ip ثابت برای بایننس

بررسی بهترین vpn های ip ثابت

   

مقدمه

گر می خواهید در سایت ها و صرافی هایی مانند بایننس binance ترید ارزدیجیتال(مانند بیت کوین bitcoin) انجام دهید بدون شک با مشکلات پیش آمده برای کاربران ایران خصوصا کاربرانی که از وی پی ان های عمومی استفاده کرده بودند خرید آی پی ثابت IP static برای شما بسیار مهم است.   ip ثابت برای بایننس

چرا باید با آی پی ثابت ترید ارزدیجیتال انجام داد

معمولاً زمانی که شما از آی پی اشتراکی IP استفاده می‌کنید، هزاران نفر در آن لحظه در حال استفاده از یک آی پی هستند و می‌توان گفت که آن آی پی دیگر قابلیت استفاده شدن برای حساب‌های سایت نظیر پی‌پل و بایننس را ندارد. از آنجایی که ایران که در لیست کشورهای تحریم شده قرار دارد و بایننس می تواند آی پی شما را تشخص دهد پس باید بایک سرویس تغییر آی پی آن را تغییر دهید. حالا باید توجه  داشته باشید که این آی پی علاوه بر تغیییر باید در هر سری مراجعه شما به سایت بایننس ثابت بماند یعنی با همان آی پی که آخرین بار وارد سایت بایننس شدید وارد شوید. خود ما پس از ماه ها ترید در سایت بایننس و پس از چندین سال آسنایی با تکنولوژی ارز دیجتال هایی مانند بیت کوین bitcoin به این نتیجه رسیدیم که باید یک سرویس امن و ثابت برای این کار راه اندازی کرد. پس ما در سرورجت تصمیم گرفتیم سرویس آی پی ثابت از طریق سرور مجازی vps اشتراکی را راه اندازی نماییم. در سرویسی که ما راه اندازی کردیم علاوه بر ثابت بودن آی پی حتی در صورت قطع شدن اینترنت به هر طریقی که اتفاق بیفتد تا اتصال دوباره آی پی شما ثابت می ماند.

از چه کشوری باید آی پی ثابت برای بایننس را باید انتخاب کنیم ؟

آی پی ثابت برای بایننس باید از کشور های غیر تحریم و بدون نیاز به احراز هویت باشد . برخی از کشور ها تحریم هستند و تهیه سرور از آن ها کار اشتباهی است و برخی از کشور ها هم با وجود اینکه تحریم نیستند، پس از خرید سرور مجازی از آن کشور و وارد شدن به باینناس شما باید مدارک احراز هویتی واقعی و یک شماره موبایل واقعی از آن کشور داشته باشید ، تا اجازه شروع معاملات را به شما بدهند ، در صورتی که این مدارک را نتوانید به باینناس ارائه کنید ، هیچگونه اجازه فعالیتی به شما داده نخواهد شد .

آی پی ثابت بایننس تا چه زمانی ثابت می ماند؟

ip ثابت برای بایننس آی پی ثابت برای بایننس تا زمانی که کاربر بخواهد می تواند ثابت بماند و شما میتوانید تا هر زمان که میخواهید آی پی ثابت خود را نگه دارید ، معمولا شرکت های ارائه کننده آی پی ثابت برای بایننس قرارداد های فروشی با شما دارند و برای یک مدت زمان مشخص آی پی را در اختیار شما می گذارند ، اگر نیاز به مدت زمان بیشتری دارید و یا قصد فعالیت به صورت بلند مدت در بازار کریپتو و ارز های دیجیتال را دارید ، بهتر است آی پی ثابت بایننس خود را برای مدت زمان طولانی تری ، مثلا شش ماه ، یک سال و یا دو سال تهیه کنید . اگر از شرکت مطمئنی خرید خود را انجام بدهید، آی پی تا پایان دوران قرار داد شما با شرکت مذکور ثابت می ماند و حتی میتواند با تمدید ماهانه سرویس آی پی را هم ثابت نگه داشت. یعنی شما ۲ گزینه پیش رو دارید ، گزینه اول خرید سرویس آی پی ثابت برای بایننس برای مدت زمان شش ماه یا یک سال یا هر میزان کمتر یا بیشتری است که خودتان می خواهید. گزینه دوم برای خرید ، خرید آی پی ثابت برای بایننس به صورت ماهانه و تمدید ماه به ماه آن است.  

سرور مجازی بایننس باید چه منابعی داشته باشد ؟

وقتی صحبت از سرور مجازی بایننس می کنیم ، باید بدانیم که سرور مجازی هم مثل هر کامپیوتر دیگری دارای رم و سی پی یو است و با استفاده از آن رم و سی پی یو میتوان پردازش کار ها و کار کردن با نرم افزار های مختلف را انجام داد . هر چقدر شما RAM و CPU بالاتری داشته باشید سرعت کار کردن داخل سرور بیشتر خواهد شد. با داشتن هارد NVMe روی سرور مجازی بایننس خود، میتوانید فایل ها و نرم افزار های تریدینگ را به سادگی و با بالاترین سرعت بر روی سرور آن ها را نصب کنید. پیشنهاد ما برای داشتن یک آی پی ثابت و سرور مجازی بایننس ، حداقل ۴ گیگابایت رم و ۲ هسته سی پی یو است. چه تنظیمات امنیتی برای سرور مجازی بایننس یا آی پی ثابت برای بایننس لازم است؟ پیشنهاد میگردد رمز دو مرحله ای برای سرور و اکانت بایننس فعال گردد. پورت ریموت دسکتاپ و تمامی پورت های دیفالت تغییر داده شود. معمولا از جایی که سرور را خریداری می کنید ، باید ویندوز شما را با لایسنس اورجینال تحویل دهد. پورت ریموت دسکتاپ تغییر داده شده ، نصب فایر وال و تنظیمات امنیتی توسط شرکت ارائه کننده انجام شود. ip ثابت برای بایننس

خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن