در سال ۲۰۱۷ شاهد تغییراتی در میان فیلتر شکن‌ها بودیم، به‌طوری‌که تعداد سرویس‌ها و سرورها افزایش یافت. VPN جدید بانام‌های IPsec و ikev2 به لیست فیلتر شکن‌ها اضافه گردید. سرویس ipsec نوعی سیسکو محسوب می‌شود و پایه‌ای شبیه به سیسکو را دارد که در اندروید ، IOS و ویندوز فون سازگاری کاملی دارد به‌طوری‌که نیازی به نصب کانکشن و یا نرم‌افزار جانبی دیگری نیست. سرویس ikev2 نیز مانند IPsec در سیستم‌عامل‌های IOS به‌راحتی تنظیم می‌شود ( بدون نرم‌افزار کمکی ) ولی در سیستم‌عامل اندروید نیاز به یک کانکشن ( کلاینت ) دارید تا بتوانید از این پروتکل استفاده نمایید. این دو سرویس از امنیت قابل قبولی برخوردار هستند و تمام نیازهای یک کاربر را از خرید vpn برآورده خواهند کرد.
خرید vpn

خرید vpn

VPN پرسرعت

از دیگر تغییراتی که در سال ۲۰۱۷ داشتیم ، ارتقا سرورهای قبلی به سرورهایی با رم بالا و همچنین حافظه ( هارد ) SSD هست که سرعت استفاده از فیلتر شکن را بسیار بالاتر برده است. البته این را هم در نظر داشته باشید و درگذشته هم در مورد آن صحبت کردیم که این افت سرعت ناچیز کاملاً طبیعی است و به دلیل رمزنگاری شدن اطلاعات شما پدید می‌آید. بااین‌حال ما آن را به حداقل ممکن رسانده‌ایم.

خرید vpn

برای خرید فیلتر شکن نیز همانند گذشته ما دو نوع سرویس برای ارائه داریم که یکی از آن‌ها مختص کامپیوتر و لپ‌تاپ است ، یعنی تمامی سرویس‌های فعال برای دستگاه شما در اختیارتان قرار می‌گیرد و نوع دیگر هم مختص دستگاه‌های موبایل و تبلت است. البته اگر شما قصد استفاده از هر دو نوع آن را داشته باشید هم جای نگرانی نیست ، ما اشتراک شمارا ارتقا خواهیم داد . به‌طوری‌که اگر شما اشتراک مخصوص گوشی را خریداری کنید ، ما قابلیت استفاده در کامپیوتر و لپ‌تاپ را نیز به آن اضافه می‌کنیم.    
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن