مقایسه VPN رایگان با VPN پولی
بر اساس فهرست جهانی اینترنت، بیش از ۲۵ درصد یا نیم میلیارد نفر از VPN ها در اینترنت استفاده می‌کنند. ۲۵ عدد بزرگی است، بنابراین ۱۰۰ ابزاری در اینترنت است که در جهان بسیار محبوب است و حتی در کشورهایی که سانسور اینترنت وجود ندارد استفاده می شود. در کشورهایی مانند اروپا، هدف اصلی از خرید VPN یا استفاده از VPN افزایش سطح امنیت در شبکه است. اما آیا فکر می‌کنید سطح امنیت در اینجا بالاست؟ باید بگویم نه، اما شهروندان آنها به خوبی از خطرات فضای مجازی آگاه هستند و به امنیت اهمیت می‌دهند. امروزه بیش از نیمی از فعالیتهای کاربران در اینترنت انجام می‌شود، از تبریک دوستان گرفته تا خریدهای آنلاین که ممکن است تصاویر خصوصی در آنها رد و بدل شود، یا خریدهای آنلاین شامل اطلاعات حساب شما مانند رمز دوم و Cvv2. به طور کلی، ما می‌توانیم از دو طریق به VPN دسترسی پیدا کنیم. یا از VPN های پولی بخرید و از آنها استفاده کنید یا از VPN های رایگان استفاده کنید، که در مقاله زیر به بررسی آنها می‌پردازیم.
مقایسه VPN رایگان با VPN پولی

مقایسه VPN رایگان با VPN پولی

مزایا و معایب VPN رایگان

به طور کلی، اگر فعالیت های خاصی مانند خرید آنلاین و بانکداری ندارید و فقط می‌خواهید از خدمات مسدود شده مانند YouTube استفاده کنید، فیلتر شکن رایگان برای شما مناسب خواهد بود. اما حتما به مزایا و معایب آن توجه کنید.

مزایای فیلترشکن های رایگان

شما هیچ هزینه ای برای VPN نمی‌پردازید. بله ، اما فراموش نکنید که فقط در دام است که پنیر رایگان گیر می‌کند. آدرس اینترنتی شما تغییر خواهد کرد. سرویس فیلتر شکن رایگان آدرس شما را با آدرس مجازی جایگزین می‌کند تا پیدا کردن منطقه شما و سایر اطلاعات حساس را برای شخص دیگری بسیار دشوار کند. اما اطلاعات شما به این روش رمزگذاری نمی‌شود. با تغییر آدرس اینترنتی، حریم خصوصی اینترنت شما ایمن تر می‌شود. اما یک تفاوت با نسخه پولی وجود دارد که در قسمت ضررها به آن خواهیم پرداخت. عضویت در این خدمات اجباری نیست. این مزیت در وقت شما صرفه جویی می‌کند و به شما امکان می‌دهد بلافاصله پس از بارگیری به این خدمات دسترسی پیدا کنید.

خطرات فیلتر شکن های رایگان

یک VPN رایگان می‌تواند به طور مستقیم به اطلاعات شخصی شما مانند رمز عبور، اطلاعات کارت اعتباری یا عادات آنلاین برای هر مقصودی دسترسی پیدا کند. پروتکل هایی که برای پنهان کردن آنلاین شما در VPN های رایگان طراحی شده اند قدیمی هستند و حریم خصوصی شما را در اختیار هکرها، جاسوس افزارها و تبلیغ کنندگان قرار می‌دهد. برخی از این خدمات به هیچ وجه شما را در اینترنت پنهان نمی‌کنند. آدرس های IP ارائه دهنده خدمات رایگان اغلب توسط وب سایت های معتبر شناسایی و مسدود می‌شوند. چنین خدماتی معمولاً لیستی ناچیز از خدمات را ارائه می‌دهند. این بدان معناست که شما و صدها یا احتمالاً تعداد بیشتری از کاربران از پهنای باند یکسان، ترافیک و منابعی استفاده می‌کنند که در حال کند شدن است. آنها معمولاً محدودیت های زیادی دارند یا تبلیغات مزاحم زیادی دارند. آنها سرورهایی با چندین موقعیت جغرافیایی دارند. آنها از منابع، RAM و پردازنده دستگاه شما و اینترنت شما برای اهداف خود سوء استفاده می کنند. در جریان این تحقیق، ما همچنین دریافتیم که برخی از ارائه دهندگان اشتراک خود را به مدت رایگان (به عنوان مثال ۱۰ روز) به کاربران به صورت رایگان و به منظور ارائه خدمات خود می‌دهند. این موارد را نمی‌توان VPN رایگان در نظر گرفت و از کیفیت یکسان VPN های پولی برخوردار است.

مزایا و معایب VPN های پولی

زمانی بود که VPN ها تنها با پرداخت هزینه ارائه می‌شدند. گران بودند، اما اکنون عصر تکنولوژی پیشرفته فرا رسیده است و اینترنت و خدمات مربوط به آن در دسترس تر شده است. اگر به حریم خصوصی و حریم خصوصی آنلاین خود حساس هستید، باید به خدمات VPN پرداخت شده مراجعه کنید.

مزایای VPN پولی

با خرید VPN از سایت Nice VPN، می‌توانید به پروتکل های مختلفی مانند Cisco Anyconnect ،pptp ،L2tp ،ikev2 ،openvpn ،ipsec دسترسی داشته باشید. با اشتراک های VPN پرداخت شده، دیگر هیچ بدافزار و تبلیغاتی وجود ندارد، ارائه دهنده تمام تلاش خود را برای جلب رضایت شما انجام می‌دهد. خدمات پولی معمولاً دارای سرعت بالایی هستند (در حقیقت ، سرعت آنها اندکی کاهش می‌یابد). البته این بستگی به ارائه دهنده شما دارد، اما اگر اطلاعات کافی داشته باشید، خرید یک vpn با سرعت بالا برای شما آسان خواهد بود. شرکت های Nice VPN امنیت بالایی را برای شما کاربران فراهم می‌کنند. ارائه دهندگان همیشه کیفیت و کمیت خدمات خود را بهبود می‌بخشند و با پیشرفت تکنولوژی، نیازهای جدید کاربران خود را نیز برآورده می‌کنند. پشتیبانی می‌کند و در صورت بروز هرگونه مشکل با ارائه راه حل در کنار شما خواهد بود (باز هم بستگی به ارائه دهنده شما دارد که چقدر به کاربران خود اهمیت می‌دهد).

خطرات وی پی ان پولی

تنها نکته منفی پرداخت فیلترشکن هزینه است که با توجه به متون بالا، اگر به امنیت خود اهمیت دهید، ارزش آن را خواهد داشت. میانگین قیمت خدمات VPN ما بین ۷۰۰۰ تومان تا ۸۰،۰۰۰ تومان برای یک ماه تا یک سال است که با توجه به مزایای آن واقعاً قیمت بالایی نیست. همچنین در صورت تمدید حساب خود، ۱۰ درصد تخفیف برای شما اعمال می‌شود. اگر تصمیم گرفته اید که این کار را ارزان کنید و پهنای باند کم را به خطر بیندازید، فقط خودتان را فریب می‌دهید.

تفاوت vpn های پولی و vpn رایگان یا همان پروکسی در چیست؟

سرورهای پروکسی به طور کلی برای کارهای کوچک و غیر ضروری مانند تماشای کلیپ از YouTube یا Aparat مناسب هستند، اما برای کارهای حساس و مهم مانند ایمیل و حساب های بانکی به VPN قوی نیاز دارند. در نهایت، به خاطر داشته باشید که می‌توانید با استفاده از سرویس پروکسی و سرویس VPN اطلاعات سرور میانی را بخوانید و به آنها دسترسی پیدا کنید. در صورت امکان از خدمات رایگان و نامعتبر استفاده نکنید، خدمات را از فروشنده معتبر خریداری کنید، به تبلیغات فضای مجازی اعتماد نکنید و از خرید VPN در این سایت ها خودداری کنید. از همیاری شما در جهت مطالعه این مقاله از وب‌سایت نایس‌وی‌پی‌ان سپاس گذاریم.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن