هفته ی گذشته ما گزارش دادیم که تعدادی از کاربران vpn برای دسترسی به BBC iPlayer با مشکلاتی مواجه شده اند ( IP آدرس ‏‎های VPN به وسیله iPlayer بی بی سی مسدود شد ) . از آن پس، BolehVPN، یکی از ارائه دهندگان تحت تاثیر این گزارش ها سروری جدیدی را برای غلبه بر این مشکل ارائه داد.
 چیزی که ارائه شده است یک سرور SurfingStreaming جدید است، که به شما اجازه خواهد داد به iPlayer بی بی سی دسترسی پیدا کنید. وضعیت خود را به وسیله تب تنظیمات در BolehVPN  آپدیت کنید ، تا این سرور جدید را دریافت نمایید.
این سایت تلاش کرده بود که افرادی را که به وسیله وی پی ان و فیلتر شکن در خارج از انگلیس از این شبکه استفاده می کنند مسدود کند. یکی از سخنگویان بی بی سی به خبرنگار سایت The Register گفته است که:
ما به صورت منظم فن آوری های به روزی را برای جلوگیری از دسترسی به  BBC iPlayer خارج از انگلستان انجام می دهیم تا از سو استفاده های ممکن جلوگیری کنیم. “
وی همچنین به این موضوع اشاره کرده است که روش های دسترسی ممنوع با vpn به این سایت کاملا شفاف سازی نشده اند و برخی شبه ها در این زمینه وجود دارد.
vpn جدید Bolehvpn برای Iplayer BBC

Boleh VPN New VPN For Iplayer BBC

ارائه دهنده فیلتر شکن TorGuard ، به عنوان یک رویکرد نظامی – هسته ای مسدود شده است. TorGuard در وبلاگ خود نوشته است :
“مردم هم اکنون خارج از انگلستان در حال تلاش برای دسترسی به این پیغام هستند. این رویکرد نظامی همچنین به خیلی از کاربران عادی بی بی سی داخل انگلستان که از وی پی ان استفاده می کنند نیز ضربه وارد کرده است ، آن ها در یک دوراهی مانده اند که آیا از خدمات  iPlayer استفاده کنند یا اینکه از امنیت اتصال با وی پی ان بهره ببرند.”
در حالی که BolehVPN تلاش می کند با ارائه یک سرور جدید با این مشکل مقابله کند؛ یکی از کاربران نوشته است که این کار شروع یک بازی جدید به نام ” WhackAMole با بی بی سی ” است. اگر سرور جدید بتواند با ارائه آی پی های جدیدی این محدودیت را از پیش با بردارد این بازی و کشمکش جذاب تر خواهد شد. پس برای خرید vpn جهت استفاده از iplayer به Bolehvpn مراجعه کنید زیرا ممکن است این سیستم در دیگر ارائه دهندگان وجود نداشته باشد.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن