در هنگام بازی آنلاین شما به حداکثر سرعت ارائه شده توسط ISP نیاز دارید. چه بخواهید بازیکنان خود را برای یک بازی فوتبال به صف بکشید یا اینکه تلاش کنید با خمپاره های خود دشمن را بکشید، تاخیر در سرعت اتصال می تواند شما را از دو قدمی پیروزی به شکست برساند. اما آیا هنوز هم ممکن است که با استفاده از اتصال از طریق VPN در هنگام بازی آنلاین به سرعت بالا رسید؟ در گذشته نیز چندین مطلب در مورد vpn برای بازی آنلاین و vpn برای گیمر ها از وب سایت ما منتشر گردید ولی در این مطلب ، به بررسی دقیق تر آن خواهیم پرداخت پس راهنمایی های ارائه شده در بخش زیر را بخوانید: انتخاب فیلتر شکن مناسب برای بازی آنلاین مهم ترین چیزی است که از اتصال شما حفاظت می کند، اگر سرویسی که انتخاب می کنید قابل اعتماد نباشد می تواند نتیجه بازی شما را به خطر بیندازد. در آزمایشی که توسط سایت VPN Creative صورت گرفته است، مشخص شده که ارائه دهندگانی مانند ExpressVPN،  IPVanish و  BolehVPN برای بازی آنلاین عالی هستند. این سرویس ها دارای ده ها سرور در ده ها کشور جهان بوده و شما می توانید نزدیک ترین سرور به محل زندگی خود را طوری انتخاب کنید که سرعت شما به حداکثر حد ممکن برسد. ( همانطور که در پست های قبلی دیده شده یکی از مهم ترین فاکتورها در سرعت همین فاصله با سرور است.) این هم خیلی مهم است که در هنگام اتصال با فیلتر شکن به پروتکل انتخابی توجه کنید. اگرچه صحبت در مورد پروتکل ها هنوز در اینترنت مورد بحث است، کسانی که به صورت حرفه ای آنلاین بازی می کنند معتقدند که  OpenVPN جایگزین بسیار مناسبی برای پروتکل های L2TP و PPTP برای بازی آنلاین می باشد ( برای آشنایی بیشتر با پروتکل Openvpn به مطالب معرفی openvpn قسمت اول و فسمت دوم مراجعه نمایید ). هنوز ثابت نشده ولی همه می دانند که سرعت VPN در بازی آنلاین مهم ترین فاکتور بوده و خیلی مهم است که قبل از ثبت نام و خرید vpn کاملا بررسی کنید. البته، بیشتر ارائه دهندگان وی پی ان ، دارای ۳۰ روز ضمانت نامه ی بازگرداندن سرویس هستند، بنابرین اگر به هر دلیلی صروت دلخواه خود را از سرویس دریافت نکردید می توانید طی یک ماه آن را بازگردانده و پول خود را پس بگیرید.
خرید فیلتر شکن برای بازی آنلاین

بازی آنلاین

تنظمیات VPN برای بازی آنلاین

پس از اینکه VPN را نصب کردید اولین گام پیکربندی مربوط به آن است تا مطمئن شوید اتصال شما بهترین عملکرد را خواهد داشت. بدیهی است که به علت نیاز به سرعت بالا در هنگام بازی آنلاین شما همیشه به دنبال اتصال به نزدیک ترین سرور خواهید بود. هنگامی که صدای هشدار ها کم تر شد می توانید مطمئن شوید که اتصال شما برقرار شده و آنلاین هستید همیشه سعی کنید در برد اصلی آنلاین بودن را چک کنید. در مرحله ی بعد، بررسی کنید که از چه نوع خدماتی می خواهید بهره ببرید. بسیاری از بازیکنان آنلاین ترجیح می دهند، سرورهای خود را ایجاد کرده و مدیریت کنند. اگر صداهایی مثل صدایی که هنگام بازی آنلاین باید از فیلتر شکن شنید را شنیدید، گزینه های مربوط به سرویس را برای ایجاد اتصال FTP خصوصی چک کنید. در پایان باید بگوییم که مهم نیست چه سرویس vpn ای را انتخاب کنید، تاخیر همیشه به طور کامل رفع نخواهد شد. شما می توانید با استفاده از برنامه های نصبی مثل WTFast سرعت اتصال را به حداقل برسانید و این برنامه ها را می توان برای تمامی انواع وی پی ان ها استفاده کرد. که میزان تاثیر آن ۱۰۰ درصد خوب خواهد بود.
  • خلاصه
اگر می خواهید برای بازی آنلاین از vpn استفاده کنید، این امکان وجود دارد. به لطف وجود ارائه دهندگان زیادی که وجود دارند می توانید علاوه بر داشتن سرعت بالا در هنگام اتصال امنیت اتصال و بازی های خود را بالاتر برده و آن را از شر هکرها در امان نگه دارید.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن