CyberGhost مانند هر شرکت VPN دیگری توسط قوانین دولتی و قوانین شرکتی ملزم شده که  یک سری اطلاعات را از کاربران درخواست کند و به دنبال آن این هویت را از دیگران پنهان کند، این شرکت به تازگی میزان اطلاعات مورد نیاز را کاهش داده است. این شرکت رومانیایی گفته است که هیچ لاگی را ذخیره نمی کند و گزارش های مربوط به شفاف سازی در این زمینه را سالانه ارائه می دهد و آخرین آن مربوط به سال ۲۰۱۵ بود، که در آن تاکید شده بود که درخواست هایی که برای ورود کاربران نیاز است کاهش یافته و همچنین فعالیت های مخرب ماهرانه تر شناسایی می شوند. میزان درخواست های DMCA ارائه شده توسط ارائه دهندگان به کاربران به میزان ۲۱ درصد نسبت به سال ۲۰۱۴ کاهش یافته است ، همچنین نیاز به پلیس جرایم اینترنتی نیز ۲۴ درصد کاهش داشته و به ۶ درخواست در ماه رسیده است. این در حالی است که تعداد کاربران این سرویس به ۷٫۵ میلیون نفر افزایش یافته است.
cyberghost vpn

cyberghost

از طرف دیگر CyberGhost افزایش چشم گیری در فعالیت های غیرمجاز داشته و میزان آن ۳۱ درصد افزایش داشت. در سال ۲۰۱۴ به طور متوسط ماهانه  ۹۹ فعالیت غیرمجاز گزارش شده بود و این میزان به ۴۰۷ فعالیت در سال ۲۰۱۵ رسید. این شرکت همچنین اشاره کرده است که بسیاری از شرکت های امنیتی و آنتی ویروس ها سطوحی از افزایش فعالیت غیرمجاز به همان میزان شرکت CyberGhost را داشته اند.  CyberGhost جزئیاتی درباره ی اینکه این فعالیت های غیرمجاز بیشتر در چه محل هایی هستند منتشر نکرده است. گزارش کامل در اینجا آمده است ، همچنین شنیده ایم که  اختلالاتی در درخواست ها و فعالیت ها رخ داده است که مربوط به کشورهایی همپون ایالات متحده ، اوکراین، آلمان و کشورهای دارای سانسور بالا مانند ترکیه و پاکستان می باشد. این شرکت در اطلاعیه ی خود نوشته است که سخت گیری برای کاربران در وارد کردن اطلاعات شخصی مثل این است که بخواهیم فعالیت های آن ها را تماشا کنیم و داده های آن ها توسط ISP ذخیره شود. Robert Knapp مدیرعامل شرکت CyberGhost گفته است که:
” جالب است که سانسورها، فیلترشدن وب سایت های دولتی و افزایش نظارت بر فعالیت های اینترنتی استفاده از فیلتر شکن را تحت تاثیر قرار داده است. چه در کشورهایی دارای دموکراسی و چه در کشورهای بدون آن، قوانین مختلف تجربه ی مرور آنلاین کاربران را تحت تاثیر قرار داده است. ما هیجان زده ایم که می توانیم به مردم کمک کنیم حریم خصوصی خود را بیشتر حفظ کنند و ارتباطات و حضور آن ها در اینترنت ناشناس بماند. ما معتقدیم که تمامی ارائه دهندگان صنعت وی پی ان باید به صورت منظم به مسئله ی حریم خصوصی رسیدگی کنند و تمامی اقدامات لازم برای حفظ هویت و حریم خصوصی کاربران خود را انجام دهند. و حتی خود نیز این اطلاعات را ذخیره نکنند.”
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن