، چالش هایی که با حفظ حریم خصوصی آنلاین مطرح می شود، و احتمال گسترش آن فراتر از موتور جستجوی خود، برسی کنیم. با ما همراه باشید.

DuckDuckGo در حال حاضر حدود یک دهه است. در پنج سال آینده چطور مراحل بعدی را برای شرکت مشاهده می کنید؟ آیا برنامه هایی برای افزودن ویژگی های بیشتر به DuckDuckGo وجود دارد؟ یا حتی گسترش DuckDuckGo به سایر خدمات آنلاین ؟

با وجود اینکه DuckDuckGo ساده است، ساخت و اجرا یک موتور جستجو پیچیده و در حال تغییر است. ما باید به سختی تلاش کنیم تا نتایج جستجوی عالی را برای اثبات این که مجبور نباشید راحتی برای آرامش خاطر داشته باشید، ادامه دهید.

با این حال، با نگاه به آینده، ما می خواهیم بیشتر از زمانی که آنها از نتایج جستجوی ما فاصله می گیرند محافظت کنیم. ما در این سال به این آینده کار می کنیم و به زودی اعلام خواهیم کرد.

بزرگترین چالش که شما با استفاده از کاربران معمولی و حفظ حریم شخصی آنها در ایالات متحده مواجه می شوید چیست؟

بدون شک، این دستگاه ردیابی وسیع شرکت است که برای پیگیری شما در سراسر وب هر کجا که هستید بروید. ردیاب های گوگل در حال حاضر حدود ۷۵٪ از وب سایت های برتر جهان را جاسازی کرده اند و ردیاب های فیس بوک در حدود ۲۵٪ است.

هنگام بازدید از یک خبر یا اخبار سایت تصادفی، به معنای واقعی کلمه، ده ها تن از ردیاب های شخص ثالث می تواند در پشت صحنه های پنهان کردن هر حرکت شما پنهان است. گوگل و فیس بوک از این اطلاعات استفاده می کنند تا تبلیغات بیشتری را در شما بهتر انجام دهند، اغلب کسانی هستند که شما را به هر کجا دنبال می کنند و یا حتی کمی در مورد هدف قرار می گیرند – گاهی اوقات با ترکیب اطلاعات آفلاین مانند خرید کارت اعتباری به دست می آید. پس از اتحادیه اروپا، ایالات متحده شروع به تمرکز بیشتر قانونی بر این مسائل می کند، که خوشایند است.

اما همیشه به یاد داشته باشید که بدون خرید VPN امنیت شما به طور کامل تامین نمیشود ما به شما استفاده از NiceVPN را پیشنهاد میکنیم.

خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن