vpn

انواع مختلف VPN ها و موارد استفاده از آنها

 

 

مقدمه

  ما در این مقاله سعی خواهیم کرد تا از انواع VPN اطلاعات مهمی برای شما ارائه دهیم .   واقعیت این است که VPN ها اشکال مختلفی دارند. تشخیص بین فن آوری های مورد استفاده بسیار طاقت فرسا است ، چه رسد به این که بدانید کدام نوع انتخاب بهینه برای نیازهای شما است. ما سعی خواهیم کرد به طور خلاصه و آموزنده از متغیرهای مهمی که VPN ها را به چندین دسته تقسیم می کند به شما ارائه دهیم. در پایان ، شما اطلاعات بسیار مفیدی از انواع مختلف VPN خواهید داشت.  

شبکه و سرویس: تفاوت اصلی !

  ایجاد تفاوت بین سرویس های VPN و فناوری VPN مهم است. این ممکن است برای شما کمی گیج کننده باشد . در این مقاله سعی خواهیم کرد توضیحی کوتاه برای شما ارائه دهیم. یک شبکه خصوصی مجازی به خودی خود یک اتصال امن بین دستگاه و مقصد شماست. این شبکه از یک پروتکل VPN خاص برای پنهان کردن ترافیک شما استفاده می کند. این فناوری VPN است که اتصال شما را ایمن نگه می دارد . سرویس های VPN را می توان به عنوان بسته ای مشاهده کرد که ممکن است شامل چندین نوع فناوری VPN ، همراه با مزایای اضافی – از سهولت استفاده (از طریق برنامه های خودکار محلی و تنظیمات خودکار) گرفته تا راهنمایی بیشتر (مانند پشتیبانی از مشتری ، راهنماهای پیکربندی ، سوالات متداول بخشها و پایگاههای دانش) دانسا .   به عبارت دیگر ، سرویس VPN خود را به عنوان جعبه ابزار مجازی خود در نظر بگیرید که باعث بهبود و تقویت اتصال به اینترنت شما می شود. و باید بگویم که امیدوارم که VPN مورد استفاده شما دارای مجموعه ای از دستگاه ها و ابزارهای مفید باشد که در جلسات مرور شما به کار شما می آیند .   این موارد پروتکل های VPN و ویژگی های امنیتی تا اتصال خودکار تنظیمات و پشتیبانی از چت زنده را شامل می شوند.     vpn

انواع مختلف VPN

اگر یک کاربر هستید که به دنبال محافظت از حریم خصوصی خود و دسترسی به اینترنت بدون هیچ گونه مسدودیتی  هستید ، به احتمال زیاد به یک سرویس VPN تجاری علاقه مند هستید. اما فکر نکنید که این به همه سوالات شما پاسخ می دهد – سرویس های VPN تجاری می توانند به تنهایی متفاوت باشند. ارائه دهندگان VPN ممکن است انواع مختلفی از خدمات را ارائه دهند ، بسته به مشتری که در تلاشند آن را جذب کنند یا جایگاهی را که قصد دارند آن را پر کنند. برای کمک به شما در درک جزئیات دقیق تر ، ما این سرویس های VPN را به چند دسته تقسیم کرده ایم ، بر اساس معیارهای زیر: مقیاس ، پروتکل های موجود ، حریم خصوصی و قیمت.   ۱٫ VPN برای تجارت یا سرگرمی وقتی به دو هدف عمده VPN – تجارت یا استفاده شخصی – نگاه می کنید ، می توانید سرویسی متناسب با نیازهای شرکت های بزرگ تهیه کنید یا خدماتی را که بر روی تک تک کاربران تمرکز دارد ، تهیه کنید.   ۲٫ VPN های چند پروتکل و تک پروتکل همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، بسیاری از سرویس های VPN همه کاره هستند و پروتکل های مختلفی را به کاربران ارائه می دهند. برخی دیگر ترجیح می دهند از چندین تغییر یک پروتکل پشتیبانی کنند ، به دلیل فلسفه طراحی یا منابع محدود.   ۳٫ VPN بدون ورود به سیستم و بقیه تا آنجا که به حریم خصوصی کاربر مربوط می شود ، دو نوع سرویس VPN وجود دارد – آنهایی که گزارش صفر را نگه می دارند و سایر موارد.   ۴٫ حق بیمه ، بودجه و VPN رایگان VPN ها با توجه به قیمتشان به طور کلی به خدمات حق بیمه ، بودجه و رایگان تقسیم می شوند.  

حرف آخر

ممکن است بتوانید از یک نوع فناوری VPN استفاده کنید . باید به این نیز توجه داشته باشید که  در اکثر موارد ، این گزینه را دارید که از طریق سرویس VPN خود بین آنها جابجا شوید. بهترین ارائه دهندگان VPN از تعداد زیادی پروتکل و ویژگی VPN پشتیبانی می کنند . آن ها به شما امکان می دهد بسته به نیاز خود مناسب ترین نوع را انتخاب کنید . همچنین شما این امکان را دارید که  اگر در تنظیمات فعلی خود با مشکل روبرو هستید به اتصال و تنظیمات پشتیبان خود متوسل شوید. با توجه به این نکته ، در این مقاله انواع مختلف سرویس های VPN موجود برای کاربر عادی را بررسی خواهیم کرد . قبل از شروع مقاله باید این نکته را به یاد داشته باشید که بسته به متن ،  مخفف VPN می تواند به موارد خاص دیگری نیز اشاره داشته باشد. vpn

جمع بندی :

این مورد مهم است: انواع مختلف VPN وجود دارد و نوع مناسب شما می تواند از انتخاب بودجه با قابلیت های اساسی برای استفاده معمولی ، تا یک سرویس پیشرفته و غنی از ویژگی باشد که باید در چندین دسته عالی باشد. به عبارت دیگر ، پاسخ به سوال VPN مناسب برای شما چیست؟” بستگی زیادی به نیازها و انتظارات شما دارد.        
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن